Šta je novo?

Black Friday [2019]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ono sto iznova i iznova primecujem je da Gigatron skoro uvek sve ima na stanju iako su skuplji, drugarica juce kupila prebuilt racunar i monitor, sve imali u radnji.
 
Bas sad gledam u UK "Costco" ga je spustio na 120 funti, a ona ponuda sa sedistem i menjacem je u Argosu i to i dalje traje, samo sto sam omanuo cenu, nije 220 vec 230 funti

Ako cemo realno, previse je to velika stvar da bi nam se isplatilo uzimanje u inostranstvu.
 
Poslednja izmena:
Prvi put vidim da postoji ovakva friteza. I mene interesuje ako je neko ima kakav je ukus krompira. I da li se moze i nesto drugo od hrane u njemu pripremati osim krompira?
Smart design
Tristar Crispi Fryer je veoma kompaktan zahvaljujući svom pametnom dizajnu. Neće zauzimati previše prostora, ali još uvek ima veliki kapacitet zapremine od 3,5 litara. Ovo je dovoljno da se odjednom pripreme četiri porcije pomfrita. U fritezi možete pripremiti sve vrste obroka prženjem, grilovanjem, pečenjem. To vam omogućava da pripremite različite vrste jela: od mafina, kolača i peciva do piletine, krompira, povrća i ribe.

Zdrava i laka
Kontrola Tristar Crispi Fryer je veoma jednostavna. Pomoću dva okretna prekidača za vreme i za temperaturu, uvek možete pronaći odgovarajuće podešavanje za vaše jelo. Temperatura se može podesiti od 80 ° C do 200 ° C, a tajmer sa alarmom može da se podesi na 30 minuta. Zahvaljujući visokoj brzini konvekcije vazduha i inovativnoj ploči za pečenje, dobićete najčvršće rezultate bez ulja ili samo sa malo ulja.

Moćan i praktičan
Moćni Tristar Crispi Fryer ima snagu od 1500 W. Za dodatnu jednostavnost upotrebe, friteza je opremljena sa premazom koji se ne lepi, tako da ne morate brinuti o paljenju ili čišćenju. Odvojiva korpa olakšava čišćenje friteze nakon upotrebe.

Sigurno za upotrebu
FR-6989 Fryer je takođe veoma bezbedan za upotrebu. Friteza je opremljena zaštitom od pregrevanja tako da ne morate da brinete o pregrevanju. Uvek možete bezbedno da uklonite korpe, zahvaljujući hladnoj dodirnoj dršci. Hrskava friteza će uvek stajati stabilno na vašem vrhu, zahvaljujući neklizajućim nogicama.

Screenshot_2019-11-30 TRISTAR friteza FR-6989.png

 
To je u principu isto kao da ga pečeš u rerni sa ventilatorom.
 
Ono sto iznova i iznova primecujem je da Gigatron skoro uvek sve ima na stanju iako su skuplji, drugarica juce kupila prebuilt racunar i monitor, sve imali u radnji.
Pa boga mi i nemaju. Desilo mi se da sam online platio neki sokovnik i čekao 10 dana da bi rekli da proizvođač nema na stanju. Dakle lažna prodaja. I moja baba mi mogla da ima takvu online prodavnicu, stavi sve na sajt pa kada neko poruči zove dobavljača da pita ima li na stanju.
Slično se desilo drugarici za mašinu za veš. Prvo ima, pa nema, pa ne može u radnji cena kao na sajtu, pa da poruči online a da preuzme kod njih i na kraju ništa.
A u radnjama tek... Izbor katastrofa.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Čekam nedelju dana SSD koji je bio na akciji stigao u radnji, zatim poslat meni na adresu i sad se ne zna ništa.
Takođe grafičku karticu sam dodao u korpu, stiže mi email nema je na stanju, videće sa dobavljačem.
Ništa ne mogu online kupiti, takođe i na kp dobijam dosta informacija da nema na stanju.
Ne ide mi trošenje para, stipsa :D
 
Bas sad gledam u UK "Costco" ga je spustio na 120 funti, a ona ponuda sa sedistem i menjacem je u Argosu i to i dalje traje, samo sto sam omanuo cenu, nije 220 vec 230 funti

Ako cemo realno, previse je to velika stvar da bi nam se isplatilo uzimanje u inostranstvu.
Jel možeš da ostaviš linkove?
Costco mi ne otvara (access denied poruka).


Meni treba volan i menjač, a postolje ne bih uzimao (teško se doprema iz inostranstva).

@amdpowered
Ako ga uzmeš javi kako sprema :)
 
Pa imas na njihovom Amazonu za 150 tu kombinaciju.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01LSKLAOU/

Ne moze sa nasom ip costco, ali koliko vidim ponuda je samo u radnjama, nema na sajtu.

Za Argos, idi na sajt i idi na "special offers" i kod njih ti je kombo sa menjacem 150

https://www.argos.co.uk/product/8894328


Ako neces sam(ili nemas nekog ko moze da ti donese) da ga uzimas i doneses, realno ti se ne isplati. Mada i zbog same garancije to ti nije bas najbolja opcija
 
Poslednja izmena:
a sta je najbolja opcija za volan+menjac?otvorio sam temu na sta da kupim,i izuzetno me zanima tematika,moze odgovor i tamo,kapiram nisam jedini koga zanima.
 
Pa imas na njihovom Amazonu za 150 tu kombinaciju.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01LSKLAOU/

Ne moze sa nasom ip costco, ali koliko vidim ponuda je samo u radnjama, nema na sajtu.

Za Argos, idi na sajt i idi na "special offers" i kod njih ti je kombo sa menjacem 150

https://www.argos.co.uk/product/8894328


Ako neces sam(ili nemas nekog ko moze da ti donese) da ga uzimas i doneses, realno ti se ne isplati. Mada i zbog same garancije to ti nije bas najbolja opcija
Veliko hvala :)

a sta je najbolja opcija za volan+menjac?otvorio sam temu na sta da kupim,i izuzetno me zanima tematika,moze odgovor i tamo,kapiram nisam jedini koga zanima.
Ono što sam ja istraživao, ispada da je baš ovo najbolja kombinacija.
Treba modifikovati papučice i menjač, kako bi pružili realan osećaj.
 
Ima li neka preporuka za miš, a da je na popustu. Preferiram sa žicom

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Htedoh da ga uzmem juce, ali nisam jer bi me onda vuklo i za tastaturu, pa podloga.... uvek gledam da pravim komplet ali da je dobar popust dobar je


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji popust? 10k i 12k

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Ovaj :

85a4b5ee1e9ed0da74e23a1cb71297fa.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne vidim ja to sajtu tj tu cenu, daj link okači.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
U winwinu je 5990, cisto ne bude reklama samo za Gigatron.
 
Ipak sam skoknuo do Gigatrona, nisam mogao da odolim [emoji85]

Pogledajte prilog 277851


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da li mozes (ili bilo ko ko ima ovaj Sony WH-1000XM3) da mi potvrdis da sluske imaju kabl i 3,5mm dzek za zicno povezivanje kao sto pise u opisu proizvoda?

U GT su mi rekli da nema vec da je moguca samo blutut veza, izlozbeni primerak je kao demo verzija pa se razlikuje od onog u prodaji.
 
Ima naravno, ništa ne brini

fa92f2d2b6359750be3ebda3e2cef5c9.jpg





Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I u Games-u je po toj ceni...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da l znate neku radnju da je ostao PSR po ovoj promo ceni od 26.990? Zvao sam Games, Gigatron, Tehnomaniju niko nema. Istaje mi ujutru kad se otvore pojedine radnje njih da pozovem...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radi, evo vec mesec dana u 2 racunara sto rade skoro 24h/dan.


g502 SE nemojte kupovati dok ga ne vidite....znaci na slici deluje SIVO, e to je BELO ...nikad nista ruznije nisam video.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ako nekoga zanima kako sony (bar otprilike) zvuce

 
Ima li kakav solidan tablet na ok popustu? Hvala

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Da l znate neku radnju da je ostao PSR po ovoj promo ceni od 26.990? Zvao sam Games, Gigatron, Tehnomaniju niko nema. Istaje mi ujutru kad se otvore pojedine radnje njih da pozovem...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako misliš na PS4 to je otišlo sve u petak.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno