Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ima li neka aplikacija da mogu zalepiti link i da ga imam na drugim telefonima?
Koristio sam Evernote do sada ali mi skupa!
Ili ako počneš koristiti Vivaldi browser (telefoni i desktopi) on ima u sebi notes funkciju, pa možeš imati pristup istom sadržaju na svim uređajima gde imaš i Vivaldi.

52d1b5d7a29ff4d7d2a39f461fa81365.jpg
 
Nije los ovaj Vivaldi,ima dobrih fora,tipa taj Notes,Jezicak od otvorenih tabova,speed dial..
 
Nije los ovaj Vivaldi,ima dobrih fora,tipa taj Notes,Jezicak od otvorenih tabova,speed dial..
Napravili su ga ljudi koji su napravili i Operu svojevremeno.
U međuvremenu, (deoničari?) odlučili da prodaju Operu Kinezima, a ovi likovi počeli da razvijaju Vivaldi.
 
Moze preporuka neke aplikacije za audio knjige?
 
Mogu li Viber poruke sa iOS-a da prebacim na Android uredjaj? Radi li to na razlicitim sistemima?
 
Takodje ni drugarica moja nije uspela. Ni Viber ni WhatsApp.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel može preporuka za aplikaciju sa kojom mogu da promenim ikonicu neke aplikacije, a da radi na Android 10?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Na žalost ne radi ni jedna ni druga sa Poco launcherom.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nema tu opciju. Fali mu baš dosta opcija, ali je baš fluidan, pogotovo ko koristi gestures, za razliku od Nove.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Šta je ovo DOZE u Gsam battery monitoru?!
 
Da li radi UL na Google drive Totalcommander addonom?

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Имао сам Редми Ноте 4Х и Миуи апликације за позиве и поруке су биле супер. Сад на Редми Ноте 9 про имам гугл апликације које су лошије.
Највише ми треба да кад ми стигне смс да ме је неко звао да могу да једним кликом на број да видим ко ме је звао или да позовем тај број из саме поруке, то са Гугл апп није могуће. Знате ли неку апп за поруке код које ради ово горе?
Пробао сам да скинем миуи смс апк али неће да је покрене.
 
Textra za poruke..

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Nema tu opciju. Fali mu baš dosta opcija, ali je baš fluidan, pogotovo ko koristi gestures, za razliku od Nove.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ja koristim uglavnom Novu. Ne kontam, šta je kod nje problem sa gestures? Meni radi bez problema .
Probaj Lawnchchair 2.0.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
+1. Fluidnost takođe, nova radi kako treba godinama, nikad problema nisam imao sa njom

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno