Šta je novo?

Call of Juarez: Bound in Blood

Kako mislis presao si sa Ray-em, ja sam tek poceo i igra mi sama daje da biram sa kojim cu da igram (u stvari ne daje mi jer kada je moguce igrati sa jednim nije sa drugim) ?

Na pocetku svakog chapter-a biras da li ces sa Ray-om igrati ili sa Tomas-om. ;)
 
Mene zeza deo kada bezimo iz grada kocijama:wall:

Izgleda da je neki bag,zar ne bi trebao da trci konjanik paralelno sa kocijama. Ja ga vidim cim krenemo iza nas i onda se samo cuje pucanje dok me ne ubiju:trust: STA DA RADIM? Ps igram lika sa pistoljima ne sa bicem i puskom,sve im mesam imena
 
Poslednja izmena:
@Karadjordje To je sve ok ali ja NE MOGU da biram izmedju jednog ili drugog odnosno (barem u prva dva poglavlja) da mi jednog a drugi je nedostupan i to lepo pise. Na to sam mislio.
 
Mene zeza deo kada bezimo iz grada kocijama:wall:

Izgleda da je neki bag,zar ne bi trebao da trci konjanik paralelno sa kocijama. Ja ga vidim cim krenemo iza nas i onda se samo cuje pucanje dok me ne ubiju:trust: STA DA RADIM? Ps igram lika sa pistoljima ne sa bicem i puskom,sve im mesam imena

Stavi detalje u igri na minimum tj, izaberi onu opciju Best performance.
 
@Karadjordje To je sve ok ali ja NE MOGU da biram izmedju jednog ili drugog odnosno (barem u prva dva poglavlja) da mi jednog a drugi je nedostupan i to lepo pise. Na to sam mislio.

Nemozes uvek da igras sa kime ti hoces, neka poglavja moras da igras sa jednim likom, koji ti sama igra da.:bottle:
 
Uspelo,mada sam posle misije vratio na medium...:smash:
 
Najbolji FPS koji sam igrao u poslednje vreme,ni Wolfenstein mi se ne svidja kao ovo...
 
Evo i ja konacno predjoh ovaj CoJ (2)... Jako mi se svidela igra i degustirao sam je dosta dugo. :)
(Ukupno oko 8 sati igranja.)
Prica je super, pucnjava tu i tamo, a gameplay uopsteno sjajan. Grafika je takodje na nivou, nisam merio fps, ali sa ovom mojom grafikom (7900GS) je radila izuzetno, bez ikakvih poteskoca, cak i na vecim setovanjima, sto govori o optimizovanosti. ;)

Ukratko, sve pohvale i preporuke za ovu igru.,)

PS A odigrajte i prvi deo, ako vec i niste... Kontam da je bolji "feeling" kad se odigra prvi deo posle drugog, zbog price koja se nadovezuje (posto je drugi deo pre-quail). ;)
 
i ja bi da se igram :)

Da li neko mozr da mi da (pozajmi) svoj primerak igre,igra mi se jako a potrajalo bi dok skinem,zivim u NS,kolima sam pa mogu da dodjem po igru gde god.Hvala unapred
 
Nikako ne mogu da ubijem Devlinovog telohranitelja. Ne znam gde gresim ali ne mogu maltene ni da izvucem pistolj on me rokne, znaci fora je da privucem misa sto brze ka pistolju i onda levim klikom pucam, je li tako ? Kakva je tacno "procedura" kod revolveraskih obracuna?
 
Nikako ne mogu da ubijem Devlinovog telohranitelja. Ne znam gde gresim ali ne mogu maltene ni da izvucem pistolj on me rokne, znaci fora je da privucem misa sto brze ka pistolju i onda levim klikom pucam, je li tako ? Kakva je tacno "procedura" kod revolveraskih obracuna?

MOras uvek da hodas suprotno od protivnika ako on ide levo ti ides desno da bi nisan bio na pravom mestu kad potegnes:type::wave:
 
Nikako ne mogu da ubijem Devlinovog telohranitelja. Ne znam gde gresim ali ne mogu maltene ni da izvucem pistolj on me rokne, znaci fora je da privucem misa sto brze ka pistolju i onda levim klikom pucam, je li tako ? Kakva je tacno "procedura" kod revolveraskih obracuna?

Moras uvek imati svog protivnika u fokusu, tj. on uvek mora biti nekako u sredini, pa se shodno tome moras tako i kretati. Dok se tako kreces, trebas stalno privlaciti ruku (tj. misa :p) na pistolj, ali ne suvise. Najbolje da ti je uvek skoro do samog pistolja. Zatim, treba dobro slusati, obicno se cuje neki zvuk (vetar, neko susaknje itd. ni nesecam se vise) neposredno pre onog zvona za pucanj. A kada dodje do tog zvona, trebas cimnuti misem ka pistolju (znaci nalevo), time ga vadis iz opasaca, i onda isto energicno povuci mis ka gore, tj ka telu protivnika i tek onda trebas okinuti, tj. kliknuti. :)
 
Mene zeza deo kada bezimo iz grada kocijama:wall:

Izgleda da je neki bag,zar ne bi trebao da trci konjanik paralelno sa kocijama. Ja ga vidim cim krenemo iza nas i onda se samo cuje pucanje dok me ne ubiju:trust: STA DA RADIM? Ps igram lika sa pistoljima ne sa bicem i puskom,sve im mesam imena

Oficijelni patch ovo resava, a inace narodna verzija nastavlja da radi bez poteskoce :)
ovo ostavljam just for case ako neko bude trazio resenje :)
 
Nazad
Vrh Dno