Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Vrhunska stvar je onaj sat/telefon što ima u telekomu. Ko traži telefon za decu, nema bolje a ekonomičnijeg rešenja . Proverite obavezno. Roditelji instaliraju aplikacije na svoje telefone, brdo ponuđenih opcija...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Zna li neko kako da uklonim reklame iz neke aplikacije s APK EDITOR?

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
 
Probaj Lucky Patcher, ne verujem da ta aplikacija na zvanicnom store-u uopste radi bilo sta.
 
Poslednja izmena:
Neverovatno mi je da ne postoji način da se telefonu/sistemu kaže da ne dira jednu aplikaciju.

Morao sam da pribegnem na kraju ovom mehanizmu, gde će jedna app na svakih 10 minuta da proverava da li Orionov Ring+ radi, pa da ga pokrene ako ne radi.

I sada tačno vidim da nema nekog šablona kako ga sistem isključuje, već kao mu zatreba memorije. Pre 3am sam uzeo telefon u ruke da nešto pogledam, tada je sistem ubio ring+, KeepRunning ga je pokrenuo ubrzo posle toga i Ring+ je bio u memoriji sve do jutra, kada sam opet upalio telefon kao deo jutarnjeg rituala.

Zna li neko za bolji način da se program održi u memoriji?

aca7ac3c9d67c4c9fac364c9783478f5.jpg
 
Jesi isključio battery optimization za taj app?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Koristim operu mini vec jedno 10 godina. mislim da ima toliko. Nikada do sad nisam video ni jednu jedinu reklamu, a samo juce 4?! Znaci kad ga otvorim, pojavi se reklama za facebook preko celog ekrana i tu stoji 3-4 sekunde (odbrojava kao na youtube) i onda se pokrene opera mini. Da li ima nesto sto su kupili kinezi, a da ga nisu upropastili? Stvarno zalosno...
 
Jesi isključio battery optimization za taj app?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Jesam, to sam odmah uradio, ali izgleda da to ne služi svrsi.

Evo sad, svi drugi programi (svi messengeri) nemaju problema sa notifikacijama kada spavaju, ali ovaj izgleda ima. Fazon je što je to radilo normalno do pre 5-6 meseci, ažurirao ROM i od tada je počelo.
I u Greenifyu sam isključio da ne dira Ring+, ali nije do njega bilo.
 
Da li je moguce u Podcast go dodati rucno neki podcast sa drugog izvora? Ima par podkasta koji me zanimaju ali su oni na mixcloudu,pa da ne bih imao 5 aplikacija za Podcast.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da li postoji app kojom mogu da na dual sim telefonu ugasim ringtone na samo jednom sim-u?
Ne mislim na opciju da stavim neki "prazan" ringtone nego baš kao podešavanje, opcija.
 
Postavis prazan audio fajl kao melodiju.
 
Cisto sumnjam da to moze, ali mozda bi ti odgovaralo da podesis 1 audio profil tako da telefon zvoni samo za pozive osoba koje imas sacuvane u kontaktima.
 
Zašto mi je u settings - accounts disabliran sync za gmail iako mi je u sync normalno uklucen u opcijama?
Ne stižu mi mailovi. Sfignu samo kad udjem u gmail...
ab5eda52369c61e1ec921e951875826d.jpg


Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Kako Sygic licencu da prebacim sa Androida na ios? Dal to uopšte može?

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Iste podatke koristim, na ios-u neće a na androidu hoće. Pisao sam podršci...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pre neki dan sam ovde na forumu video neku aplikaciju sa kojom moze da se proveri koji se band koristi za 4G, android je upitanju. Sad ne mogu vise da pronadjem gde sam video, pa ako neko moze da mi preporuci, tj kaze koja je to aplikacija. Interesuje me da li u mom mestu Telenor koristi band20 za 4G.
 
Lte discovery se zove aplikacija, treba root da bi video koji bend se koristi.
 
Hvala,
steta sto treba root, nisam sad u srbiji, a hteo sam pitati sestru da proveri, ona nema pojma sta je root i te stvari .ssss
 
Koju aplikaciju koristite za pracenje kucnog budzeta?
 
Money Lover
 
Hvala svima na predlozima, izabrao sam Money Lover aplikaciju. Mislim da mi zavrsava posao.
 
Nazad
Vrh Dno