Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Hvala i ovde @mirop

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6268131]Radi video klub i slika je super. Konkretno Klan sam probao.
Čudno ja sam vise puta pokusavao da pustim Klan ..Rade trejeleri ali ne i kad pustiš epizodu .Ne radi bas ni jedan naslov .U pitanju je Samsung RU 7

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Čudno ja sam vise puta pokusavao da pustim Klan ..Rade trejeleri ali ne i kad pustiš epizodu .Ne radi bas ni jedan naslov .U pitanju je Samsung RU 7

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
To se meni pre neki dan desilo na mobilnom kad sam pokušavao. A inace pre toga, I posle toga par sati, opet he htelo. Tako da mozda je trenutno nesto..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
To se meni pre neki dan desilo na mobilnom kad sam pokušavao. A inace pre toga, I posle toga par sati, opet he htelo. Tako da mozda je trenutno nesto..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Pokušavao sam više puta i niti jednom za ovih 8 dana nije pokrenuo nesto iz videoteke .A trejlere pusta uredno

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Eto ako je neko instalirao na eon boxu neka proba i javi da li radi Klan. Ja mogu sutra da ti slikam tv, radi i premotavanje.
 
Jel ce moci arena cloud da radi normalno kod korisnika koji koristi sbb net i televiziju?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
To im je I namera..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ima li nekih naznaka kolika će biti cena ovog osnovnog paketa koji sadrži samo Arene?
 
Čudno ja sam vise puta pokusavao da pustim Klan ..Rade trejeleri ali ne i kad pustiš epizodu .Ne radi bas ni jedan naslov .U pitanju je Samsung RU 7

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
Ne znam odakle si ali video sam po forumima da ljudi van Srbije ne mogu da gledaju sve serije, već im umesto epizode pusti neki trejler.
Ako si u Srbiji onda je neki bag.
 
Ne znam odakle si ali video sam po forumima da ljudi van Srbije ne mogu da gledaju sve serije, već im umesto epizode pusti neki trejler.
Ako si u Srbiji onda je neki bag.
Sbb net Srbija .. Sve imam u video klubu ali ne mogu da pustim film ..Jedino je mozda problem sto mi tv setovan na USA . Sad ne smem da ga vratim na Srbiju ne znam dal cu moći ponovo da se prijavim na Arena Calud obzirom da ce mi tv u tom slucaju obrisati sve aplikacije .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Kod mene recimo nema trejlera kao kod tebe, ali radi video klub normalno.

Pravo da ti kažem ja sam zbog toga najviše i instalirao aplikaciju arenacloud, ja imam Arene na Q11 i mts-u.
 

Prilozi

  • IMG_8232.jpg
    IMG_8232.jpg
    1 MB · Pregleda: 137
  • IMG_8233.jpg
    IMG_8233.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 138
  • IMG_8237.jpg
    IMG_8237.jpg
    1,020.1 KB · Pregleda: 135
  • IMG_8239.jpg
    IMG_8239.jpg
    1 MB · Pregleda: 152
  • IMG_8240.jpg
    IMG_8240.jpg
    1 MB · Pregleda: 144
Evo mirop aktiviro I meni ;). Slika na kanalima dobra, arene bih rekao da su fhd. Ali video klub za sad nece, samo crna slika I funkcije playera. Mada ispeglace to verujem za kratko vrijeme I za 5e bice ovo dobra alternativa onim iptv listama. U sustini nama koji imamo sbb, od telekomovih kanala su samo arene I potrebne.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Zahvaljujući @@mirop i ja sam aktivirao na Mi Box S. Kod mene sve radi, nema prekida u strimu, a video klub takodje funkcioniše.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 
Inace sve glatko ide sto se tice interfejsa, pregledno, brzo.. A sto se video kluba tice..pa verov ima veze sa verzijom tizena kad je Samsung u pitanju. Ovi sto imaju novije od mene, moguce da nemaju problema (moj je star 3 godine)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ljudi da li imate problema sa strimom, vi koji ste aktivirali aplikaciju na box-u i na televizorima?

Konkretno Inter vs Napoli Arena 1

Raspad trenutno preko cromcasta


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam tad, al sad pocetkom drugog poluvremena radi sve ok.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Hvala na informaciji

I meni sada radi preko eon boxa sa telefona, osim što nema komentatora na Areni 1 u toku utakmice
 
Da se zahvalim @mirop uz ciju pomoc sam aktivirao apliiaciju, slika je na samsungu qled 65 tici sasvim pristojna
 
Inace sve glatko ide sto se tice interfejsa, pregledno, brzo.. A sto se video kluba tice..pa verov ima veze sa verzijom tizena kad je Samsung u pitanju. Ovi sto imaju novije od mene, moguce da nemaju problema (moj je star 3 godine)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Nema veze meni model Samsunga iz 2019 i nece video klub .jel neko probao da se izloguje pa uloguje ..Pitam zato jel bi obrisao pa instalirao Arena Claud aplikaciju da vidim da nije do toga problem sa video klubom .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Samo da prenesem nesto sto mi je korisnik @MilanToplica preneo, kaze da je i Orion ponudio promo period za svoju aplikaciju na kome takodje imate Arene i HBO. Ja nisam stigao da proverim, ali mi ovo deluje elstra, jos kad bi prokleti SBB izbacio Eon aplikaciju za AppleTV nista mi vise ne bi trebalo :)

Edit: ja ne mogu da nadjem ovaj info na sajtu, ako neko nadje neka okaci link :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zna li se kada se aplikacija pušta na LG televizorima ?

Juce su mi odgovorili na mail:

"Hvala Vam na interesovanju za naše usluge.

Nažalost u ovom trenutku nemamo tačnu informaciju kada će naše SmartTV
aplikacije biti dostupne, ali očekujemo u što kraćem roku.
Naravno, pružićemo obaveštenje čim navedena opcija bude dostupna."
 
Samo da prenesem nesto sto mi je korisnik @MilanToplica preneo, kaze da je i Orion ponudio promo period za svoju aplikaciju na kome takodje imate Arene i HBO. Ja nisam stigao da proverim, ali mi ovo deluje elstra, jos kad bi prokleti SBB izbacio Eon aplikaciju za AppleTV nista mi vise ne bi trebalo :)

Edit: ja ne mogu da nadjem ovaj info na sajtu, ako neko nadje neka okaci link :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odavno Orion daje aplikaciju 30 dana gratis. Dovoljno je da se skine i registracija sa brojem telefona.

Ok je, ali posle osnovni paket je 1000, i ima Arenu 1,ostale se doplaćuju. Takodje u osnovnom paketu nema HBO nakon tih 30 dana.
 
Pojavila se i kod mene aplikacija na Samsung TV, serija iz 2016. godine. Zvao tehničku podršku za aktivaciju, kažu ne može još...
 
Aktivacija aplikacije ide preko miropa na benc forumu. Kakva crna podrska hehe
 
Support je ovde hehehe, da dodadam na samsungu Q950TS (2020) i QE43Q60TA (2020) definitivno iz video kluba ne otvara filmove ... Najverovatnije je bag u samoj aplikaciji koja inace postoji od ranije a samo su modifikovali sistem logovanja i naravno strimove koje pustaju. Ipak su jos uvek daleko od kvaliteta eon aplikacije za smart televizore..
 
Nazad
Vrh Dno