Šta je novo?

Black friday 2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mene više brine povećanje cena hrane. Inflacija piči, a prilično smo zatvoreno tržište da bi se moglo nabavljati sa strane. Kamo sreće da imamo otvorene grance sa Mađarskom, umesto sa Makedonijom i Albanijom.
Baš to.
Danas išao do pošte.
U blizini pet-šest kombija svi sa otvorenim tovarnim delovima punim suhomesnatih proizvoda iz Mađarske i proizvoda iz domaće radinosti. Čak i ulje prodaju. Narod se okupio, kupuje. Zlatno doba, krastavac. Sorry za off.
 
Nije jedina. Ja sam zadovoljan cenom memorijskih kartica, pa poručih par komada različitih kapaciteta (od 64GB do 256GB). 😄 Kome treba, neka pogleda, jer su cene i dalje odlične.
Hvala puno za ovaj info, upravo naručih jedan SanDisk Ultra od 128 GB za cca 1700 dinara, to je stvarno odlična cena!
 
Baš to.
Danas išao do pošte.
U blizini pet-šest kombija svi sa otvorenim tovarnim delovima punim suhomesnatih proizvoda iz Mađarske i proizvoda iz domaće radinosti. Čak i ulje prodaju. Narod se okupio, kupuje. Zlatno doba, krastavac. Sorry za off.
Znaci vracaju se '90-te... Jos samo dileri goriva i evrica po ulicama fale i u kompletu smo.
 
Dileri goriva su se već pojavili a dileri za devize mislim da su definitivno izumrli.
 
Baš to.
Danas išao do pošte.
U blizini pet-šest kombija svi sa otvorenim tovarnim delovima punim suhomesnatih proizvoda iz Mađarske i proizvoda iz domaće radinosti. Čak i ulje prodaju. Narod se okupio, kupuje. Zlatno doba, krastavac. Sorry za off.
Ostale im cene od black friday pa zato gužva. :ROFLMAO:
 
Vecina ljudi i menja u menjacnicama, kod njih menjaju oni koji su im "stalne musterije", navikli su na njih, kada ne rade menjacnice a hitno je, itd. U sustini svi ih znaju, preko 20 godina su tu na ulici, pa se i ne plase prevare, malo mesto, svi se znaju. Desava se ustvari obrnuto, da njih neko zezne :) Otmu im onu torbicu sa novcem, uvaljuju lazne pare... nikad nisam cuo da su oni zavrnuli nekog.
 
Black Monday
 
Nmg da se registrujem,ne prihvata godine :ROFLMAO:
 
Ima li jos neko da mu nije poslat usb fles sa bazzara? Porucio 29., ajde rekoh da sacekam ono sto pise dostava od 3 do 6 radnih dana. Evo status i dalje stoji prihvaceno... Jos likovi nemaju email, pa sad ispada da moram da otvaram fb nalog da bih mogao da ih kontaktiram.
 
Sta moze da bude, zagubila se jedna nula.

Meni stiglo danas sa bazzara nekoliko paketa od vise posiljalaca sve zajedno, naruceno onog tamo vikenda.
Generalno sam zadovoljan kako je ispalo, definitivno mi je bilo najpovoljnije od svega za ovaj BF.
Zahvalnost ide kolegi koji je ostavio informaciju ovde.
 
@no name

Da li si dobio racun za bio sta od porucenog? Ja sam porucio tv, stigao je, ali racuna nema jos. Uskoro prolazi i dve nedelje od datuma porucivanja. Sutra cu im pisati, pa ili da vratim tv, ili da posalju racun.
 
Bazzar za naručeni i isporučeni procesor ne daje pisanu garanciju od tri godine kako stoji u opisu na sajtu. Kažu račun na e-mail je dovoljan iako u njemu nema pomena o tri godine garancije.
 
@no name

Da li si dobio racun za bio sta od porucenog? Ja sam porucio tv, stigao je, ali racuna nema jos. Uskoro prolazi i dve nedelje od datuma porucivanja. Sutra cu im pisati, pa ili da vratim tv, ili da posalju racun.
Cini mi se da nema fiskalnog. Ali neki papiri su stigli sa paketima. Garancija za ssd od ewe sa pecatom ali neispunjena. A stiglo je ono nesto emailom sto nisam ni gledao. Mogu pogledati posle detaljnije.

Vec sam se navikao da ne dobijam fiskalne tako da se ne opterecujem oko toga. Ne mogu da prestajem da kupujem samo zbog toga ili da placam skuplje. Ovo dodje kao neki kompromis.

Meni sa mi stora za 36k telefon nisu poslali nikakav racun nista. Ja ih u mejlu lepo pitam zasto nema racun i kako oko garancije i iskulirali me, ostao sam bez odgovora. Nisam imao volje da ih zovem raspravljam i da isterujem pravdu bitno je da fon radi.
 
Ne znam sta da ti kazem.
Sigurno se necu uzdati u skrinshot sa sajta bazzar ako za dva meseca crkne tv.
 
I da je greska na sajtu. Nesto je slicno bilo pre par meseci samo se ne secam o cemu je bilo rec…
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno