Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ako hoćeš jednostavno, imaš totalcmd wifi, besplatno bez reklama, radi savršeno...
 
b15b07dd7fc509c70d3ca3d54fe3f63a.jpg


Sent from my Meizu MX5 using Tapatalk
Nikakvih problema niti me ko prisiljava da nesto placam.
Screenshot_20170104-172815.png

Imas taj X gore, pa iksiraj.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A koja je razlika između tunein pro i premium?
Pro sam dobio preko Amazon prodavnice kad su delili besplatno.
 
^
Pro je adfree i ima mogucnost snimanja, a Premium nudi to i ostatak koji se vidi na slici iznad tvog post-a. :)
 
U cemu je prednost ES file explorera pro u odnosu na obicnu verziju?
 
pregledniji je, nema reklama i bloatwarea i ima dodatnih funkcija koje iskreno ne koristim. odlican programcic svakako, probaj pa refundiraj ako ti se ne svidi. ima i par tema pa kul izgleda.
 
Da li postoji neki nacin da se odredjeni mailovi u gmail aplikaciji, recimo sa zvezdicom tj starred skinu na telefon za offline citanje?
 
Swipe for Facebook Pro sve preporuke. Aplikacija odlicno radi posao
 
Takođe sam instalirao Swipe for Facebook Pro i slažem se da je super zamena za FB. Zanima me samo da li postoji način da zapamti moj mail kada hoću da se ulogujem, da kucam samo šifru a ne i mail svaki put?
 
Je l jos nekome google canary od zadnjeg azuriranja ocajno sporo radi?

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
 
Lepo je relativan pojam. Ja vec dugo koristim chronus i weather underground kao source.

586ae2151947d942e5826c92d1843e38.jpg
 
Treba mi preporuka za aplikaciju za praćenje i ograničavanje potrošnje interneta.
Koja radi dobro?
 
Postoji li alternativa za OGyoutube a da radi stabilno?OG nece posle nekog kraceg vremena koriscenja da radi background play


Sony Z5 black
 
^
My data manager aplikacija, mada kod mene i u data usage ima za svaku app posebno.

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
 
Za background play koristim mx player ali predhodno izvucem strim,to radim sa uc browserom,malo je komplikovano ali mozes da skines youtube file

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Hvala,probacu ovaj Ymusic.

Sony Z5 black
 
Može na više načina....Ali je lakše ovako...slušaš kao i svaki MP3...
 
Ne znam,zašto....Meni radi vec više od godinu dana,skoro izašao i Update...
 
Koja je dobra aplikacija za IR blaster?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Peel, smart remote...

Sent from my Redmi Note 3
 
Nazad
Vrh Dno