Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Kada stavim slušalice čujem kada mi zvoni telefon/stižu poruke, ali za viber ne čujem?
 
Zavisi koji telefon, na MIUI ima fabrički.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
pa i ja imam miui pa neće
ef9f0c92f36589f25213801ae2f6da2f.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Bilo koja fitnes aplikacija. Još bolje da imaš i pametni sat.
Ja koristim Huawei Health, recimo.
Imaš i endomondo ma mnogo ih ima...

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Upalio i stravu i endomondo i ni jedna nije merila ok. Strava me locirala negde van beograda a endomondo nije zabelezio rutu uopste, ni kilometrazu. Mada sam gps upalio tek od pola voznje ali ne bi trebalo to da ima veze
 
Runtastic, sad sam ga se setio.
Probaj njega.

Ili runkeeper recimo. Obe sam koristio.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Trebalo bi da ima i tu aktivnost.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Znam sta sve ima ali me zanima koja najboljenradi. Probacu opet sa endomondom i stravom. Mozda je sad bio neki bag.
Instalirao runtastic odnosno adidas running. Deluje za sada najbolje. Proveravam iduceg vikenda [emoji16]
 
Poslednja izmena:
Znam sta sve ima ali me zanima koja najboljenradi. Probacu opet sa endomondom i stravom. Mozda je sad bio neki bag.
Instalirao runtastic odnosno adidas running. Deluje za sada najbolje. Proveravam iduceg vikenda [emoji16]
Ima toliko faktora koji utiču na to (koliko agresivno sistem gasi aplikacije, gde ti stoji telefon i sl.), da je ipak najbolje naći neku koja ima sve funkcije koje ti trebaju.

Komoot je dobra jer pokazuje strukturu puta (asfalt, makadam i sl.), i dobar joj je mobile planner, RWGPS ima odličan mobile route planer, kao i web verziju, Strava ima najveću zajednicu i digitalne medalje koje neke likove poput mene dodatno motivišu, i sl. (Sada su isto predstavili web planner, ali nisam video da je dostupan i besplatnim korisnicima ili ne).

Endomondo i Adidas Running su onako, ništa posebno. Ovu drugu i dalje imam instaliranu jer ima dobre programe vežbanja.

Dobro je i što ih većina ima export na Stravu, pa šta god da izabereš, može da završi na Stravi :)
 
Poslednja izmena:
Probacu naresni put 3-4 aplikacije odjednom i tako par puta,pa cu videti koja mi se cini najboljom.
Posto cu uzeti mi band 5 kad se pojavi, da li se i on sinhronizuje sa ovim aplikacijama ili mora mi fit?
 
Probacu naresni put 3-4 aplikacije odjednom i tako par puta,pa cu videti koja mi se cini najboljom.
Posto cu uzeti mi band 5 kad se pojavi, da li se i on sinhronizuje sa ovim aplikacijama ili mora mi fit?
Da, tako sam ih i ja svojevremeno testirao, ali se sada ne sećam se je bio zaključak :)

Elem, za Mi band uzmi ovu app, vredi svaki dinar. Ima sinhronizaciju sa Google Fit, a kao doplata postoji i sinhronizacija sa 3rd party apps.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.miband1
 
Upalio i stravu i endomondo i ni jedna nije merila ok. Strava me locirala negde van beograda a endomondo nije zabelezio rutu uopste, ni kilometrazu. Mada sam gps upalio tek od pola voznje ali ne bi trebalo to da ima veze
naravno da gps ima veze. kako mislis da meri bilo sta bez podataka o tvojoj lokaciji. drzi stalno upaljen gps, daj aplikaciji dozvole za lokaciju, i izuzmi ih od stednje baterije.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Da, tako sam ih i ja svojevremeno testirao, ali se sada ne sećam se je bio zaključak :)

Elem, za Mi band uzmi ovu app, vredi svaki dinar. Ima sinhronizaciju sa Google Fit, a kao doplata postoji i sinhronizacija sa 3rd party apps.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.miband1
Hvala!
Kada uzmem miband kupicu i ovu aplikaciju. Mada moram malo da se "naucim" kako tacno funkcionife mi band i ta sinhronizacija sa stravom ili ostalim 3rd party aplikacijama. Nisam do sada koristio smart band/watch. Vidim da svakako ovu app hvale da je bolja od mifit-a.
 
Ja koristio mi bandage, to mi najbolja

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Je l imao neko problem jos sa ovim aplikacijama za trcanje, naime endomondo i adidas mi ne vide gps, podeseno na visoku preciznost,upaljeno sve sto treba. Jedino strava nesto kao hvata. Evo i slika.
a002b51bd4f59ea4b1902f020e8628e0.jpg
795ad506ca49e3d7149abf823e1f42f7.jpg
271c79cd3f6eb2c0b1861463862c21d7.jpg
 
Jesi probao Google fit? Sta njoj fali a da ti treba dodatno?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l imao neko problem jos sa ovim aplikacijama za trcanje, naime endomondo i adidas mi ne vide gps, podeseno na visoku preciznost,upaljeno sve sto treba. Jedino strava nesto kao hvata. Evo i slika.
a002b51bd4f59ea4b1902f020e8628e0.jpg
795ad506ca49e3d7149abf823e1f42f7.jpg
271c79cd3f6eb2c0b1861463862c21d7.jpg
Jesu ti sve to aktivne istovremeno i samo strava radi?

Šta je da drugim akacijama za navigaciju?
 
Koristim Nova launcher i ne mogu nikako da postavim 3d Parallax za lock screen. Kada iz same 3d Parallax aplikacije postavljam, on mi postavi samo na wallpaper. Ako odem u podešavanja za wallpapers kroz settings miui-a tamo mi be nudi 3d Parallax...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Probaj Sports Tracker, meni iscrtava i staze po nasipima reka i poljskim putevima.
 
Imaju, cak sam i iskljucio restrikcije sto se tice cuvanja baterije.
 
Imaju, cak sam i iskljucio restrikcije sto se tice cuvanja baterije.
Dobro, te restrikcije bi te zezale tek posle nekog vremena.
Jedino još da obrišeš keš problematičnih aplikacija, pa vidi da li će im to pomoći. I restartuj telefon.
 
Jel koristi neko N1 aplikaciju? Jel vam stižu notifikacije prethodnih dana?
Meni ne dolaze, već duže vreme.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno