Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ti pričaš o frameworku, wanam je ime modula
Da skapirao sam to posle posta ali ni u wanamu nema ni jedno ni drugo. Browsovao sve module i ni jedan bar u opisu nema te funkcije. Ima jos neki amcha rom za moj fon, isto kao i ovaj radi se o portovanom s6/note4 romu za sgs3lte i ima kao extra tools koji se flešuje iz recoveryja gde postoji opcija za veći grid. Ako bude sve kako treba ostaću na njemu, ako ne back to cm.
Hvala svima na odgovorima
 
Свака част, користим доста твојих иконица и стварно сам презадовољан и изгледом и апдејтима. Заслужио си..
 
To je prvi put da Google dodeli "Top Developer" nekom icon developeru!
Hehe, super! :happy: Viđao sam do sada taj "kvadratić", ali nisam znao šta predstavlja.

Uzgred, ima li neko ideju šta kao simboliše ta ikonica?
 
Hehe, super! :happy: Viđao sam do sada taj "kvadratić", ali nisam znao šta predstavlja.

Uzgred, ima li neko ideju šta kao simboliše ta ikonica?
Evo šta znači taj badge, tj kako ga Google opisuje

"Top Developer is a badge recognizing established, respected developers for their commitment to launching high-quality and innovative apps on Android. The Google Play editorial staff selects developers awards a Top Developer badge from time to time, based on the cumulative work of the developer.

The Top Developer badge appears next to the developer name wherever it is displayed in Google Play. For a developer, the badge means long-term recognition of all of your apps. For users, the badge signifies an additional level of trust and confidence in your products
Only top developers work may be selected for editors choice"
Свака част, користим доста твојих иконица и стварно сам презадовољан и изгледом и апдејтима. Заслужио си..
Hvala puno!!!
 
Postoji li xposed modul ili neka aplikacija koja bi ograničavala maksimalni keš po aplikaciji?
Npr tapatalk 30mb, chrome 25mb....
 
Moze te Google odmah zaposliti da im radis na nekom novom material designu. :) Hajd' krastavac od ovoga i ovako se krece...bice nesto od tebe...izgradio si ime, izgradio si brend, to mnogo znaci...neka neko uspije i sa ovih prostora, lezil****vica ima(mo) za izvoz.[emoji106] [emoji106] [emoji106]
 
Poslednja izmena:
Iskrene čestitke Vertumus, samo napred!


Moze te Google odmah zaposliti da im radis na nekom novom material designu. :) Hajd' krastavac od ovoga i ovako se krece...bice nesto od tebe...izgradio si ime, izgradio si brend, to mnogo znaci...neka neko uspije i sa ovih prostora, lezil****vica ima(mo) za izvoz.[emoji106] [emoji106] [emoji106]
+1
 
Postoji li xposed modul ili neka aplikacija koja bi ograničavala maksimalni keš po aplikaciji?
Npr tapatalk 30mb, chrome 25mb....
Mislim da ne može to. Pucale bi ti aplikacije. To ti je na foru LMK-a, nešto izgubiš, nešto dobiješ...
 
Moze te Google odmah zaposliti da im radis na nekom novom material designu. :) Hajd' krastavac od ovoga i ovako se krece...bice nesto od tebe...izgradio si ime, izgradio si brend, to mnogo znaci...neka neko uspije i sa ovih prostora, lezil****vica ima(mo) za izvoz.[emoji106] [emoji106] [emoji106]
Hvala puno druze. Eto tamo neki koji rade u Google su primetili da nesto radim. Ovde kod nas mozes da izgines, ako nemas vezu, dzaba sve

Još kada bi ispunio poneki request za nove ikonice...
:D :D :D

Ako mi verujes imam preko 400.000 zahteva za ikonice :(
 
Moze te Google odmah zaposliti da im radis na nekom novom material designu. :) Hajd' krastavac od ovoga i ovako se krece...bice nesto od tebe...izgradio si ime, izgradio si brend, to mnogo znaci...neka neko uspije i sa ovih prostora, lezil****vica ima(mo) za izvoz.[emoji106] [emoji106] [emoji106]

Svaka čast.
Nadam se verziji za. LG Launcher jednog dana. [emoji41]

Hvala :)

Posto updatujem svake nedelje sve moje aplikacije (a mislim da je to razlog zasto mi je Google dao Top Developer), onda ne mogu da dodam podrsku za LG. To usporava update, jer su slepci napravili da se kodovi za iconice dodaju drugacije od svih ostalih launchera na Google Play. To bi mi oduzimalo bas dosta vremena, jer bi radio dupli posao :(
 
Vertumus, a i ostali :), jel moguće Nimbbi ikonice konvertovati iz crnih u bele?
Tipa kupim ih, skinem / raspakujem sa telefona negde na hard i nečime im odradim "negative" efekat?
 
@Vertumus: sledeći korak - pozivnica na Google I/O ;)
Kamo srece. Jos i put da mi plate :)
Vertumus, ti si postao naš idol ovde :D
:D :D :D
Vertumus, a i ostali :), jel moguće Nimbbi ikonice konvertovati iz crnih u bele?
Tipa kupim ih, skinem / raspakujem sa telefona negde na hard i nečime im odradim "negative" efekat?
Mozes, ali kako ces da ih vratis nazad u app :)

Trazili su mi mnogi bele, uradicu uskoro, pa cu ih pustiti na Google Play
 
Je li know bug da slika na YT zaštopa, kad se lista nesto ispod, a zvuk ide. Vazda neki jadi...

Jedino Seselja kad otvorih sada, ide sve ko podmazano...[emoji1]

Edit: Rjesenje oznaciti Disable HW ubrzanje da GPU preuzme teret u Developer opcijama. Da li treba to ko ce znati...izgoogleah na brzinu.
 
Poslednja izmena:
Ako uradiš disable hw acceleration, onda procesor preuzima sve i tek će tada da ti šteka.
 
Јел касне неком обавештења за gmail? Већ дуги пут ми касни мејл, један 2 сата један 2 дана.
 
Hahahahaha top developer iz turske napravio identičnu aplikaciju drippleru, bukvalno uzeo drippler i promenio ime u tooltapp, čak iste bagove imao kao drippler. I sad baš da vidimo šta će Google preuzeti, da li će obrisati aplikaciju, skinuti mu top developer....?
 
Ja koristim Google calendar. Obavlja posao.
 
Nazad
Vrh Dno