Šta je novo?

Banka Intesa

Naveo sam gore brojeve racuna imaju 302 kao devizni i za njega se vezuje visa clasic imaju 310 za nju se vezuje visa internet imaju jos uvek 304 to je devizni sa visa inspire kartice. Za dodatnw racune ne znam, to je mozda ravun avista stednja il tako nesto. Pa ne nosi kartice sa sobom i ond aimas samo jednu, a kucinkad ti treba druga pokupis. Slazem se da previse kartica u novcaniku.
 
Ako se ne varam Intesa na 12m ima medju boljima kamatu na stednju i pise da je sad 3.6%,
 
Jel zna neko koji se kurs koristi kada se dizu dinari na bankomatu sa deviznog racuna? Jel vredi cekati na salteru i dizati u evrima pa menjati u menjacnici?
 
Bez politike.
Ko je pre 6-7 godina stavio dinare na štednju, danas za te pare može da kupi više EUR nego da je EUR tada stavio na štednju. Ali mali broj ljudi se odlučio na takav korak, pre svega iz lošeg iskustva iz prošlosti.
 
Jel zna neko koji se kurs koristi kada se dizu dinari na bankomatu sa deviznog racuna? Jel vredi cekati na salteru i dizati u evrima pa menjati u menjacnici?

Kupovni za devize. Svakako kroz app (ako imas dinarski racun) u menjacnici imaju dobar EUR-NET kurs.

539762cba97e21da3835558811ba2242.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iamo sam na ovoj internet intesa kartici oko 33evra i pazarim nesto za 29 dolara.Sledecg dana ovi mi posalju mejl da su mi poslali bez jednog proizvoda i da ce mi naplatiti 20 dolara.I sad kad udjem u transakcije i dalje stoji ono zaduzenje 26 evra vidim stanje oko 15 evra a raspolozivo stanje nesto kao minus 13 evra.Da lise nekom to desavalo.
 
Poslednje dve brojke koje si naveo, trebalo bi da u zbiru daju iznos koji si imao pre kupovine. Intesa ume čudno da prikazuje.
 
Poslednje dve brojke koje si naveo, trebalo bi da u zbiru daju iznos koji si imao pre kupovine. Intesa ume čudno da prikazuje.

Trebali su da storniraju ovo prvo zaduzenje.Izgleda da su me zaduzili oba puta i zato je minus 13 evra. Nazvacu ih sutra da vidim sta je ovo posto ne rade nedeljom.Uvek je ranije bilo raspolozivo stanje i iznos.A sada ima stanje i raspolozivo stanje.
 
У шта?Дај неки приједлог:)Да имам,само некретнине.
 
Pa, nije baš tako lako dati preporuku, ti znaš najbolje u čemu bi se osećao sigurnim, šta znaš da radiš i u čemu bi uspeo.
Kada bi rekao "hoću da otvorim svoj biznis" šta bi to bilo?

Btw. online banking ne radi!
 
i za vikend je nesto kilavo radio...
 
Nemam u sta da ulozim trenutno, a sumom kojom bih na stednju manja je nego neki normalan ulog u nekretnine, neki validan i siguran ne postoji.
 
Ako hoćeš na duže staze onda kupiš stvari koje vremnom postaju samo skuplje.

Sanduci retkog vina, viskija, umetnička dela, kovanice/novčići, poštanske markice, stari nakit i slično.
 
A zlato? Neka preporuka?

Zlato oscilira. Kao i svaki drugi resurs. Gotovi proizvodi su sve skuplji.

Eno ti primer sa ovim metalima što su potrebni za hibridne automobile. Ranije su koštali po $1000 za neku jedinicu mere, a kako se sve više automobila pravi po pooštrenim ekološkim zahtevima cena tih metala je otišla na $3000, $4000 po jedinici mere. A kad bude neko izumeo neki drugi sistem cena ima da propadne kroz pod na $500 po jedinici mere.
 
Do kada ce Intesa da izdaje update i da stalno preskoce da aplikaciju adaptiraju za full screen :(

cee8a324d0eb3a1664a48b3c2b3009ce.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
.. a bio bi red i da prestanu da prikazuju reklame u aplikaciji...
Na androidu je preko celog ekrana (osim one statusne linije gore koja se vidi u svakoj aplikaciji osim igara).
 
7c9f3ab6935960e58cbd8507016f117c.jpg


Baš me zanima šta će biti posle 12.11 ;)

Neće im raditi ekspoziture od petka do utorka ;)..
 
Poslednja izmena:
Da li ovo znači da neću moći da platim ništa intesa internet karticom, obzirom da je 11.11. sale na aliexpresu i još po negde ?
 
Ne, samo nećeš moći da koristiš e/m-banking

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koliko znam možeš da platiš, ali će da se knjiži tek kad proradi sistem.
 
Poštovani,
u vezi Vašeg obaveštenja o unapređenju informacione platforme -Usluge mobilnog i internet bankarstva neće biti dostupne tokom produženog vikenda. u periodu od petka 8. novembra u 16.00 č do utorka 12. novembra u 8.00
Skrećem Vam pažnju 11.11. kineski crni petak - dan kupovine u kini. Moj prigovor se odnosi na loše isplaniran termin za unapređenje informacionig sistema, te Vam predlazem da planirano unapredjenje odlozite na nedelju dana.
Srdacan pozdrav,
xxxx
 
Nazad
Vrh Dno