Šta je novo?

BlackCoin [BC] (PoS)

Kakav pump! Dump ce biti jos bolniji. :)
 
Da znamo bili bi sad bogati ..islo je od 500 do 39 000 za meseca dana
 
Da znamo bili bi sad bogati ..islo je od 500 do 39 000 za meseca dana

Tako je bilo i sa mzc- om. Pocetkom februara je cena bila oko 100 satosija a pocetkom marta su ga napumpali na 20000 na cryptorushu, tad je jos radio dobro. Tog dana je volume bio preko 1000 btc-a. Pojavio se na cryptsiju, jos jedan pump i bunar. Sada je ispod 200...
 
Tako je bilo i sa mzc- om. Pocetkom februara je cena bila oko 100 satosija a pocetkom marta su ga napumpali na 20000 na cryptorushu, tad je jos radio dobro. Tog dana je volume bio preko 1000 btc-a. Pojavio se na cryptsiju, jos jedan pump i bunar. Sada je ispod 200...

Nije ista priča... ovde je volume ~3000 BTC, i novčić je već na cryptsiju.

Ne mogu da verujem da sam još bio bezobrazan, postavio sell order pred spavanje na 0.0002990 i da je prošlo :D.
Ovo će još gore da ide, gde je granica više se ne bih usudio da kažem.
 
koliko se dobije novcica sa 1MHs na dan? :)
 
Nemoguće izračunati... poslednja 24h sam dobio 18.03 po 1Mhs, dan pre toga 44.2 po 1Mhs.
 
sto i jeste logicno jer kada ih kupuju sada plate ih vise zbog trenutne situacije pa se dobije manje coina. ako je 18kom po MHs dnevno onda je isplativo malo vise kao kopanje LTC-a, s' tim da ovo cudo raste a LTC pada ili stoji.
 
Mislim da nije kasno da se uleti u priču.
Cena će sigurno da ide dole, koliko ne znam.
A onda će opet u nebesa. Slobodan sam reći da je Litecoinu ugroženo mesto br.2, makar po 24h volume.

I multipool raste nenormalnom brzinom...
 
Poslednja izmena:
Kiksnuo sam sa maxom iako sam rekao da ga necu kopati ni kupovati. Jednostavno euforija na forumu me ponijela i prvi put kad sam kupio cijena je pala za jednu 0 onda sam drugi put kupio da kompenzujem pad i cijena je pala za ~50%. Nekako nemam hrabrosti da kupim bc kad je ovoliki pump a nebih da zarobim jos ovo malo btc-a sto mi je ostalo.
 
Nemoj sad da kupujes..cekaj prvi vec dump i vidi dokle ce da pada i onda kupi
 
i onda se vise nikada cena ne vrati i tubude kraj
 
i onda se vise nikada cena ne vrati i tubude kraj
Naslusao sam se ja tih prica za black coin.
Ja trgujem black coinom od pocetka..kad je bio pump sa 1000 na 5000 ..ja kupim na 3200 i ode cena na dole i bude 1800 i tu je stojala duze vreme al nisam prodavao da izgubim ..znao sam da ce da skoci kad tad ...i onda skoci na 7000 ..ja prodam na 7000 a kupim za 6000 a ono dump bude do 4000 ..i svi ono kraj coina cao djaci ..i nisam prodavao ..cekao sam i vrati se i skoci na 8000 ,pa opet dump na 5000 ..pa onda opet skoci 9000 itd..
Nije klasican sht coin gde imas samo jedan pump jos veci dump i kraj price..naravno da ce sad cena malo da pada jer je skocila 300% za 24h i mnogi ce da kesiraju zaradu ..al evo sad gledam dump..tu oko 29k i za ovih sat vremena bacili su na sell jedno 100 BTC al cena opet ne pada ..svih 100 BTC neko kupio
 
Naslusao sam se ja tih prica za black coin.
Ja trgujem black coinom od pocetka..kad je bio pump sa 1000 na 5000 ..ja kupim na 3200 i ode cena na dole i bude 1800 i tu je stojala duze vreme al nisam prodavao da izgubim ..znao sam da ce da skoci kad tad ...i onda skoci na 7000 ..ja prodam na 7000 a kupim za 6000 a ono dump bude do 4000 ..i svi ono kraj coina cao djaci ..i nisam prodavao ..cekao sam i vrati se i skoci na 8000 ,pa opet dump na 5000 ..pa onda opet skoci 9000 itd..
Nije klasican sht coin gde imas samo jedan pump jos veci dump i kraj price..naravno da ce sad cena malo da pada jer je skocila 300% za 24h i mnogi ce da kesiraju zaradu ..al evo sad gledam dump..tu oko 29k i za ovih sat vremena bacili su na sell jedno 100 BTC al cena opet ne pada ..svih 100 BTC neko kupio

Samo polako...ako si iskesirao zaradu, cekaj. Sve sto visoko leti nisko pada. Vidjeno 100x kod kriptovaluta. I dobro si postupio sto nisi prodavao ispod nabavne cene. Ako nije kupovano u pumpu, gotovo sigurno se cena vraca nazad. Ako je kupljeno u pumpu...to vec moze biti problem...Ja recimo pratim UNO od decembra. To je jedan zaista solidan coin, SHA256, malo ce ih biti (250K), tesko se kopa (vise se zaradi kopajuci BTC pa konvert u UNO)...Pocetkom decembra cena je bila 0.001BTC, pa je usledio pump na 0.012, pa padanje do 0.003, pa opet pump prvo na 0.014, zatim za dva dana na 0.045, malo stajao tu iznad 0.04 i nazad na 0.0045. Sada se vrti dnevno izmedju 0.005 i 0.008, kako koji dan. Ali taj novcic (UNO) ce verovatno vredeti lepo. Dakle, decembarskih 0.001 je nedostignuto do sada, kada se odlepi sledeci put, novo dno ce biti verovatno 0.01..Tako ce vam biti i sa BC-om, ako nije klasican shit coin-jedan pump i cao zdravo. Spremite se za masivan PUMP shitova kada krene BTC jako gore. Tesko je pratiti sve, mora se covek odluciti na 5-10 komada i to je to. Sportska prognoza :)
 
meni najvise zao sto sam beveze prodao 8182,5 bc-a po nikakvoj ceni (mislio sam da nece zaziveti)
bas sada gledam kada je to bilo BC/BTC 2014-03-10 21:14:29 0.00000825 8182.57749749 (pre mesec dana)
a posle mi je jos cryptorush progutao oko 1200 kom :smash:
 
Ne kapirate baš najbolje kako funkcioniše ovaj coin i konstantno zanemarujete hype oko njega.
Nisam ložana, iskreno bole me uvo da li će uspeti ili ne, samo trebate imati u vidu da je ovo jedina pozitivna priča u poslednje vreme.


Zanimljiva statistika iliti koliko bi smo zaradili da nismo prodavali BC http://bcpool.jnoc.nl
 
Poslednja izmena:
Al mintpal trlja ruke..obicno su imali 500-600 BTCa dnevno volume na menjacnici ..sad 4000
 
@ dzonikg28
Upravo to htedoh napisati! :D Kontam da već planiraju sa čime da se počaste od profita!

@ omnnik
Preživesmo sve do sada! Skoro sam duplirao svoj skromni kapitalčić. :)

Ja više ne znam šta da tvrdim/pogađam, šta će ovaj da dosegne i gde će da stane, ali čini mi se da u najgorem slučaju neće ići ispod 29k.
 
@ dzonikg28
Upravo to htedoh napisati! :D Kontam da već planiraju sa čime da se počaste od profita!

@ omnnik
Preživesmo sve do sada! Skoro sam duplirao svoj skromni kapitalčić. :)

Ja više ne znam šta da tvrdim/pogađam, šta će ovaj da dosegne i gde će da stane, ali čini mi se da u najgorem slučaju neće ići ispod 29k.

Nije bitno koliko će ići dole već gore :)
Iskreno, ako si zadovoljan šta si uradio, igraj se samo sa delom koji si zaradio (al bacam rime :)). Ne treba biti pohlepan.

Kao što sam rekao, blackcoin je pokidao ltc i sada je no.2 po volume http://coinmarketcap.com
Pokažite mi drugi alt (da ne kažem shit) coin koji je ovo postigao u poslednje vreme?

Ubrzo će ovo joś gore da ide... moje mišljenje sledeći pump ide na 0.00075. Uleću novi kopači, svež kapital trejdera koji potcenjuju mogućnosti coin-a... videćemo. Možda i potraje.

Najavljuju uskoro da ćemo imati mogućnost da kopamo i druge algoritme na blackcoinpool-u (x11, sha-3...).
 
Poslednja izmena:
To ću upravo i da uradim - da se igram sa tom zaradom. :)
Ne žalim ni za čime, jer sam dovoljno mali i smešan da nemam puno da izgubim, a mogu puno da dobijem.
 
Sa twittera:
If you held your mined earnings from a week ago, you would have been making roughly 0.01487489 BTC/MH/Day. #BlackCoinPool #Blackcoin
 
A da si čuvao od onda kada se bc stvarno kopao imao bi oko 0.6 btc dnevno po mhs :D al krastavac...
 
A da si čuvao od onda kada se bc stvarno kopao imao bi oko 0.6 btc dnevno po mhs :D al krastavac...

Ne staj nam na muku :wall:
U principu ni ja ne zalim nesto mnogo, udvostrucio sam ono sto sam imao (pa cak i vise) ali kad pogledas da je BC za mesec i po skocio 100x u vrednosti, dodje ti da se zamislis malo.
Ali krastavac ne valja razmisljati mnogo, nad prosipanim mlekom nema smisla plakati...
 
Poslednja izmena:
Nema šta da zamišljam, grunuo sam 15k komada svojevremeno za 0.15 btc :D
 
smešno je i pričati koliko je ko do sada zeznuo stvar sa bc(tek ćemo videti u narednom periodu :-devil-: ako opstane ), naspram prodaje btc-a i ltc-a za šaku semenki. idemo dalje, strpljenje, sreća, malo pameti...
 
Ja kupujem još pa šta bude.
Neverujem da će cena gore ići nešto ozbiljnije danas.
 
Nazad
Vrh Dno