Šta je novo?

Bluetooth FM transmitter za kola

Gde vam zvoni tel kada je uparen sa BT? Pri pozivu i notifikacija čuje se na mediji ili zvoni i tel i medija?
 
Nakon 1,5 mesec Baseus s13 ne daje vise znake zivota, nece da se upali. Koristio sam ga svakodnevno oko 40 minuta x 45 dana. Ne znam da li mi se nekad nesto ovako brzo pokvarilo :)
 
  • Like
Reagovanja: uad
Za bluetooth ja koristim Ugreen cm279 .Radi na bateriju i ima autonomiju 9h.Pogodna je gde bi kabal za punjenje smetao vozaču a može se i puniti u toku korišćenja. Nema šumova u opšte jako kvalitetna stvarčica .Slušam muziku preko aux i stvarno se ne primećuje nikakva razlika u kvalitetu tona,kao sa SD da slušam muziku.Za razgovor takođe dobar ima dobar mikrofon. 5min nakon disconect-a sa bluetooth sama se iskljčuje čuva bateriju . Ugreen cm309 nisam probao al ga isto predlažem jer sam se uverio u kvalitet Ugreen proizvoda!
Zaboravio sam što je najvažnije da ovaj cm279 pamti zadnjih pet uređaja kojima je bio uparen i prilikom uključivanja automatski se upari .Može istovremeno na 2 telefona da se kači.
Stigao i meni juče, potpisujem sve rečeno sjajna stvarčica. Nikakvog šuma nema, kvalitet kao preko aux kabla (dobro, sigurno da ima neke razlike ali ja je iskreno ne čujem).
Velika preporuka kome treba bluetooth u kolima.
 
Ja ovaj koristim dobrih 4 godine. Nadam se da si na ovako nešto mislio. Ima fm aux usb i sd card
Jel postoji mogućnost da se namesti da kada telefon zvoni automatski promeni frekvenciju na radiju ili mora da se traži stanica ručno da bi mogao da obaviš poziv?
 
Jel postoji mogućnost da se namesti da kada telefon zvoni automatski promeni frekvenciju na radiju ili mora da se traži stanica ručno da bi mogao da obaviš poziv?
Nisam bas najbolje razumeo pitanje ali ima u sebi bluetooth za pozive pa mozes preko njega da razgovaras. Rucno se namesta frekvencija na kojoj ces da budes povezan i nema nikakve automatike
 
Nazad
Vrh Dno