Šta je novo?

Benchmark biciklistička sekcija

Zapeklo je od prljavštine, a i carbon ti se tu malo istopio pa ti se sjedinio sa šticnom. [emoji23][emoji12]

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Zapeklo je od prljavštine, a i carbon ti se tu malo istopio pa ti se sjedinio sa šticnom. [emoji23][emoji12]

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Pa da sipacu wd kontam da ce. Popustiti, malo mora dole pola cm :D

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Zapeklo je od prljavštine, a i carbon ti se tu malo istopio pa ti se sjedinio sa šticnom. [emoji23][emoji12]

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Zvao servis u bg kazu ovako Fen pa Led, Fen pa Led pa Wd i tako ko zna dokle ali to je to, nista sutra je dan za to :D

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nije se karbon istopio, vec kada se stavlja sticna i u opste na opetrecene spojeve karbon - karbon obavezno ide frikciona pasta.

To je frikciona pasta koja sadrzi mikronske abrazivne silikonske kuglice ciji je posao da onemoguce bilo kakvo pomeranje.

Izgleda kao da je zalepljeno ali zapravo nije, najvise pomaze kuckanje, jednostavno ce se odvojiti i ako izgleda kao da se sjedinilo :)

Kad budes vracao na mesto potrebno je opet da namazes pastu kako bi sprecio pomeranje sticne.

 
Poslednja izmena:
Otkud znam ko šta misli ;)

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Nije se karbon istopio, vec kada se stavlja sticna i u opste na opetrecene spojeve karbon - karbon obavezno ide frikciona pasta.

To je frikciona pasta koja sadrzi mikronske abrazivne silikonske kuglice ciji je posao da onemoguce bilo kakvo pomeranje.

Izgleda kao da je zalepljeno ali zapravo nije, najvise pomaze kuckanje, jednostavno ce se odvojiti i ako izgleda kao da se sjedinilo :)

Kad budes vracao na mesto potrebno je opet da namazes pastu kako bi sprecio pomeranje sticne.

Sa cim da ga kuckam ja samo sipam wd vec dva dana ko lud :D

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Čekić, majstore...neće da ga boli :D

Možeš da ga omotaš nekom krpom, da ne bude direktan kontakt sa metalom.
 
Cekicem kuckaj direktno nece nista da mu bude, to je slepljeno treba ta veza karbona i paste da pukne.
... da ne bude direktan kontakt sa metalom.
nema tu metala.


@borat,
izvini, nemam bas obicaj da citam PP na TT, pa nisam video poruku na vreme :)
 
Poslednja izmena:
Cekicem kuckaj direktno nece nista da mu bude, to je slepljeno treba ta veza karbona i paste da pukne.

nema tu metala.


@borat,
izvini, nemam bas obicaj da citam PP na TT, pa nisam video poruku na vreme :)
Ok hvala

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Hahaha, citam i ne verujem. Odakle ideja da se metalnim cekicem lupa u bajk...?
Treba kucnuti, ali kod ljudi koji pitaju ovakve stvari treba naglasiti da se kucne drvetom ili necim stocnije metal.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Pa baš zato, i jesam naglasio. Čekić u krpi bolje funkcioniše nego drvo. Zbog težine ako ništa drugo.
I mnogo puta je više pomoglo neko ikakva letva ili nešto slično.
 
Poslednja izmena:
Ima i gumenih cekica, plasticnih koji su dovoljno teski da odrade ovakvu vrstu posla.
Ali da 5. dana covek oblece oko sticne da se ne seti cime da je zvekne kako bi izasla iz rama...
 
Hahaha, citam i ne verujem. Odakle ideja da se metalnim cekicem lupa u bajk...?
Treba kucnuti, ali kod ljudi koji pitaju ovakve stvari treba naglasiti da se kucne drvetom ili necim stocnije metal.
To je karbon, nece mu nista biti.
Naravno nisam mislio da zvekne svom snagom, a gumenim cekicem nece nista uraditi :)
 
Poslednja izmena:
Hahhaha, pretpostavio sam.
Guma ne, drvo da.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Drvo moze da proba, ali opet neko tvrdje drvo jer treba materijal da zavibrira da bi se to odlepilo.
 
Karbon je osetljiv na udarce, ne bih se ja zezao sa metalnim čekićem nikako. Stavi letvicu pa preko nje udri čekićem.
 
Da li imaju neke kvalitetne rukavice na Aliju?

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Lično nisam proveravao ali sam 1000% siguran da ima, od milijarde proizvoda jedan su sigurno kvalitetne bici rukavice, moraju biti.
 
dwJvPsF.jpg
 
@Johnny

Kakav je gel? Valjda se ne stanji posle jedne vožnje i posle kao da ga nema?

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
@Johnny

Kakav je gel? Valjda se ne stanji posle jedne vožnje i posle kao da ga nema?

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Ne, ja sam zadovoljan. Deluje postojano. Imam desetak voznji sa njima. Udobne su. Gel je debeo.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Ja ove sto imam,posle jedne voznje one se stanje i posle na sledecim voznjama, nije to to kao prvi put.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
ja ne znam vise sta reci za dizajn tih staza i da mi je znati ko li ih smislja i cemu sluze te krivine kojima se biciklisti nepotrebno produzava put, a na kolovozu je sasvim dovoljno bilo prostora da obeleze jednu traku za bicikliste.
Ali jok, to bi bilo suvise prosto i jednostavno...

Bilo bi zanimljivo videti tako projektovan put za automobile, ides malo levo, pa desno, pa gore pa dole... :)
 
Poslednja izmena:
Smejurija.
 
Nazad
Vrh Dno