Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

ajovetic

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
10.06.2008
Poena
18
Коју апликацију препоручујете за аутоматску дневну промену wallpaper-a? Нешто типа Bing pictures или шта већ има али само да аутоматски мења слику сваки дан.
Ja koristim aplikaciju Walpy, ima puno vrhunskih fotografija, odabereš neke kao omiljene i od tih postavlja wallpaper dnevno ili zadato vreme, najmanje je valjda 15 minuta.

Apolo

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.04.2016
Poena
28
На крају сам прешао на Daily Wallpaper From Bing. Директно скида са Бинга по аутоматизму, само се подеси неко време у које да мења позадину.

Apolo

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.04.2016
Poena
28
Ова апликација је изгледа предвиђена само за Шаоми телефоне.

Зна ли неко како да се сортирају мејлови по датуму у Yahoo апликацији (конкретно од најстаријег)? Хоћу да гледам мејлове почевши од најстаријих али не могу никако да нађем опцију, ако је има уопште.

PJ

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
03.09.2000
Poena
63
Na jednom Samsung telefonu je potrebno da pregledam SMS poruke iz poslednjih 2-3 godine.
Potrebno mi je da listam xxxx threadove, eventualno neki otvorim i markiram za brisanje. Neki threadovi imaju na stotine poruka.

Da li ima neka andorid server/windows klijent aplikacija da to jednostavno odradim?

Sa SMS aplikacijama u telefonu, samo da dođem na dno liste, da bih krenuo od najstarijih, zahteva mnooooogoo skrolovanja.

Apolo

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.04.2016
Poena
28
За потребе куповине апликација са Play Store-a, коју платну картицу поставити као подразумевану пошто су цене приказане у динарима?

Apolo

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.04.2016
Poena
28
А да ли ти је та дебитна везана за динаре или ЕУР?

DGoran

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
20.04.2018
Poena
48
Meni je za glavni dinarski na koji mi leze plata. Ja ne kupujem aplikacije ali mi skidaju za gdrive 210 din mesecno.

PJ

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
03.09.2000
Poena
63
Evo ova bekapuje poruke u xml formatu pa se svakako može pretraživati, ako sam dobro shvatio smisao toga što ti treba.

Videću kakv će format da mi izbaci, ali nadao sam se nečemu što mogu da skrolujem na računaru i markiram za brisanje. Imam 17.478 poruka. Na kraju će da ostane manje od 2.000, možda i ispod 1.000.....sve starije od nekog datuma odmah brišem, bez gleadnja šta je, a neke moram da pregledam.

UPDATE: neće ovo ići kroz XML kako sam zamislio :(
Rešenje je da obrišem SVE poruke u telefonu sa delete all, pa da u notepad++ obrišem poslednjih 15.000 linija. I onda restorujem taj skraćeni fajl.

Poslednja izmena:
Vrh Dno