Šta je novo?

BENCH Kucni ljubimci ...... ;)

Moj mali foto model ❤️

PXL_20211108_145706037~2.jpg
 
Moj mačak Bora., naj alaviji mačak koga sam ikada imao. Jedno 5 minuta pošto je dobio obilan doručak, otvorio poklopac lonca sa hranom skuvanom za kučiće za ručak.
WP_20211112_09_25_19_Pro.jpg
 
Danas dok sam bio na poslu, šalje mi žena fotku... ☺️

Aša i Nala postale nerazdvojne. 😊

FB_IMG_1636724985771.jpg
 
Moj mačak Bora., naj alaviji mačak koga sam ikada imao. Jedno 5 minuta pošto je dobio obilan doručak, otvorio poklopac lonca sa hranom skuvanom za kučiće za ručak.
Pogledajte prilog 323979

I moja mačka isto. Ja ne znam kako da je hranim a da ne postane Garfild. Provali u granule. Sve mi kačaljke za kesu od granula pobaca ispod frižidera. Vidno punog stomaka ona kmeči kao ranjenik.
 
Najgore je što se moje životinje hrane bolje od mene i brata. Oni imaju kuvan ručak svakog dana dok mi jedemo uglavnom sendviče. Ovaj mačak je opasnik, krade i psima ali druga maca Cica je mnogo finija, ona se samo mota oko nogu ili me dobro izgazi puštajući piskave zvuke i onda me vodi u kuhinju.. Ume i da dežura ispred frižidera da slučajno ne propusti nešto. Ona je baš mala i vrlo lagana iako ima 5 godina ali je rođena u kući dok je Bora doveden sa ulice ispred kuće kao mače od ne više od 6 meseci a sada kad ima oko godinu dana već ima 8Kg.
Btw, moj drugar iz škole i moj veterinar, profesor i prodekan veterinarskog fakulteta u penziji, Todor "Dr Tosha" Palić je upravo umro pa sada moram da nađem drugog veterinara.
 
Gospodin u novom krevetu 🎩
 

Prilozi

  • IMG_20211119_160231.jpg
    IMG_20211119_160231.jpg
    213.6 KB · Pregleda: 113
83E69CF9-1D13-4AE5-83E4-CE5EFCF0B585.jpeg
 
Taj buldog je moja omiljena rasa ali uvek je bio preskup ako hoces sa pravim papirima. Lepotanko :D
 
Lepotanka,devojka.Jesu preskupi,sreca pa mi drug ima odgajivacnicu🤣
 
Posto sam se zajebo i citao "diskusiju" o zastitama, evo da vas upoznam sa mojim probisvetima (i njihov komentar na prethodnu raspravu :D )

IMG_4718.jpeg
 
U The Last Duel negde na 17 min, u kadru boston terijer. Godina 1370. Rasa nastala 500 godina kasnije otprilike 😀
 
Kaze da je moja smena gotova i da je na njega red...
Image from iOS.jpg
 
2935DDE1-5E5E-41E6-AE1A-F782684411C6.jpeg
 
Kad ćeš mene da slikaš za bench?

5E125794-3B1E-400D-BC59-1E1FBBE1D992.jpeg
 
Stigao paket iz Gigatron-a... 🤣

PXL_20220110_162508513-01.jpeg
 
Aha, podsetio me oblikom glave, usima, ali ne deleluje onako ućebano kao većina pulina.
Doduše ne znam ni kako izgleda negovan pulin, koga neko drži u stanu, češlja i vodi računa, uglavnom ih ljudi koriste kao radne pse.
Kako se snalaziš što se tiče obaveza, genetski su navikli da dosta rade i trče, podnošljivo sa njime u stanu?
 
moj mesanac sa border kolijem nije normalan. voli da trči vise nego da jede. kada vidi povodac poludi jer zna da ce da trci. ja je pratim na biciklu tj ona me vuče, dodjemo kuci evo nje posle pola sata donosi mi svoj frizbi da joj bacam po dvorištu.
 
Aha, podsetio me oblikom glave, usima, ali ne deleluje onako ućebano kao većina pulina.
Doduše ne znam ni kako izgleda negovan pulin, koga neko drži u stanu, češlja i vodi računa, uglavnom ih ljudi koriste kao radne pse.
Kako se snalaziš što se tiče obaveza, genetski su navikli da dosta rade i trče, podnošljivo sa njime u stanu?
U stanu je skroz ok tj podnošljiva. Malo smara da se igra, često donosi lopticu da joj se baca ali kada je iskuliramo 5-6 minuta legne i mazi se ili spava. Obožava da ide napolje i tu je reč i naučila. Kad joj se kaže idemo napolje ili hoćeš napolje povileni, počne da skače i da se baš raduje.
Napolju bi samo trčala za lopticom i skakala.
Jedine zamerke su mi što dosta laje i ne voli druge pse. Niti da se igra ni da bleji sa njima.
 
Nazad
Vrh Dno