Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Neverovatno. Čekao sam nakon uvođenja pretplate i plaćanje da konačno vidim da li će raditi bez problema, ali po vašim komentarima vidim da se stvarno ne isplati plaćati ovim ludacima za takvu nestabilnost.
 
Upravo mi stigao sms da mi je arenacloud skinula jos jednu pretplatu. Nigde nisam trazio da produzim, niti sam imao nameru to da uradim.

Da li oni smeju bez mog pristanka da produze pretplatu i skinu pare sa mog racuna?
 
Automatski aplikacija skida određeni iznos tj. pretplatu na svakih meseca dana sve dok se ne otkaže pretplata.
 
Jel se raspadao stream tokom prve utakmice Zvezda vs Budućnost (Abba liga playoff)? :)
 
Jel zna neko na koliko uređaja je moguće koristiti jedan paket i da li je moguće istovremeno gledati program na više uređaja?
 
Upravo mi stigao sms da mi je arenacloud skinula jos jednu pretplatu. Nigde nisam trazio da produzim, niti sam imao nameru to da uradim.

Da li oni smeju bez mog pristanka da produze pretplatu i skinu pare sa mog racuna?

da,smeju. cak je to i veoma cesto..npr nvidia geforce Now streaming servis automatski skida..tj moras placanja jednog meseca posle moras rucno da prebacis da neces da placas...
 
Upravo mi stigao sms da mi je arenacloud skinula jos jednu pretplatu. Nigde nisam trazio da produzim, niti sam imao nameru to da uradim.

Da li oni smeju bez mog pristanka da produze pretplatu i skinu pare sa mog racuna?
Tako rade svi servisi dok ne otkazes pretplatu
 
Jedan uredjaj je bilo i jedan gleda...
Ja sam probao istovremeno na iphonu i android tv-u i moguće je. Mada sam gledao različite kanale kad je bila LE A1 na TVu A2 na telefonu. Nisam probao u poslednje vreme, mada mislim da je moguće ako su različite platforme.
 
Pročitao zadnjih 15-ak strana i nije mi jasno da li nekome trenutno radi login na EON boksu sa plaćenim paketom (User name + pass sa mts.rs). Instalirao sam aplikaciju, ali ne mogu da se ulogujem.
 
Zovi mts da vidiš o čemu se radi. Dok sam koristio aplikaciju pokušavao sam prvi put da koristim iste podatke (e-mail i pass) kao za login na mojmts, ali nije moglo tako. Onda sam zvao mts i oni su mi izdiktirali neku šifru korisnika, ili tako nešto, pa sam uspeo da se ulogujem.
 
Zovi mts da vidiš o čemu se radi. Dok sam koristio aplikaciju pokušavao sam prvi put da koristim iste podatke (e-mail i pass) kao za login na mojmts, ali nije moglo tako. Onda sam zvao mts i oni su mi izdiktirali neku šifru korisnika, ili tako nešto, pa sam uspeo da se ulogujem.
hvala! zvaću ih
 
Pročitao zadnjih 15-ak strana i nije mi jasno da li nekome trenutno radi login na EON boksu sa plaćenim paketom (User name + pass sa mts.rs). Instalirao sam aplikaciju, ali ne mogu da se ulogujem.
Znači, instalirao si Arena Cloud na Eon boxu? Ja to ne uspevam na Mi box S, a trebalo bi da je to ista stvar- oba uređaja koriste Andrpid tv OS.
 
Da li uopste moze da radi Arena Cloud na EON boxu, ili je SBB blokirao pristup???
 
Dok sam koristio u promo periodu radio je najnormalnije na EONu, ne verujem da se nešto promenilo, pisali bi ljudi..
 
Ne postoji više Arena Cloud na EON boxu. Piše obaveštenje da je ta aplikacija blokirana kada se vrši pretraga.
 
Ne lupetajte i ne širite dezinfekcije i paniku. App je obrisan / unpublished sa Play Store iz nekog razloga (što može da se desi iz gomile razloga). Dakle nije dostupan za instaliranje (sa Play Store, apk sideload niko ne može zabraniti) ni SBB ni MTS ni Orion... korisnicima niti na Eon box, Mi Box, Sony SmartTV... da li aplikacije ima još uvek na Amazon app Store nisam proveravao

Rezultat pretrage lepo srpski piše da nije dostupna app za taj uređaj pošto postoji i dalje app za mobilne a taj app je obeležen kao "nekompatibilan" sa AndroidTV uređajima.

Dakle, mobilni Android app za Arena Cloud još uvek postoji na Play Store a SmartTV app je nestao / obrisan / blokiran od strane Google-a iz nekog razloga.
 
Kod mene Preko Eona pratim Arena cloud,doduse instaliran regularno pre par meseci iz njihove pretrage app i sve radi normalno i dan danas
 
Kod mene na Mi Box S, ne može da se instalira Arena Cloud it . Baš kao što je gore napisano: uređaj ne podržava tu aplikaciju i gotovo!
 
Pročitao zadnjih 15-ak strana i nije mi jasno da li nekome trenutno radi login na EON boksu sa plaćenim paketom (User name + pass sa mts.rs). Instalirao sam aplikaciju, ali ne mogu da se ulogujem.
Pretpostavljam da koristiš login podatke iste kao za moj mts.
Iz nekog razloga ne rade ti podaci za login u aplikaciji već login podaci isti kao preko mobilne aplikacije sa brojem telefona i šifrom koju dobiješ od njih.
 
Pozdrav svima,

Nisam koristio ovu aplikaciju od onda kad je bio test period.
Onda je aplikacija radila malkice usporeno (mali fps) na apple tv aplikaciji a takodje i kad se castuje na EON box i na apple TV.

Da li su to popravili u ovoj placenoj verziji i da li sada radi dobro? Da li ste zadovoljni kvalitetom slike i sl...?
 
Ja sam malo napravio zabunu. Ispostavilo se da sam instalirao (pre 14 dana) nešto što se zove Arena Plus, a ne Arena Cloud... Probaću sa apk sledeće nedelje.
 
Ljudi jedno pitanje?

Da li je moguće da Arena Cloud app za LG TV ima ovoliko kašnjenje u odnosu na iptv listu na koju naleteh koja je pride i besplatna?

Ovo je na LG tv aplikacija Arena CloudA9D44089-14F4-4CF3-A277-1B9B9465821E.jpeg

Paralelno na računaru isti kanal i besplatna
iptv lista
93F66090-FCE9-47A1-AC67-55024D6C1F33.jpeg
 
Moguce je.
Ott usluge kasne barem kod nas ne znam sad tacno ali Eon oko 23 Iris (predpostavljam da je isto zakasnjenje i kod Arene Cloud) oko 24 sekunde za live tv-om, ako IPTV provajder skida sa live tv-a (sat/kabl sta god) a verovatno da eto ti odgovor.
 
Instalirao sam Arena Cloud (I Iris usput). Ulogovao sam se preko MTS naloga, kao i na tabletu, međutim imam problem sa kontrolama, prvo, orijentacija je na 90 stepeni od potrebne a drugo, ne mogu da raširim sliku (kao što mogu na tabletu). Kod Irisa ne mogu da dodjem do boksa za logovanje (imam nalog na MTS na drugoj adresi). Iris mi takodje na tabletu radi. Imajući sve u vidu, za sada mi je ipak najbolja opcija Arena Cloud na tabletu pa cast na Eon ili moj Chromecast
 
Nazad
Vrh Dno