Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Meni na telefonu samo ovo izbaci, a "pazario" sam preko racunara, preko gore navedenog linka.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231229_102234_TomTom GO.jpg
    Screenshot_20231229_102234_TomTom GO.jpg
    80.8 KB · Pregleda: 73
Kako sačuvati postejeću verziju aplikacije? Npr. kada ažuriram neku aplikaciju, ako nešto nije u redu , ja vratim tu moju koju sam sačuvao.
 
Kako sačuvati postejeću verziju aplikacije? Npr. kada ažuriram neku aplikaciju, ako nešto nije u redu , ja vratim tu moju koju sam sačuvao.
Bilo koja backup app sa GPLay. Samo ukucaj app backup.
Kako da posaljem neki fajl sa TV-a na telefon preko app LocalSend? Kad izaberem opciju 'file' ili 'folder' pise da nemam aplikacije sa kojom bih to mogao izabrati.
 
Poslednja izmena:
Imam jedno pitanje,
kada se skine sa zvan.sajta Opera brow.mini ima srp dok obična Opera nema u sebi.
Meni je ovo nelogično. Da li se srp. može dodati?
 
@booby
2024-01-05_20-03-50.png
Podrzava srp jezik, otvori settings > kucaj language > zatim add language i tu nadji srpski > Display Opera... > Restartuj Operu i to je to Miki
 
Moja greska, prespojio sam 😅 tako nesto nema, jedino sto imas najblize je HR
 
To je pipkanje u mraku, skini gcamloader aplikaciju i pokazace ti kompatibilne i najpopularnije verzije za tvoj telefon.
 
Imas i druge besplatne alternative, Iriun webcam npr. Doduse nije USB, ali ne verujem da je to problem.
 
ovo radi samo na telefonu native, te druge aplikacije zahtevaju klijent na racunaru, a vecina ih nema klijent za linux, tako da meni znaci
 
Pa ima paket za Ubuntu i sve Debian based distribucije, možda ima i Source Code da kompajliraš
 
Šta je kod svih Slovena? Skoro svi koriste nazive kao i mi u Srbiji. Sad još treba znati kad cvetaju lipe da bi znali koji je mesec... 😁

Probajte umesto Opere onaj Vivaldi. Više opcija i bolja app. Kao stara Opera. I verzija za Win je bolja.
 
Šta je kod svih Slovena? Skoro svi koriste nazive kao i mi u Srbiji. Sad još treba znati kad cvetaju lipe da bi znali koji je mesec... 😁

Probajte umesto Opere onaj Vivaldi. Više opcija i bolja app. Kao stara Opera. I verzija za Win je bolja.
Slazem se za Vivaldi, trenutno ga koristim pasivno i fenomenalan je browser za Windows i Android
 
Ne znam gde bih pitao... šta beše ovaj simbol za wi-fi?
IMG_20240112_172448.jpg
Na Mi Pad 5 tabletu mi izlazi kada se nakačim na Mifi (na Samsung telefonu izgleda normalno)?
 
Jel može preporuka za neku aplikaciju koja može da napravi dva user naloga na tabletu? Treba mi pošto i ja i devojka koristimo isti tablet za čitanje knjiga, pa je malo nezgodno. Sam tablet nema opciju Multiple users nažalost.
 
Ne znam dal je pravo mesto za pitanje... koji se browser (pregledač) najviše preporučuje za android telefone? Kontam da su svi oni sličnih karakteristika, ali da li se npr razlikuju po potrošnji baterije ili nečem drugom kad su neaktivni?
 
Moja licna preporuka za

Brave isto nije los, ali je vise fokusiran na ad-block i privatnost korisnika
 
Nazad
Vrh Dno