Šta je novo?

Black friday 2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dzabe, odlican usb.
 
Ne treba mi ali porucio🤣🤣🤣. Hvala na preporuci.
 
Isto. Za 1500din pa nek stoji u fioci.
 
U gigatronu uzeo gigabajtov ssd od 120gb za 1000din(akcija+bodovi)
Sjajna kupovina
 
I ja, iako mi ne treba. Odmenice ove 32gb fleske sto vucaram sa mnom ako nista drugo :)
 
Poručio i ja, realno ne treba mi ali je džabe bas… hvala na preporuci 😀
 
Nemojte vise narucivati, nece biti na stanju i onda cete morati kupovati, od nas koji smo prvi porucili, po 2500 bar🤣🤣🤣
 
A gde ste našli da je dostava free? ja nisam video nigde da su tako naveli?
 
Izgleda si u pravu, skocila cena na 1477 i nesto.
 
Gledao sam prethodna 2 dana na Gigatronovom sajtu taj 120GB Gigabyte i pisalo je da nije dostupan. Ako i jeste, bilo je u nekom kratkom vremenu možda u četvrtak ili tako nešto.
 
Jel ovaj bazzar danas počeo da radi kad daju 15% ili već traje od pre? Razmišljam da li rizikovati i čekati da se možda pojavi ponovo fleš od 128GB ili uzeti manji.
 
https://bazzar.rs/p/DED3QXE-usb-fd-128gb-kingston-dtx-128gb

Trenutno je 1333 sa 15%.

EDIT: Odličan dil je i ova: Kingston Kyson 128GB za manje od 2.000 din. Ja sam pre godinu dana toliko platio 64GB. Fleška ima super brzinu.
Jel to isti flash kao onaj u gigatron radnji od 1499 din ? https://gigatron.rs/usb-flash-memorija/kingston-usb-flash-memorija-128gb-dtx128gb-384701

Ovaj koji je danas bio pa se rasprodao je imao drugaciju oznaku:

Ovaj sa linka @nidzesi

Cini se da nisu isti proizvodi ?
 
Ima na tom bazzaru par modela od 128gb, ja sam naručio jedan,isto tamo našao lan kabal od 7,5 metara za samo 450 dinara
Nisam do sada čuo za taj bazar ,ima šta da se probere
 
Pa to, nego da nisu neki spori moduli, i na fotografijama se vidi da jedan ima ljubicasti font 128GB a drugi je zute boje.
 
Skoro pa sam siguran da je to isti fleš. Ko će ga znati sad dok ne proba...

EDIT: Slika sa drugog linka je uzeta sa mađarskog ipona (link). Ako pogledate ostale slike, vidi se jasno da je natpis ljubičast.
 
A full specifikacija na Ipon je ahahahah :ROFLMAO:
 
Ne znam ko je prvi dao link za Kingston 128gb flash, ali da se zahvalim zaista, uzeh malopre u Gigatronu, iskoristio sam i bodove, platio sam ga svega 750din :ROFLMAO::ROFLMAO: ispala je top prica bas :D
 
Sve pise u objavljenim linkovima, samo niste obratili paznju na detalje. Kod 1. bazzar linka, flash obezbedjuje=ima na stanju=salje list computers=ovcica=ewe. 2. bazzar link, kingston flash obezbedjuje=ima na stanju=salje neki totalno nepoznati notebook.
 
@Fidel Pa ne znaci da je nesto lose, vec vrv druga tura istih flesheva, drugacije kalkulisanih, neki dinar su skuplji sa onih 15% popusta kao novi clan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno