Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

ES pristupa root-u, Settings/Root explorer

Sent from my Redmi Note 3 Pro [kenzo] using Tapatalk
 
Ne verujem da koristiš ES a da ne znaš za to, mada sam ja krenuo od default-a.
U slučaju da ti ni tada ne pristupa root particiji, onda prekontrolisati opcije u app koja pristupa root-u (koristim Magisk sa aktivnom safetynet check konekcijom, kao i nekoliko modula), sve radi bez greške.
 
"Wifi connection manager" ima mogućnost uvida u sve wifi unešene šifre... Naravno root neophodan!

Sent from my Redmi Note 3 pro
 
Ne uspevam na google photos nadjem opciju da mi sačuva fotke na telefonu a da iste uploaduje na cloud... Postoji li uopšte opcija da slike budu u isto vreme na telefonu i na cloudu?

Hvala u napred
 
Koji muzički plejer preporučujete? Ja se ložim kad izgleda dojajno :d Nije bitno da li je free ili se plaća, al, naravno, više mi odgovara džabalesku
 
Ako si.mislio na to..
1110ad0128113228c071337511a3d403.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ne uspevam na google photos nadjem opciju da mi sačuva fotke na telefonu a da iste uploaduje na cloud... Postoji li uopšte opcija da slike budu u isto vreme na telefonu i na cloudu?

Hvala u napred
Pa zar nije tako po defaultu?
Meni stoje slike fizički na telefonu a mogu i na photos aplikaciji da im pristupim.
Tek kad odem na "free up space" se uklanjaju sa telefona.
 
Moguće da sam onda ja isao ranije na free up your device a da se ne secam :) fotke su na cloudu ali ih nema na telefonu.... Probacu i sa ovom opcijom da se vide u galeriji.
 
JetAudio pro ima najbolji zvuk ud svih koje sam isprobao, ima odlicne zvucne efekte.
Lako se nadje preko googla i placena verzija, besplatna je malo osakacena ali i ta ima vise stvari od svakog besplatnog playera

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Neki dobar screen recorder koji snima i audio. Probao sam jedan, ali ne snima audio, a da ne idem redom da instaliram.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Može neko na Oreu da proveri fajl za wifi passworde šta ima.
Pošto moj izgleda ovako.
Putanja /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf

Radi mi sve normalno, pamti šifre kako treba, ali nema ih u fajlu.
e6fbc8a633c1aee76bfd0c6099945e2b.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Koja je bese najbolja aplilacija za prikazivanje dolaska autobusa u realnom vremenu, kao kad se salje poruka na broj autobuske stanice?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Koja je bese najbolja aplilacija za prikazivanje dolaska autobusa u realnom vremenu, kao kad se salje poruka na broj autobuske stanice?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Samo zvanična app. Ako ne želiš da plaćaš, nemoj kucati kodove, već koristi opciju sa mapom. Takođe je real time, ali umesto broja stanica do tvoje lokacije, prikazuje se razdaljina u metrima. Malo navikavanja je potrebno, ali posle par dana korišćenja sve to bude OK.
 
Zar nema i Moovit prikaz pozicije autobusa?
 
Instalirao sam pa cu da vidim kako radi, hvala.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nema, nije to u realnom vremenu kod moovit-a.
Dobar je moovit za red vožnje, da znaš kad kreću busevi sa početne


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Jel zna mozda neko dali neka app remote control podrzava weg televizore. Drugu crko daljinac, probali nekoliko, nijedna ne radi?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Nije do aplikacije, ne možeš da tražiš kao Weg. Prvi modeli su iz Kine tu ne znam šta da tražiš, kasniji su Vestel, pa probaj tako
 
Ovaj njegov je made in Srbija

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Да ли се на IMDb може наместити да ми изађе обавештење кад се појави нова епизода неке серије? Када буде премијерно приказана.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno