Šta je novo?

Black Friday [2019]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da na PS4 sam mislio. Ništa, čekam akciju pred Novu Godinu onda [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Gde je bese bio onaj xbox za 99e u nemackoj?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@gogo23

Imam slabije wh700 i dobije se 3,5mm banana kabl. Ne vidim zašto i osakatili skuplji model

Via mi8
 
Ja uzeh chromecast 3 u mediamarkt-u za 30e [emoji16]
Elem, da li fire TV stick ima neke prednosti u poređenju sa chromecast-om?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako imas prime da

...riding on 720p...
 
Da li ima nekih popusta na softver za Cyber Monday ?
 
Tempo
65f2299c713d012da88d3ec600622f02.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Hvala, idem sutra ako se i to ne rasproda [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
mogu li te igre da se prodaju?uzeo bih ali niti jedna od tih igara me ne zanima...
 
Dobiješ posebno cd za svaku, ako se ne varam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Racunaj 3000 da mozes da ih prodas


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
27k za slim,pa iako je nov...i'll pass,ovo je vise za nekog koga zanimaju bar dve od te tri igre.
 
Gde ima drugi kontroler za PS4 v2 da se uzme po akcijskoj ceni ?
 
27k sa 1TB kod nas nigde nije bilo koliko znam, jeste 500GB i jedna igra za 27k i sve je razgrabljeno u petak.
Ovo u Tempu je 30k sa 1TB + 3 igre, mislim da je slim (ne razumem se). Za 3k više dobiješ duplo više prostora 1TB + 2 igre više.
Kažu u Tempu danas bilo 100 kom.
 
Poslednja izmena:
Sve mi ovo smrdi da će pred ng biti još jači popust, čim sad u tempu može ovo da se nađe..
 
Xbox je za bf po evropi bio i za 100 evra.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
iz nekog razloga mislio sam da su i dalje trazene i skuplje te igre,ovako za slican novac pro na oglasima,daleko je bolja konzola u svakom smislu...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ima kineska kopija tog Futur brijača, čak sam je i ja kupio ali nisam probao. Koristim Edwin Jagger DE89 evo već par godina i baš sam zadovoljan.
Ja se razmišljam da se za NG počastim sa Edwin Jagger 3ONE6. Komplet izradjen od nerdjajućeg čelika, pazarim i miran sam doživotno a Merkur neka ide na oglase.
 
Ja se razmišljam da se za NG počastim sa Edwin Jagger 3ONE6. Komplet izradjen od nerdjajućeg čelika, pazarim i miran sam doživotno a Merkur neka ide na oglase.

Sad sam pogledao i sviđa mi se, ako naletiš na neku dobru cenu javi možda se i ja ponovim :)
 
mogu li te igre da se prodaju?uzeo bih ali niti jedna od tih igara me ne zanima...

Možeš, dolaze na CD, sve su upakovane u celofan. Smanjićeš tako cenu konzole prodajom CD. Ali verujem da su potrebene za slučaj reklamiranja servisu sve, bar je tako neko imao iskustvo ovde na forumu (možeš kupiti polovne ako zatreba u toj situaciji).

Ako nekom treba mogu proći pored Tempo Ada da bacim pogled da li još ima PS4?
 
Potrebne igre za reklamaciju u servisu?
Znas li u kojoj se temi pricalo o tome?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno