Banka Intesa

DGoran

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
20.04.2018
Poena
48
Nije tacno, mozes i prvu aktivaciju odraditi online.

el_patron

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poena
48
Odlicno, hvala

Nije prva aktivacija, samo je na novom uredjaju. Probacu kasnije pa javljam

DGoran

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
20.04.2018
Poena
48
Samo zakukuljeno ti je na sajtu. Ako se ne snadues, zovi call centar pa ce te oni navesti. Radio sam to pre mesec dana ali sam vec zaboravio.

darkonda

Flash Drive
Učlanjen(a)
08.06.2018
Poena
18
Kako pratite listing placanja platnom karticom, supruga je u intezi i kad gledamo aplikaciju po dan dva kasne izvestaji.
Sms servis nema aktiviran.

DGoran

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
20.04.2018
Poena
48
Jedino da odes u rezervisana sredstva pa tamo stoji sve sta se placalo.

el_patron

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poena
48
Ja pratim preko apple pay. Za svaku transakciju pise posebno sa sve lokacijom.

Inace, upravo sam odradio reaktivaciju online preko linka sa prethodne strane, sve radi kako treba. Potrebno je samo skroz izbrisati aplikaciju sa novog uredjaja i ponovo instalirati.

Poslednja izmena:

PJ

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
03.09.2000
Poena
48
Od jutros (petak od 9) mi ne radi Intesa Mobi. Jel ima još neko problem?
E-bankng radi, ali ovu uplatu moram da sačuvam kao screenshot sa telefona, jer su i sve prethodne bile takve.

shatroghistro

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poena
38
Meni je malo sporije jutros radila ali sam uspeo preko QR koda da platim racun. P30 PRO je u pitanju. Mada ne znam koliko je relevantan HUawei za brzinu, desava mi se na njemu da mi puca intesa aplikacija ponekad.

Gadjan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
01.05.2006
Poena
38
Nisam nikada radio.. može li se nekako jednostavno (online) prebaciti novac (euri) između dva deviznog računa, konkretno sa onog vezanog za classic debit karticu na onaj vezan za internet karticu? I ima li neke provizije?
Treba da platim nešto paypalom pa ako mogu da izbegnem odlazak u banku a i ide vikend, i da ne uplaćujem bezveze dodatno na internet karticu koja mi je prazna a na classic debit imam novca.
Internet mi je povezana s paypalom a ne znam ni da li mogu da dodam i classic debit sad ću da prčkam po paypal opcijama...

PJ

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
03.09.2000
Poena
48
Meni je malo sporije jutros radila ali sam uspeo preko QR koda da platim racun. P30 PRO je u pitanju. Mada ne znam koliko je relevantan HUawei za brzinu, desava mi se na njemu da mi puca intesa aplikacija ponekad.

Proradilo je kasnije. Isto P30PRO i u petak de se dešavalo da pokrenem app, on izbaci početni ekran na tren, pa se ubije. Sledeće pokretanje bude OK, ali nije hteo da radi.

To sa ubijanjem mi se dešava i sa MiHome aplikacijom, verujem da ima veze sa P30PRO. Identična manifestacija.

kibicer

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
23.05.2004
Poena
48
Juče (oko 8:30) sam i ja primetio sličnu stvar, na OP Nord. Ukucam PIN, ali me ne pusti u aplikaciju. Već pre 9 bilo sve OK.

shatroghistro

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poena
38
Proradilo je kasnije. Isto P30PRO i u petak de se dešavalo da pokrenem app, on izbaci početni ekran na tren, pa se ubije. Sledeće pokretanje bude OK, ali nije hteo da radi.

To sa ubijanjem mi se dešava i sa MiHome aplikacijom, verujem da ima veze sa P30PRO. Identična manifestacija.
Onda je definitivno do p30 pro, krenulo je dal od pretproslog update-a, ili mozda pre 3. Ili to sto kazes da odmah ubije aplikaciju pri pokretanju ili u toku rada samo pukne. Nije precesto ali nije ni da se ne desava.

PJ

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
03.09.2000
Poena
48
Meni ne puca u toku rada, već moram dva puta da je pokrenem. Dešava se sa nekoliko aplikacija, ali samo ako pokušam da koristim aplikaciju neposredno nakon što je ista već korišćena.

Vrh Dno