Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Da li postoji neka aplikacija (da ne zahteva rootovanje telefona) za strimovanje slike sa Android telefona na pc monitor?
 
Istina! Taj sajt sam stavio u Feedly, ali sam ga ubrzo izbacio jer me smarao sa gomilom RSS. Ne znam da li sam ga držao jedan dan, sve ukupno, ali eto, ostalo je upamćeno od strane google [emoji33]
 
Ljudi vratio sam se posle dugo vremena sa cm-based romova na touchwiz rom. Ono što mi najviše fali su da mi grid bude 5x4 kao na nova launcheru i quick pulldown koji prevlačenjem status bara iz gornjeg desnog ugla na dole otvori expanded status bar, dakle ceo status bar, a ne samo prvi red sa onih 4-5 ikona/opcija.
Jel znate da li postoji možda neki modul za xposed za ovo što tražim?
 
Pa da instalirao sam ga ali kad uđem u njega on nema nikakvih opcija i podešavanja sam po sebi, već mora da se skida modul za sve, a ima ih mali milion. Evo browseujem pola sata i tek sam stigao do D slova pa rekoh da neko ne zna konkretno ime modula
 
Ljudi vratio sam se posle dugo vremena sa cm-based romova na touchwiz rom. Ono što mi najviše fali su da mi grid bude 5x4 kao na nova launcheru i quick pulldown koji prevlačenjem status bara iz gornjeg desnog ugla na dole otvori expanded status bar, dakle ceo status bar, a ne samo prvi red sa onih 4-5 ikona/opcija.
Jel znate da li postoji možda neki modul za xposed za ovo što tražim?
Pa instaliraj Novu i na njemu, kakve veze ima što je stock
 
Jeste touchwiz ali nije stock pa ima nekih problema sa novom. Tipa kad se rebootuje fon freezovan je na lock screenu i jedini način da ga unfrezujem je dolazni poziv. Tad crashuje neki proces i onda radi ok. Ali prakticno je neupotrebljiv launcher na ovom romu
 
Aha... Pa bezveze.. Probaj Apex, 99% isti ko Nova, ili onaj Action
 
Jeste touchwiz ali nije stock pa ima nekih problema sa novom. Tipa kad se rebootuje fon freezovan je na lock screenu i jedini način da ga unfrezujem je dolazni poziv. Tad crashuje neki proces i onda radi ok. Ali prakticno je neupotrebljiv launcher na ovom romu
Bolje menjaj taj rom. Čim tu osnovna stvar ne radi. Krš. Ili mu opali stock i samo sa TiBu očisti bloat i to je to.
 
Sličan problem ima drugar sa Letv x500; kad hoce da uđe u Nova Settings, Nova odmah stane sa radom. Nisam znao šta da mu drugo preporučim; javiću mu za taj Apex.
 
Pa da instalirao sam ga ali kad uđem u njega on nema nikakvih opcija i podešavanja sam po sebi, već mora da se skida modul za sve, a ima ih mali milion. Evo browseujem pola sata i tek sam stigao do D slova pa rekoh da neko ne zna konkretno ime modula
Ti pričaš o frameworku, wanam je ime modula
 
juče krenuo da aktiviram 60 days free na gp music i stalno mi izbacuje ovo, danas isto :(

može pomoć?
 

Prilozi

  • screenshot-2015_12_11_19_44_40-1.png
    screenshot-2015_12_11_19_44_40-1.png
    107.2 KB · Pregleda: 198
Poslednja izmena:
probao i na kompu, isto. pogledaću i tu familijarnu
hvala svakako
 
Preporuka za dobar audio recorder koji snima u m4a formatu?
Unapred hvala
 
Dobio sam odgovor od deezera:
Unfortunately, the lyrics feature is only available in the following countries:

Argentina, Australia, Austria, Brazil, Canada, China, Finland, France, Germany, United Kingdom, Hong Kong, India, Ireland, Italy, Japan, Malaysia, Mexico, Netherlands, New Zealand, Norway, Russia, Singapore, South Africa, South Korea, Spain, Sweden, Taiwan, Thailand, Turkey, United States.
 



https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dashlane

Dashlane password manager daje 6 meseci besplatno PREMIUM usluge osobi koja pozove novog korisnika i njemu koji se registrovao ...

Nije ni malo jeftina aplikacija pa bi trebalo ovo iskoristiti :

If your friend signs up, you'll both get 6 months of free Dashlane Premium (normally $39.99 per year)!
And the best part is that there is no limit to the number of friends you can invite and to the amount of Premium you can get!


Link za registraciju - https://www.dashlane.com/ ps. Radi i otisak prsta na telefonima koji imaju tu opciju...
 
Poslednja izmena od urednika:
Hey drugari,

Hteo sam da ovo podelim sa vama. Pogledajte koji mi je znak Google dodelio pored developer imena :D:D:D

2urny9z.png


To je prvi put da Google dodeli "Top Developer" nekom icon developeru!

Ako nekog zanimaju moje ikonice, mozete videti ovde
https://play.google.com/store/apps/developer?id=Vertumus

Ove, na kojima radim vec 5 meseci, bice pustene u utorak!
https://plus.google.com/103259272253179703637/posts/LGX8mXoNH9K

Hvala svima na podrsci!! Puno znaci!

Veliki pozdrav
 

Prilozi

  • Screenshot_20151212-060341.png
    Screenshot_20151212-060341.png
    586.5 KB · Pregleda: 213
Odličan posao, nastavi sa dobrim radom... :) Imaš moj skromni doprinos...
 
Bravo bravo. Mozda google napokon ubaci podrsku za ikonice na gnow launcher-u :)
 
Vrh Dno