Šta je novo?

Black Friday [2019]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moze primer takvog laptopa? Ja sam ovih dana pratio i njih i Saturn i nisam video neke specijalne ponude u tom cenovnom rangu. Uglavnom do 100 evrića nize u odnosu na redovnu cenu.

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka
Hp envy yoga c940

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Evo ti Yoga
f211a3083229c3ae6b4e7e099b50b410.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Yoga C940 ti je 150k u Gigatronu na akciji...

BTW I veliko je pitanje koji je to model bio - da li sa 8 ili 16gb RAM-a. Yoga C940 ima 5 različitih konfiguracija - raspon cena je 1100-2000€.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo još, cena je u chf.
c1a8c83d6ed052b958b92aa103bc9312.jpg
5e16b6fd64150c077e5b301ce5ba3213.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
e sad ste me nalozili na te sony slusalice, a taman sam se nameracio na sennheiser hd650. kad biste mogli da birate izmedju tog sonija i hd650 sta biste izabrali?

da li neko ima info da li je moguce menjati jastucice na tom soniju? ne mogu da trpim te kozne, stavio bih velur
 
Zavisi za sta ti treba. Ako je iskljucivo za kucno slusanje, i ako ti je prioritet zvuk onda su HD650 no brainer, jer po tom parametru ne mogu da se porede. E sad, za Senn ti treba i neko dobro pojacalo itd.
 
nikako slusalice u toj klasi na slepo (mislim na senn).npr ne sporim da su odlicne,ali meni nisu pasale,generalno mi senn signatura ne odgovara,nekom drugom je pogodjeno u milimetar.sa druge strane ako bi koristio bt ogromnu vecinu vremena u raznoraznim situacijama i zapravo ti znaci dosta NC od sonija nema bolje.ne kazem da ne mogu i to odlicno da dabluju kao kucne sluske ali ono,koristis mustanga da odes po 'leb i jogurt. :)
 
cuo sam hd650, ima ih brat, odgovaraju mi. ali me uzasno smara kabl. hteo bih neke dobre bt sluske, ali mi noise cancellation stvarno nije bitan jer nisam u fazonu da nosim budzu na glavi napolu. sto ne znaci da necu da pocnem :D

fenomenalno poredjenje za mustanga i jogurt :D
 
Pa hd650 su više namenske sluške, ne mogu da se porede jednostavno. Sony su dobro izbalansirane na svim poljima, udobne, dušu dale za putovanja (pogotovo duže letove), isto tako i svakodnevno korišćenje, odličan zvuk, autonomija, touch kontrole i gomila profila i podešavanja... Baš dobra investicija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ucices u fazon u prvih 25min.ne moras da ides na flagsip bt narocito na pocetku,meni su akg y500 perfektno odradjivale setnju,akanje po prevozu,putovanja i sl. a za kucu uzmes nesto poput tog senn tj sta ti je vec po ukusu.
 
Kada bih kupovao slusalice nema veze da li je za kucu ili napolju. Svugde realne cene samo kod nas su skuplje zbog standarda valjda. :mad:
 
Poslednja izmena:
Ako neko juri volan, g29 je svuda 28000. Naravno skoro duplo skuplje od akcijske cene u Evropi, ali ista je situacija i sa redovnom cenom.
 
Da li ja ne kapiram nesto ili sta je problem?
U gigatronu akcijska cena vazi za kes, debitnu karticu, kreditnu karticu, ali ne vazi ako hoces na rate intesinom kreditnom karticom (nego mi kazu, zovi banku da ti to podele na rate)... Pa ko je ovde lud? Koja je razlika izmedju ovih nacina placanja? Koliko njima intesa naplacuje uslugu na rate?
 
Ništa njima ne naplaćuje nego tebi :)
To su neke budale koje nemaju pojma, oni odma' dobiju keš, ti banci vraćaš s kamatom. Budalizacija. Šta ih briga da li je kreditna kartica ili nije.
 
Ne vraćaš sa kamatom! Inteza ima na dvanaest meseci, uzmu gigatronu 1% u suštini zavisi od dogovora.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nema kod gigatrona provizije tj kamate banke za korisnika kad se plaća intezinim karticama na rate.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li ja ne kapiram nesto ili sta je problem?
U gigatronu akcijska cena vazi za kes, debitnu karticu, kreditnu karticu, ali ne vazi ako hoces na rate intesinom kreditnom karticom (nego mi kazu, zovi banku da ti to podele na rate)... Pa ko je ovde lud? Koja je razlika izmedju ovih nacina placanja? Koliko njima intesa naplacuje uslugu na rate?

Najveci problem je nepismenost radnika placanjem kreditnim karticama, imao sam "problem" u radnji gde su mi isto rekli da ne moze sa American karticom na rate placanje i da je cena samo za kes, naravno trazio sefa, dosla neka zena, provukla Intesinu American karticu, kod nas moze do 12 rata, na koliko ces, stavio na 6 i zavrsio kupovinu.
Ne znam da li moze kod njih online placanje na rate, neke radnje mogu, lepo kad krenes da kucas broj kartice sistem prepozna koja je kartica i sam ti izbaci da izaberes na koliko hoces rata, u poslednje vreme tako i kupujem.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ako neko juri volan, g29 je svuda 28000. Naravno skoro duplo skuplje od akcijske cene u Evropi, ali ista je situacija i sa redovnom cenom.
Pratim ovo, ionako planiram kupovinu F1 2019 I Dirt Rally 2.0 [emoji106].

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Svaka cast altiju,zato i propadaju.
Neko vreme pratim da uzmem neku fritezu,volim pomfrit ali ne i masnocu.
Tristar model je kod svih bio 7 000,da bi ga alti neki dan stavio na 8 000 i sad je akcija crni petak-samo 7 000.
Kakvi bilmezi.
A gigatronu skidam kapu.

Screenshot_2019-11-29 Friteza za kuvanje bez ulja Tristar FR-6989.png
Screenshot_2019-11-29 TRISTAR friteza FR-6989.png
 
Najveci problem je nepismenost radnika placanjem kreditnim karticama, imao sam "problem" u radnji gde su mi isto rekli da ne moze sa American karticom na rate placanje i da je cena samo za kes, naravno trazio sefa, dosla neka zena, provukla Intesinu American karticu, kod nas moze do 12 rata, na koliko ces, stavio na 6 i zavrsio kupovinu.
Ne znam da li moze kod njih online placanje na rate, neke radnje mogu, lepo kad krenes da kucas broj kartice sistem prepozna koja je kartica i sam ti izbaci da izaberes na koliko hoces rata, u poslednje vreme tako i kupujem.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

U Gigatronu online ne primaju amex, ali svejedno, onaj card procesor koji koriste nije intesin, tako da mislim da nemas opciju na rate kada kupujes online kod njih.
 
Poslednja izmena:
@amdpower
Na sta to lici kada se pece bez ulja, zar nije skroz drugi ukus ? Obozavam pomfrit, al kilaza mi je vec problem mogao bi i ja da predjem na ovako nesto, al mi je ukus kritican :D
 
Može u Gigatronu online plaćanje na rate Intesa karticama, probao :)
 
Prvi put vidim da postoji ovakva friteza. I mene interesuje ako je neko ima kakav je ukus krompira. I da li se moze i nesto drugo od hrane u njemu pripremati osim krompira?
 
Poslednja izmena:
Ako neko juri volan, g29 je svuda 28000. Naravno skoro duplo skuplje od akcijske cene u Evropi, ali ista je situacija i sa redovnom cenom.

U Gi**tr**u 27.999 sa PS4 verzijom Gran Turismo Sport igre ;).

Edit: Sad sam zvao njihov call centar, trenutno nemaju na stanju verziju sa GT Sport pa bi morali da kontaktiraju dobavljaca i ako bi verovatno postojala mogucnost da se poruci, morao bi da se ceka 10 dana.

Ne ceka mi se toliko :p.
 
Poslednja izmena:
Ne bas IT tema, ali da, apsolutno imaju najkorektnije ponude ove godine. Sje_ala nam se pegla pre neki dan (tj ja sam je sje_ao jer sam je oborio sa vise od metar visine :) ), padne mi na pamet sinoc da bih mogao istu tu na popustima:
Tehnomanija - na popustu 11k.
Ostale radnje - regularna cena 11k, nema popusta.
G - redovna cena 11k, na popustu 30% kao i sve ostale, platio oko 7800din.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno