Šta je novo?

Armed Assault

Ево да може и на старијим макинама :smoke:
 

Prilozi

  • Suma.JPG
    Suma.JPG
    161.6 KB · Pregleda: 126
  • Sacekusa.JPG
    Sacekusa.JPG
    169 KB · Pregleda: 108
  • Otvoren prostor.JPG
    Otvoren prostor.JPG
    123.9 KB · Pregleda: 131
  • Jurnjava.JPG
    Jurnjava.JPG
    101.8 KB · Pregleda: 121
  • COOP.JPG
    COOP.JPG
    126.2 KB · Pregleda: 110
Poslednja izmena:
....то све на Athlon XP 2500@2200 AIW X800GT и 1,5 GB мем. а подешавања су у аttachment-у :,,: :,,: :cigar:
 

Prilozi

  • Podesavanje.JPG
    Podesavanje.JPG
    78 KB · Pregleda: 132
Da li bi mi mozda neko pomogao da nabavim igru? Savetom, naravno :) . Na pm. Hvala unapred.
 
Zaboravih da napisem molim, mozda se zato niko nije javio...
Molim vas, strasno mi se igra.
 
Vidi se i po velicini demo-a da su texture prirode odradjene na "mamutski nacin"...
Pa ko je jednom odigrao OF primetice bukvalno isti engine.
Far Cry bi leteo na hardweru koji pominjete, a izgleda bolje... zaista mi nije jasno.
( da ne pominjem GhostRecon:AW ili RainbowSix:Vegas )

Ocigledno da je 512video RAM-a postao minimum, tj. da ce 3/4 zemljaka izigrati stvar ...pre sledeceg upgrade-a. Steta.
Bojim se da finansijka zahtevnost PC zabave i broj igrivih izdanja ima jako, jako mracan trend.
(70% planete igra piratska izdanja i niko nema finans. interes da okupi ozbiljan programerski tim, projekat se svodi na fanatizam dva, tri poluprofesionalca po izdanju.
Neki Cesi, Rumuni, Rusi danju rade u firmi a posle vecere programiraju... onda dodje Ubisoft i da im burek s mesom za "gone gold".)
 
Zvanicna engleska verzija i u Srbiji kad i svetu. :)

We are pleased to give you a comprehensive update of where we are with our latest tactical combat simulation game ArmA.

European Release
ArmA: Armed Assault for the European/Worldwide release by 505 Games went Gold and 16th February is now confirmed as the release date. The full list of countries where 505 Games will distribute the game (in no particular order): United Kingdom, France, Italy, Spain, Finland, Denmark, Sweden, Norway, Netherlands, Belgium, Luxemburg, South Africa, Australia, New Zealand, Iceland, Ireland, Andorra, San Marino and The Vatican Cit, Greece, Portugal, Croatia, Serbia and Montenegro, Bosnia, Slovenia, Liechtenstein, Cyprus, Malta, Turkey, Israel, Middle East, Hungary, Romania, Bulgaria and Japan.
 
jel ima neko neke predloge za strategiju igranja? ono je do sada nevidjeno cimanje. jedan metak i loading...
 
ArmA je samo neuspeli nasminkani OFP, tj. to je OFp kakav je trebao da bude. Da li je neko probao da zumira nisam u Arm-i, pa to je blagi uzas - zumira kundak a ne musicu ili kao da od kundaka gledas opticki nisan. I dalje postoji bag sa letecim vozilima, tj tenk moze da odleti do 300m u vaduh i da sleti malko ostecen. Na zalost ne mogu sada da pronadjem taj screenshot. Ja se nadam da ce Codemasters izbaciti mnoogo bolju vrziju od ove.
 
Jel moze neko da objasni one skracenice koji vojnici koriste kada govore svoju poziciju?
Igram nemacku verziju svaka pomoc bi dobro dosla.
 
Znaci nisam jedini, a mislio sam da je The Mark :hair: nesto najgore sto sam probao u zadnje vreme
 
Šta vas muči?, tj. šta vam se ne sviđa?.

Da li ste probali demo ili Englesku verziju?
 
Sve, ne bih da ulazim u detalje ali posle igranja Ghost Recon Advanced Warfighter ovo mi je smesno do bola.

Englesku full, pre 4 sata sam je kupio tamo gde svi kupuju ;)
 
Sve, ne bih da ulazim u detalje ali posle igranja Ghost Recon Advanced Warfighter ovo mi je smesno do bola.

Englesku full, pre 4 sata sam je kupio tamo gde svi kupuju ;)

Zanimljivo bi bilo po kojim to kriterijumima ocenjujes kvalitet jedne igre. ArmA je toliko komplexan naslov da prosto ne mozes da je poredis ni sa jednim drugim shooterom na trzistu. Jednostavno, nema konkurencije ... I ja sam veliki fan GR serijala, ali ArmA ima kvalitet koji nijedan drugi shooter nece imati. A zasto? Zato sto se niko nece usuditi napraviti ovakav naslov (pre svega mislim na izdavace kao sto su UBI i EA) jer ovo ne donosi komercijalni uspeh kao npr jedan BF2, koji svaki ***** zna da igra. Da, ArmA ima bugova, ali kada gledas bugove u odnosu na ono sta igra pruza, ti bugovi su toliko nebitni u celoj prici.
 
Moze da ima kakav hoces kvalitet...poenta je da nije zanimljiva sirem auditorijumu i da nikada nece doziveti uspeh gore pomenutog BF2 ili BF1942 ili BF2142... Strasno me potseca na FH mod za BF1942. Sjajan mod ali se suvise dugo razvijao...pa su onda jos preterali sa gomilom razno razne tehnike...itd. Na kraju jako malo ljudi je igralo/igra taj mod. Isto ce se desiti i sa AA.
E sad to sto si rekao za BF2, biraj server, oruzje ili vozilo pa da ti pokazem da ne zna svako da ga igra :) .
 
BF2 i BF2142 su extra dobre igre, a ARMA je za razliku od njih... extra dobra igra :) Na svu sreću, volim i brze, a i taktičke igre ;)
 
hahaha Koja ste deca majke mi :d
Moracu da probam ovo cudo pa i jada dam svoje skromno misljenje. Sa sada postoji samo BF2.
@Overkill Ne vredi da se trudis, covek je Armed freak i nece nikada promeniti misljenje. A ni ukus (mislim konkretno na komentar o BF) :vomit: :wall:
 
Ovo je hate it or love it naslov.
 
hahaha Koja ste deca majke mi :d
Moracu da probam ovo cudo pa i jada dam svoje skromno misljenje. Sa sada postoji samo BF2.
@Overkill Ne vredi da se trudis, covek je Armed freak i nece nikada promeniti misljenje. A ni ukus (mislim konkretno na komentar o BF) :vomit: :wall:

Ma znam...Nemam nista protiv ako se nekome svidja AA, ali komentar vezan za BF2 mi se nije dopao. Iako sam pomalo zardjao, obzirom da dugo nisam igrao BF2 (aktivno) mislim da jos uvek mogu da pokazem da to nije igra za svakoga...odnosno morone...odnosno...jbt shvatili ste :D
 
Moze da ima kakav hoces kvalitet...poenta je da nije zanimljiva sirem auditorijumu i da nikada nece doziveti uspeh gore pomenutog BF2 ili BF1942 ili BF2142... Strasno me potseca na FH mod za BF1942. Sjajan mod ali se suvise dugo razvijao...pa su onda jos preterali sa gomilom razno razne tehnike...itd. Na kraju jako malo ljudi je igralo/igra taj mod. Isto ce se desiti i sa AA.
E sad to sto si rekao za BF2, biraj server, oruzje ili vozilo pa da ti pokazem da ne zna svako da ga igra :) .

Cekaj, zelis da nam kazes da shodno tvom rezonu oko igara, biras i muziku koju slusas? Ono sto je zanimljivo sirem auditorijumu, kao npr Britney Spears, ili Ceca, to i ti slusas? Jel to rezon koji pokusavas da nam objasnis? BF2, kao i CS popularni su jer zaista svako moze da ih igra (i najprimitivniji primerci ljudske vrste). A to sto si pomenuo u poslednjoj recenici je praxa, nema veze sa samim produktom. Moras da razgranicis te dve stvari ...

ArmA je igra za one koji traze nesto vise od Glide/Run/Gun ugodjaja koji imaju BF2 ili CS... Kad bi tebi npr trebao kompas u BF2? Nikad, zato sto je igra, ma koliko ti imas osecaj slobode, prilicno ogranicena u odnosu na ono sto ArmA pruza.

Malo ljudi je igralo i RS, i Red Orchestra, i OFP npr, u odnosu na ono koliko ljudi igra COD, CS i BF2, sto svakako nije pokazatelj kvaliteta ... Nekako, pre bih igrao kvalitetan mp na 3 ArmA servera, nego BF2 na 2000 servera ... No sve je stvar ukusa. Neko slusa Cecu i Britney, a neko hoce i malo jazza u svom zivotu ...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno