Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Pokusao vise puta i reinstal i dalje ovako izgleda.
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-01-12-21-51-48-819_io.adsfree.vanced.jpg
    Screenshot_2022-01-12-21-51-48-819_io.adsfree.vanced.jpg
    30.8 KB · Pregleda: 42
  • Screenshot_2022-01-12-21-51-45-602_io.adsfree.vanced.jpg
    Screenshot_2022-01-12-21-51-45-602_io.adsfree.vanced.jpg
    45.5 KB · Pregleda: 39
  • Screenshot_2022-01-12-21-51-39-018_io.adsfree.vanced.jpg
    Screenshot_2022-01-12-21-51-39-018_io.adsfree.vanced.jpg
    23.8 KB · Pregleda: 42
Odakle si ga skinuo?
Ovo je zvanični sajt
 
Skinuo sa Playstore-a, radilo do juce normalno sve i danas mi se otvara kao plejer.

Probacu ovaj link sto je Nidzo ostavio
 

Prilozi

  • IMG_20220112_220032.jpg
    IMG_20220112_220032.jpg
    108.9 KB · Pregleda: 39
On ti je ostavio link za YT Vanced. Probaj i NewPipe pa vidi koji ti je bolji.
 
Još jedna preporuka za NewPipe.

Na ovoj temi se diskutuje o open source aplikacijama/altenativama za ove "mainstream" opcije:

 
Neka preporuka za phone/dialer aplikaciju? Stock samsungova me nervira jer nema opciju da jednim klikom okrenem broj, nego mora ili onaj swipe ili iz dva klika da okrenem broj. Google phone mi nakon prelaska na android 12, u onom mini prozoru kod dolaznog poziva ne izgleda kako treba, slova su sitna i redovi su pomereni pa ne izgleda dobro...
 
Neka preporuka za phone/dialer aplikaciju? Stock samsungova me nervira jer nema opciju da jednim klikom okrenem broj, nego mora ili onaj swipe ili iz dva klika da okrenem broj. Google phone mi nakon prelaska na android 12, u onom mini prozoru kod dolaznog poziva ne izgleda kako treba, slova su sitna i redovi su pomereni pa ne izgleda dobro...
 
Neka preporuka za phone/dialer aplikaciju? Stock samsungova me nervira jer nema opciju da jednim klikom okrenem broj, nego mora ili onaj swipe ili iz dva klika da okrenem broj. Google phone mi nakon prelaska na android 12, u onom mini prozoru kod dolaznog poziva ne izgleda kako treba, slova su sitna i redovi su pomereni pa ne izgleda dobro...
 
Zdravo ljudi, u potrazi sam za specificnom alarm ili kvalitet vazduha aplikacijom, ali za sada je bezuspesna potraga :(
Konkretno mi treba alarm koji ce da me budi da idem na trcanje, ali samo pod uslovom da je kvalitet vazduha napolju za ljude bez gas maske :)
Vidim da ima nekih alarm aplikacija kojima moze da se postavi sulov temperatura napolju ili tako nesto, ali nisam nasao neku kojoj moze da se napravi custom uslov, mada bi za alarm aplikaciju mozda i bilo nemoguce da dobavi tu informaciju zato mozda postoji aplikacija koja prati kvalitet vazduha na kojoj moze da se podesi alarm.

Trenutno koristim AirVisual i na njemu moze da se podesi notifikacija u odredjeno vreme, recimo u 9 ujutru da iskoci obavestenje sa trenutnim kvalitetom vazduha, ali to naravno nije dovoljno da me probudi :)
 
Tasker koji čita notifikaciju i na osnovu nje(OCR?) te budi ili ne. Tasker + AutoNotification tačnije, valjda.
A možeš i da skrejpuješ direktno sa iqair sajta aqi nivo kroz tasker.
Sve u svemu može, ali ne može baš u dva klika, moraš da se iscimaš da namestiš. Ne verujem da postoji takva app.
 
Tasker koji čita notifikaciju i na osnovu nje(OCR?) te budi ili ne. Tasker + AutoNotification tačnije, valjda.
A možeš i da skrejpuješ direktno sa iqair sajta aqi nivo kroz tasker.
Sve u svemu može, ali ne može baš u dva klika, moraš da se iscimaš da namestiš. Ne verujem da postoji takva app.
Skinuo sam Tasker pa cu da pokusam sa njim, jos negde sam video da ljudi njega koriste za automatizaciju dosta stvari.
Ne deluje jednostavno za sad, ali resice se vec nekako.
Hvala na pomoci.
 
Baci pogled na ovo
Nešto na taj fazon
Samo tebi ne treba da izgovori to nego da uradi if/then za aqi i da ti izbaci notifikaciju..to je lakši deo.. Ali čisto da vidiš neki princip ;)
 
Meni je veci problem kako to da sve podesim u Tasker-u nego da dovucem te podatke, to sam vec uradio preko API. Mada taj klip dobro dodje da znam kako da iscupam aquius atribut iz JSON-a.
Video sam da u Tasker-u postoji opcija Cancel alarm sto obecava i to je bas ono sto mi treba, doduse ja moram da mu kazem i koji alarm da otkaze da ne bude da mi otkaze alarm za posao :D

1642809800323.png
 
A što bi koristio alarm uopšte? Msm kad izvučeš us aqi samo provučeš kroz if/then, tipa if < 70 => play [šta god]. Izabereš neki fajl, alarm sound, šta god. Msm jednostavnije nego da radiš cancel nekog alarma koji je već podešen.. pretpostavljam, nisam čačkao ništa oko alarma u taskeru ;)
 
Ne znam gde da pitam, pa ajd ovde. Interesuje me jedna aplikacija za iptv, znam ima ona rokkor ili kako se zove. Ova je bolja postoji i za android, i za windows i za OS X, ali sad ne mogu da nadje kako se zove. Nije KODI. Pa ako neko ima neke ideje neka da predloge. Hvala. Uglavnom treba mi da gledam SK kanale i ARENa
 
Ova je bolja postoji i za android, i za windows i za OS X, ali sad ne mogu da nadje kako se zove. Nije KODI. Pa ako neko ima neke ideje neka da predloge. Hvala. Uglavnom treba mi da gledam SK kanale i ARENa
Nema takve koliko mi je poznato.
 
Imam instalirano na laptopu u FR ali ga nisam poneo sa mnom, a i nisam gledao jer sam cuo da je to isto ilegalno, pa nisam hteo da stvaram probleme vlasniku interneta. Zato se ni ne secam kako se zove aplikacija. Valjda cu pronaci pa cu javiti
 
Ja sam imao jednu apk, koja se skidala direkt sa njihovog sajta za kanale.. Na njoj je bilo svih raznih zemalja, izmedju ostalog imale su sve Arene i Sport Klub.. Sam naziv Apk je 3 ili 4 skracena pocetna slova.. Ali davno je to bilo, pokusavam da se setim ceo dan i ne ide..
Čuli bi već da postoji takva ali iznenadi nas, javi.
Znas mozda neku Apk koja razdvaja zvona (2 razlicite melodije) za 2 sim kartice?
 
^ Nemaš tu opciju fabrički na telefonu? Ne bih znao, ovako na brzinu vidim samo ovu a ne obećava mi nešto.

@spotpala sudeći po njihovom sajtu od juna 2019. nema novih verzija.
 
Nemam tu opciju posto sam na custom romu Lineage a on ne nudi tu mogucnost..
 
^ Nemaš tu opciju fabrički na telefonu? Ne bih znao, ovako na brzinu vidim samo ovu a ne obećava mi nešto.
Nasao sam na netu, na ne zvanicnim sajtovima za Android Apk, bas jednostavnu aplikaciju koja savrseno radi.. Toliko je jednoatavna, da kad udjes u nju imas izbor Sim 1 i Sim 2..Udjes u svaki Sim i podesis melodiju, to je to..
Postavio bih ovde link ali je zabranjeno sa tih ne zvanicnih kanala, moze samo PlayStore. Ako nekom treba poslacu mu na PP..
 
Nazad
Vrh Dno