Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Hvala, mada mi treba za lokalnu mrežu, ovo će možda biti bolje nego baby monitoring.
 
vecina ih i jeste za lokalnu mrezu, isprobaj neke

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Pošto mi je otežana pretraga zbog velikog broja stranica postavio bih ovde pitanje, svestan da se možda ponavlja.

Koju aplikaciju koristite za snimanje razgovora? Mislim kada je potrebno da se dokumentuje neka sesija od par sati recimo.
 
zavisi od telefona. ja sam na S8 koristio ACR aplikaciju za snimanje poziva, dok nije stigao Pie update, nakon toga ne radi. imas "sesije" od par sati? mislim da telenor prekida pozive nakon sat vremena, ne znam kako je kod ostalih.

ili mislis na koriscenje telefona kao diktafon? za to sam par puta koristio default "snimač govora" koji mi je vec bio preinstaliran na telefon, radi ok mada nemam neke specificne potrebe u tom pogledu..

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Bilo je pre neki dan govora o tome, ptelistaj malo unazad.
Imaš call recorder-a gomilu pa izaberi koji ti najviše odgovara.
 
Neka apk koja kada je uključena dodaje automatski na sliku datum i vreme? Neke koje sam našao, moram da udjem u aplikaciju, pa onda da uvucem sliku, pa da dodam. To mi je smor.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Koji telefon imas? Mi kamera ima to u opcijama, samo uključis add timestamp. Proveri u opcijama kamere. Svakako se ti podaci čuvaju u exifu slike, sto bi lepio na samu fotku?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Galaxy S6. Ne treba mi za svaku sliku, nego dokumentujem nesto i saljem slike, pa je lakše da se vidi na samoj slici datum, ne znaju svi da idu u info fajla da vide [emoji3526].

Edit: Nasao sam iz trećeg pokušaja, kad mi treba, ukljucim u apk na on, kad ne treba ugasim.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Društvo, neka proverena alternativa umesto google cloud print app koja više ne radi ? Probao sam print away i još neke slične ali ne uspeva da nađe štampač. Radi se o povezivanju kompa sa win7 i hp 1022 stampaca.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da li neko zna aplikaciju koja iz postojećih fotografija u kojima ima GPS koordinata napravi fotku sa GPS stampom?
Imam aplikaciju koja kada fotkam odmah na fotki udari GPS lokaciju, ali nema opciju da to uradi sa fotkama iz galerije.
Našao sam neku apk koja stavi GPS stamp na fotku iz galerije ali sa lokacije gde sam pokrenuo apk, a ja želim da koristi one GPS koordinate koji se nalazi na fotki.
 
Sta se deslio sa GBoard opcijom sinhronizovanja recnika...?
Jel moguce da su tu opciju ukinuli, opcija koja je kljucna za pamcenje i sinhronizovanje recnika na vise uredjaja vise ne postoji...
 
Bilo je pre neki dan govora o tome, ptelistaj malo unazad.
Imaš call recorder-a gomilu pa izaberi koji ti najviše odgovara.
Ja sam itao skoro I okušao da istražnim, uglavnom, niti jedna.
Prosto, novim adejtom je to onemogućen.
Koliko sam shvatio razlozi su pravne prirode...

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ja koristim baš call recorder, dosta dugo. Jedino vezano za pravne stvari je što više ne pristupa imeniku u telefonu nego moraš sam da označiš sagovornika.
 
Caos, uletelo mi je neko sr@nje, stalno mi iskacu reklame na chrome. nisam nista novo instalirala,verje neko nesto otvarao, koriste tel moj na poslu. Odakle da krenem da cistim . Nebi reset da radim. A chrome ne migu da deinstaliram. Hvala

Tacnije gde kad god upalim display izlece mi crome sajt koji me vodi ko zNa gde

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U kromu u podesavanjima pod obavestenjima iskljuci ih, videces razne sajtove tamo
 
Ja koristim baš call recorder, dosta dugo. Jedino vezano za pravne stvari je što više ne pristupa imeniku u telefonu nego moraš sam da označiš sagovornika.
Ako koristiš acr, postoji unchained verzija van PS-a koja radi normalno, kao i pre te glupe zabrane pristupa imeniku.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja koristim baš call recorder, dosta dugo. Jedino vezano za pravne stvari je što više ne pristupa imeniku u telefonu nego moraš sam da označiš sagovornika.
I snima ti I tvoj glas i glas sagovornika regularno?
Ja kad sam instalirao iskoči obaveštenje da je novim adejtom to onemogućen...

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Sve kako treba, ništa se nihe promenilo.. Kod mene je Android 5.1 ako to ima neke veze.
 
Chrome za android je đubre neviđeno. Da se razumemo na kompu najradije koristim baš njega, ali na telefonu nikako. Ako nemaš root i ne možeš da ga obrišeš, onda ga makar deaktiviraj, a skini neki kršten browser. Ja koristim Samsung Internet i nemam nikakvih problema, dok je sa chrome to svakodnevna pojava, to sa pop-up obaveštenjima, koja sva vode ka jednom cilju - da se upecaš na neki od VAS servisa.

SM-A505FN 4/128 tt
 
Sta se deslio sa GBoard opcijom sinhronizovanja recnika...?
Jel moguce da su tu opciju ukinuli, opcija koja je kljucna za pamcenje i sinhronizovanje recnika na vise uredjaja vise ne postoji...
Samo da citiram pošto su svi preskočili pitanje a i mene zanima šta se desilo sa sync opcijom.
 
Da li je moguce nekako vratiti obrisane video zapise iz google photosa ako ih nema ni u kanti?
Znam da gugl sigurno nista ne brise,samo sklanja od nas :)
 
Caos, uletelo mi je neko sr@nje, stalno mi iskacu reklame na chrome. nisam nista novo instalirala,verje neko nesto otvarao, koriste tel moj na poslu. Odakle da krenem da cistim . Nebi reset da radim. A chrome ne migu da deinstaliram. Hvala

Tacnije gde kad god upalim display izlece mi crome sajt koji me vodi ko zNa gde

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Drži duže na aplikaciji chrome i idi na obriši sve podatke pa se prijavi ponovo. Ili u podešavanja pa sve aplikacije i nađi Chrome. To ti resetuje ceo chrome. Možeš sa neta da skineš aplikaciju blokada da blokiraš reklame.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno