Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ne dobijam notifikacije poslednjih dana ni za N1, ni za Nova S.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Čudno, juče mi se kolega žalio da mu stalno iskaču notifikacije baš za N1 aplikaciju...?
 
Neka app koja radi kao gugl images tipa da uslikam telefonom i odradim search prema toj slici?
 
Mislim da je slučajnost, sigurno [emoji23]

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Niko da napise da je Spotify od danas zvanicno u Srbiji?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da pitam i ovde, mozda neko zna. Da li i kako moze da se iskljuci pogadjanje reci na Swift tastaturi?
42e0e77706a367da5bfbc56b7ff1daa2.jpg
 
Mislim da neće da može [emoji849]
 
Koristim Nova launcher i ne mogu nikako da postavim 3d Parallax za lock screen. Kada iz same 3d Parallax aplikacije postavljam, on mi postavi samo na wallpaper. Ako odem u podešavanja za wallpapers kroz settings miui-a tamo mi be nudi 3d Parallax...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
Koliko se sjećam bila je fora ili da treba biti stock launcher ili može samo preko stock wallpaper aplikacije da se mijenja lock screen. Nešto od ovo dvoje je sigurno ali šta ne sjećam se baš, mislim da je prije ovo drugo.
 
Ne dobijam notifikacije poslednjih dana ni za N1, ni za Nova S.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Znači definitivno je do njih problem.
Kao što napisa kolega @Cvoruga i ja sam primetio da ne rade od prvog dana protesta.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ne moze. Zbog toga i zbog zasebnog reda sa brojevima sam presao na google tastaturu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Moze red sa brojevima da se omoguci, ali definitivno ne moze da se ugasi predvidjanje reci. To im je opcija na koju se ponose i kazu da je buducnost korisnickog ugodjaja za lako kuckanje, to su komentari Swiftovog osoblja.. Ne zele cak da ubace opciju da imas mogucnost on/off.. Neki kazu da je razlog toga sto na ovaj nacin pune bazu podataka sa navikama odredjenih reci sta ljudi koriste u svakodnevnici naturajuci ti njihovu volju, tako nesto.. Uglavnom nece ostaviti opciju da palis/gasis po zelji do daljnjeg..
Ljudi se masovno zale na ovo vec nekoliko godina unazad ali oni ostaju gluvi na sve to.Citao sam njihov Support.
c3d6567f4d7b27a06903c6e669c11595.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja lično ne znam kako bih kucao bez toga :) toliko im je dobar prediction da je to neverovatno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Sama tastatura je brza i precizna, svaka im cast to su dobro odradili.. Mozda se treba prilagoditi ovom i uzivati u korisnickom iskustvu kao sto kazu.. [emoji2]
 
Koliko se sjećam bila je fora ili da treba biti stock launcher ili može samo preko stock wallpaper aplikacije da se mijenja lock screen. Nešto od ovo dvoje je sigurno ali šta ne sjećam se baš, mislim da je prije ovo drugo.
Neće ni preko stock launchers no stock wallpaper(ne nudi uopšte kada se bira)...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Koristim Nova launcher i ne mogu nikako da postavim 3d Parallax za lock screen. Kada iz same 3d Parallax aplikacije postavljam, on mi postavi samo na wallpaper. Ako odem u podešavanja za wallpapers kroz settings miui-a tamo mi be nudi 3d Parallax...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

Ja imam Mi Max 3 sa MIUI EU ROM-om i sa Nova Launcher-om. Iz Nova Launcher-a se live wallpaper (LWP), pa i 3D Parallax, može postaviti za Lock Screen. Problem je jedino što taj LWP onda bude i na Lock Screen-u i na Home Screen -u.

Postupak:

1) Tzv. "Long Press" (duže pritiskanje) na Home Screen-u
2) Izabrati "Wallpapers" iz menija koji se pojavi
3) Dalje ćeš već znati kako :))
 
Sve to ja odradim, ali ipak neće da zameni lockscreen...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Ja lično ne znam kako bih kucao bez toga :) toliko im je dobar prediction da je to neverovatno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Apsolutno. Ja maltene više ni ne kucam slova, samo tapkam gore na reči. Toliko dugo je koristim, da sama slaže moje rečenice kako treba [emoji849][emoji1787]
Jedini problem - zaboraviću da koristim tastature normalno [emoji23]
 
Meni je SwiftKey genijalan, toliko dobro uči moje reči da je to čudo.. Baš baš retko kad pogreši, mnogo brzo kucam sa njim.. Swipe za pisanje isto super radi..
Samo dok ga malo naučiš svoje reči i tjt.. Plus dual predikcija radi odlično..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ja koristim SwiftKey od prvog androida cini mi se, znaci oko 10 godina. Najjača tastatura realno. Jedino me nervira sto mi ne bekapuje reči vec svaki put kada promenim fon uči od pocetka. Probao sam u vise navrata da predjem na gboard ali nisam izdrzao ni sat vremena, predikcija mnogo bolja na SwiftKey i kada se krece od nule.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Testirao sam strava app, adidas running i google fit, ni jedna se ne poklapa sa drugom, strava meri 1.88km, google fit 1.98 a adidas running 1.65. kome verovati?
 
Kako da snimam video da mogu prvo da snimim sa prednjom kamerom pa posle da u toku snimanja prebacim na zadnju i obrnuto?
Google pixel 2 xl je telefon.
 
Meni je SwiftKey genijalan, toliko dobro uči moje reči da je to čudo.. Baš baš retko kad pogreši, mnogo brzo kucam sa njim.. Swipe za pisanje isto super radi..
Samo dok ga malo naučiš svoje reči i tjt.. Plus dual predikcija radi odlično..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

Kakvi su to zastareli metodi komunikacije? Pisati, kuckati po tastaturi !? Ko još danas to radi?

Davno već nisam sebi sekretarica. Sve što pišem (viber, sms, notes ...) pišem glasom. Treba samo podesiti telefon.
 
Nazad
Vrh Dno