Šta je novo?

Black friday 2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stigao i meni danas paket od Bazzar-a, daju neki kao garantni list.
 

Prilozi

  • 939D9192-BA8A-4F63-902E-5075245F8607.jpeg
    939D9192-BA8A-4F63-902E-5075245F8607.jpeg
    244.6 KB · Pregleda: 137
A pisalo mi na fakturi u mejlu da je prodavac List Computers, ista im je i adresa, tako da je to to verovatno.
 
Poručio pouzećem :D Veeovatnoća ispod 1% možda nas sreča pogleda
 
Ma nece nam dati za 200e to, bice u fazonu "izvinjavamo se na nesporazumu, mozete pogledati neki drugi televizor iz naseg asortimana, imamo televizor x na akciji upravo" :)

Nego cisto iz fazona :)
 
I ja poručio, ali se zeznuh :( Stavio sam plaćanje pouzećem, da sam odmah platio možda bi i proslo 😎
Ja platio odmah ali ništa još uvek, mada sam naručio tek u ponedeljak. U njihovu odbranu, poslali su u četvratak i od petka je u mom gradu ali bez kontakta od City Expressa. Ne javljaju se na tel inače bih otišao sam do magacina.

U međuvremenu naručih i SSD, Kingston KC2500 500GB za ~6.8k. Ok punuda kome treba.
 
Ma nece nam dati za 200e to, bice u fazonu "izvinjavamo se na nesporazumu, mozete pogledati neki drugi televizor iz naseg asortimana, imamo televizor x na akciji upravo" :)

Nego cisto iz fazona :)
Ili morate doplatiti 200000 dinara a pošto je naša greška samo za vas doplata je 185000 dinara ;)
 
Platio karticom, skinulo 22 990 din i sad se nigde ne vidi da sam uplatio na njihovom sajtu (na Istorija kupovine, pise da nemam kupovine)
Pisalo nesigurna veza. Vidim da ce biti muke povratiti ova sredstva...

Sad vracena cena na 229 000
 
Da se ovako nesto desilo u prodavnici tj. da je na rafu stajala pogresna cena, ne bi mogli nista da urade, jednostavno bi morali da prodaju taj uredjaj po ceni koja je u tom trenutku bila na rafu. Nazalost, mogu da se vade na to da nemaju proizvod na stanju i da iz tog razloga ne mogu da ga isporuce i onda vrate svima novac.
 
Samo članovi ovog foruma su poručili bar 20-30 kom. Čisto sumnjam da na stanju imaju toliko, a svima su poslali potvrdu o uspešnoj kupovini. Tako da to govori o ozbiljnosti njihove online prodavnice. Ali možda me demantuju, pa ih sve isporuče...
 
Za sve one koji se brinu oko garancije, evo vam tekst koji sam slao jednoj prodavnici:

Poštovani, u skladu sa članom 54 Zakona o zaštiti potrošača ("Sl. glasnik RS", br. 62/2014, 6/2016 - dr. zakon i 44/2018 - dr. zakon), ja kao potrošač zahtevam da davalac garancije izda garantni list u pisanom obliku na papiru, u skladu sa Zakonom. Molim da garantni list pošaljete na adresu... tu i tu...


Ako to ne upali, pošaljite mail na: [email protected] i priložite dokaze da ste kupili to što ste kupili i da ste tražili garantni list koji niste dobili. Par dana nakon prijave, garantni list je stigao.
 
Platio karticom, skinulo 22 990 din i sad se nigde ne vidi da sam uplatio na njihovom sajtu (na Istorija kupovine, pise da nemam kupovine)
Pisalo nesigurna veza. Vidim da ce biti muke povratiti ova sredstva...

Sad vracena cena na 229 000
Po ovome što si napisao, da možda nisu smislili da ljudima uzmu novac u nadi da će neko kao ti platiti karticom i da tako opljačkaju ljude
 
Da se ovako nesto desilo u prodavnici tj. da je na rafu stajala pogresna cena, ne bi mogli nista da urade, jednostavno bi morali da prodaju taj uredjaj po ceni koja je u tom trenutku bila na rafu. Nazalost, mogu da se vade na to da nemaju proizvod na stanju i da iz tog razloga ne mogu da ga isporuce i onda vrate svima novac.

Tako je. to ce da urade. Vecina firmi ima negde na sajtu i komentar da su cene orijantacione i da mogu da ne budu tacne. Svima ce vratiti pare ko je platio uz vise ili manje cimanja.
 
Po ovome što si napisao, da možda nisu smislili da ljudima uzmu novac u nadi da će neko kao ti platiti karticom i da tako opljačkaju ljude
Ne verujem da bi se cak ni malecka firma zezala oko ovoga !
Verujem da je klasicna greska u ceni bila, e sad sta ce dalje biti - javljamo !
 
Piše im na sajtu u opštim uslovima poslovanja:

CENE PROIZVODA​

Sve cene proizvoda navedene na sajtu sa uračunatim PDV-om. BAZZAR se obavezuje da će prihvatiti svaku cenu po kojoj ste napravili narudžbenicu bez obzira da li se cena proizvoda promenila nakon kreiranja narudžbenice. BAZZAR ima pravo da otkaže narudžbenicu uz slanje email obaveštenja potrošaču ukoliko je došlo do očigledne greške prilikom postavljanja cene na sajtu.
 
Platio karticom, skinulo 22 990 din i sad se nigde ne vidi da sam uplatio na njihovom sajtu (na Istorija kupovine, pise da nemam kupovine)
Pisalo nesigurna veza. Vidim da ce biti muke povratiti ova sredstva...

Sad vracena cena na 229 000
Znaš kako, svesno si ušao u tu priču. Živce u čvor i guraj dalje, pare ti moraju vratiti a za tv da ćeš dobiti po toj ceni znaš i sam.
 
Pa neispravan TV ne vredi 200 evra, makar bio i sa tim karakteristikama. Klasična navlakuša da ljude pokradu, a čak i kada vrate novac oni su te pare obrnuli
 
Ček, od sinoć nisu smislili neki pametniji način da reše situaciju, od nema bio je samo jedan pokvaren.
Ala će da pršte negativne recenzije na Guglu i FB. 😋
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno