Šta je novo?

Assetto Corsa , by Kunos Simulazioni

Zaboravio si Sonic & Sega All-Stars Racing... :d
 
Poslednji krug u Monci..



Nikad necu nauciti par krivina..
 
Poslednja izmena:
Ovi momci nisu normalni..

mazda_0043vph2.jpg

mazda_003q5obv.jpg


Par modova je bas na profesionalnom nivou, ovo ce biti perverzija, Mazda MX-5, Caterham, Cobra..
 
Poslednja izmena:
Ma treba bre, meljiii... :d
 
sta reci...

847047-drooling_homer_mzy5cnunepk4_1_.gif
 
[YOUTUBE]qQk0b6cX73I[/YOUTUBE]
 
Lepo , samo kad im vidim tako uradjenu staklenastu limariju :smackbum:
 
Ovo su oni 'pijacni' modovi, iz drugih igara na divljaka ubaceni.. to je sve za zaobilazenje. I koliko sam poceo da hejtujem driftovanje, strasno, zakonom bi zabranio :d

Malo sam vatao skrinova, zaljubio sam se u SLS..





 
Poslednja izmena:
Kao u stvarnosti, neverovatno...

Assetto Corsa - Oculus Rift! Lotus 49 @ Nurburgring
[YOUTUBE]afMpH1sF-V0[/YOUTUBE]
 
Chevrolet kicked off the 2014 season with the debut of the all-new Corvette C7.R at the North American International Auto Show in Detroit. The new Corvette race car, wearing an updated “Jake” mascot, has made its competition debut at the Rolex 24 At Daytona, Jan. 25-26, 2014.

C7.R is the racing version of its new C7 Corvette Stingray . The news falls with the unveiling of the new Corvette Z06 , the car the C7.R shares many design and performance attributes with. The two beasts were co-developed to take full advantage of the engineering expertise and technology both versions of the Vette use to succeed.

The C7.R features the same fuel-saving/power-making direct injection technology as the production C7 Z06, though used on a 5.5-liter V-8 instead of the supercharged 6.2-liter V-8 - all mounted to a highly-ridged aluminum frame. Vents, scoops, extractors, wings, and underbody panels all act together in reducing drag and creating down force.

This car has been officially licensed for ASSETTO CORSA racing videogame: we are glad to share the first work-in-progress pictures related to the current state of development.

10612830_961224660570519_2549702058397352466_n.jpg

10355902_961224680570517_1535992161517287905_n.jpg

10385312_961224663903852_8350921430543209899_n.jpg
 
Pozdrav ljudi, potrebna mi je pomoc... ako neko moze da postavi podesavanja za volan (g27) i graficka podesavanja bio bih mu jako zahvalan.. stavio sam sve na max, ali slika izgleda znaatno losije nego sto vidjam ovde kod vas ili po youtubu.
Sto se tice podesavanja volana.. pokusavao sam da smanjim gain jer mi se volan trese i kada idem ravno.

edit: i da, ako moze neko ukratko da objasni kako ubacivati ove modove za rally i ostale papazjanije bilo bi od velike pomoci! :)
 
Poslednja izmena:
Postavi neku fotku da vidim kakva je grafika, ako je sve na maks mora lepo da izgleda. Vidi da li je ukljuceno "post processing effects". AA i AF stavi na maks, FPS mozes da zakljucas na 54 ili ako bas nemas problema sa performansama, i vise, 90 recimo.

Ovo su ti idealna podesavanja za volan (levo je control panel), vidi da sve isto stavis, cak i ovo "107%", iz nekog razloga je jako bitno. Ja imam DFGT ali nema toliko veze, eventualno ti mozes da smanjis Gain u igri jer je jaci motor kod tebe, recimo negde na 50%. Upali aplikaciju "pedals" kad si na stazi, i gledaj skroz desnu skalu, to ti je clipping i treba ga biti sto manje, ako ti se non stop crveni ta skala dok vozis, smanji Gain.
Takodje, idi u instalaciju igre u steamu, udji u folder System/cfg/otvori fajl "graphics.ini" i stavi MAXIMUM_FRAME_LATENCY=1 (znaci 1 da bude umesto 0). To je jedno fino podesavanje da se bolje oseca volan odnosno da se ubije taj graficki mali lag.



A modove ubacujes, zavisi sta je. Ako je staza, obicno je samo ime staze u zipu ili raru. Ako je to slucaj, otpakujes fajl u Ac/content/tracks. Ako je u zapakovanom fajlu "content" folder, onda logicno, ne moras da juris tracks folder vec otpakujes u root AC. Isto vazi za automobile, content/cars.
 
Poslednja izmena:
Taj zvuk.. bila mi je dosadna 458 Italia ranije, a juce i danas sam spucao po sat vremena s njom ni sam ne znam kako. Na Doningtonu je bruka..

 
Booooooooooriiiiiiing! :)

Daj bre Corbu, Catherama ili Lotusa 49. 458 je kao da gledas farbu kako se susi... :p
 
Aha, probaj :D Vidis kako ruke rade :) Caterham jos nije izasao, a Lotus 49 je zacudjujuce smaracki za voznju. Feedbacka skoro i da nema, pojma nemam sta je tu u pitanju.. morao bi da ti razvaljuje ruke dok vozis.

Btw

testmatcwbdw.jpg
 
Poslednja izmena:
Jes vala, Lotus 49 im je najgori model u AC, neprirodan mi je osecaj kompletno. Dok eto 458ica ima ubedljivo najprirodniji feel, nekako mi fizika deluje najtecnija i najpreciznija. Isto se odnosi i na mecku, uzivancija voziti. Zonda mi je smor uzasan, zajedno sa Meklarenom, nesto su mi cudni.
 
Ja se malo navadio na Nord na nekom francuskom serveru. Limit je na 12 igraca i onda nema performance drop-a. A kombo je sa Lotusom Exige 240R koji mi je sjajan za njakati po Ringu...
 
Poslednja izmena:
Kako vam se cine ovi graficki fajlovi/podesavanja..



Jos malo..




 
Po meni, jako blede boje...
 
ostrina je dobra , ali su boje kao isprane PERWOLLom :d
 
Kako bre ceo internet ima to misljenje :d Samo se meni izgleda dopada niza saturacija :) Izmedju 65 i 70% drzim, ne znam po defaultu mi je prejako sve.. stvarnost ne sljasti bas toliko :)
 
Ili da prvo kalibrira svoj monitor, moguće da je u tome problem :D
 
Iz kokpita mi najvise smeta ta drecavost boja.. zato drzim tako nisko.

Prva je 100%, druga 85% i treca 72%.. Cetvrta 85, peta 75%..

Ali mi je cudno da vecina ima tako misljenje, a znam da imam dobro oko za ove stvari :d A i da, ko zna kako to izgleda na 1540 razlictih podesavanja i vrsta monitora :)





 
Poslednja izmena:
Daj jos malo boje Borise.... NEgo kako da promenim rezoluciju? Nemoj samo da mi ostavljate link "let me gogle that for you"
 
Paaa, settings??
 
Kakav je to pirat lol. Pa tu je rezolucija, ne znam sta je to :)
 
Nazad
Vrh Dno