Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ok, onda ću da izbrišem chrome ali pre toga kako da prebacim sve podatke (lozinke) u vivaldi?
 
znate li neku dobru aplikaciju koju mogu da koristim na adroidu kao team viewer na kompu,? znaci da sa svog telefona upravljam drugim telefonom. ne znam da li to moze team viewer za android, pre nije radilo?
 
Kako ne radi kad radi besprekorno? Doduse ja sam imao placenu licencu za TW,da se ogradim.
 
AnyDesk? Chrome Remote Desktop? Pretpostavljam da može između dva telefona... :unsure:
 
koju aplikaciju da okidam kameru slike i video na jednom telefonu sa drugog telefona? tako da prvi telefon moze da stoji u drzacu bez pomeranja
 
pretpostavljam da nemaš smartwatch, to može sa njega pa ne mora dva telefona.
 
To je mozda najzgodnije sa bluetooth okidacem koji dolazi uz selfie stick.
 
Ovaj okidač što si postavio diskriminiše android korisnike, manje je dugme nego za IOS 😄
 
Jel može preporuka za neku aplikaciju koja može da napravi dva user naloga na tabletu? Treba mi pošto i ja i devojka koristimo isti tablet za čitanje knjiga, pa je malo nezgodno. Sam tablet nema opciju Multiple users nažalost.
Ne razumem, pa ne čitate u isto vreme na jednom tabletu dve različite knjige. :ROFLMAO:
 
Smešno. Ne haha smešno, ali dobro. Pa npr ne možemo da čitamo istu knjigu, a da jedno drugom ne smeta, progres itd. Moram svaki put da podešavam kako meni odgovara aplikacija, od fonta, veličine, pozadine itd. Ako si samo zbog ovog komentara pisao post, nije bilo potrebe.
 
Parallel space ima samo nekoliko aplikacija koje mogu da se izaberu, i sve su chat aplikacije. Probaću ovu.
 
@capone samo instaliraj Vivaldi i pri prvom pokretanju imaces "setup wizard" preko toga mozes da checkiras sta hoces da ti import iz Google Chrome (password, bookmarks, chrome history etc.)
 
Uspeo sam prebaciti lozinke iz chrome-a u bitwarden...i sada su one tu kao u sefu, ili koja je tačno uloga bitwardena?

Sad cu opet da probam sa instalacijom Vivaldija... Edit: ipak mi ne nudi nigde opciju import...
 
Poslednja izmena:
Pa da ti čuva lozinke, tako ne zavisiš od pretraživača. Dodaj bitwarden dodatak u Vivaldi i moći ćeš da popunjavaš lozinke uz pomoć bitwardena.
 
Ok, sve sam ih smestio u jednu "fasciklu", ali ne znam kako da ih prebacim u nov pretraživač? Sve je to malo komplikovano za mene...
 
Jesam sve ok, hvala svima za bw - nikad pre ga nisam imao (kao ni drugi password manager) jer nisam bas zahtevan korisnik... Btw, ovaj vivaldi mi nešto nije legao, iako ima pregršt opcija...nikako da ga adaptiram po mom kad imam više kartica...
A i sistemski chrome izgleda da ne mogu da izbrišem... Ovaj Honor Magic 5 lite je prepoznatljiv po dobroj bateriji, ali sam hteo neki pretraživač koji bi još malo uštedeo bateriju (ako je to moguće) jer dosta surfam? Sad ću da probam taj Brave...
 
Imam xaiomi mi9t, i imam jedan oroblem sa gmail apk. Ne mogu da attach-ujem file kroz aplikaciju, ma sta radio nece, a npr kada nadjem taj file na internoj memoriji pa idem na share i odaberem gmail on se ucita bez problema. Proverio sam permision i aplikacija ima permision za file-ove na internoj memoriji. Sta bi to moglo da bude?
 
Jel zna neko neku (stariju?) aplikaciju za fm radio, koja radi na xiaomi telefonu (ima radio). Njegova aplikacija ima glupav interfejs, idealno bi bilo da ima i landscape mod. Ne mora sa play stora..
 
Nazad
Vrh Dno