Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Drugari, jel ima neka nezahtevna osakacena verzija youtube, imam neki smart tv za vikendicu ali se gusi yt i jos kad naidju reklame ili hocu da premotam snimak on izbaci iz aplikacije, verovatno ima 2mb Rama 😂
 
Ne verujem da ima neka osakaćena verzija YT. Ako je android os probaj smarttubenext, ali bih ti preporučio Cast kao bolju opciju u tvom slučaju.
 
Koji brovser preporucujete pokusao operumini ali nije to to?
 
Opera vpn je super uz tunellbear i proton vpn redovno koristim ali ne uvek i za doznate sajtove.
 
  • Like
Reagovanja: pet
Jel si proverio da nije u kanti za smece pa da mozes da vratis?
 
Kakvo pitanje.
Upravo je zavrsila u smecu a smece sam ispraznio bez da gledam,i kad vidim fali bitna jedna slika.
 
Pomislio sam da mozda nije tamo, ima ljudi koji ne znaju i da postoji.
barem si naucio koja je funcija smeca i da ne treba dirati zarad ustede par stotina mb.
 
Poslednja izmena od urednika:
Znaci nista,cini mi se da sam ranije na xiaomi koristio neku,mozda se varam.
 
OneSync za sinhronizaciju preko OneDrive...

Mnogo fleksibilniji (i pouzdaniji) od samog OneDrive, mogu se birati folderi, u kom smeru sync, šta je "master" a šta "mirror" a šta samo jednokratna kopija, preko koje mreže se radi, opciono brisanje posle uploada nakon zadatog vremena... itd. Ima verzije i za razne druge oblake.
(E da, besplatna verzija radi sa jednim glavnim folderom, meni se odavno isplatila full verzija na uštedi vremena.)
 
Poslednja izmena:
Od poslednjeg update Solid explorer 2.8.21 se više ne otvara. Da li ima rešenja osim instaliranja prethodne verzije?
 
Neki predlog aplikacije koja izbacuje notifikacije za najvažnije vesti ("breaking news") iz zemlje i sveta?
Pod "najvažnije" mislim na 3-5 dnevno koje zaista jesu bitne... 🤔
 
Nazad
Vrh Dno