Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Što više inputa, to je preciznije očitavanje.
 
Kad njega spomenu, on je recimo odličan i za ljude koji imaju Suunto sat, jer ako se dobro sećam, svaki trening se može poslati direktno na sports tracker portal.
Garmin ima svoj portal/program, a onda i direktan export na Stravu i sl.
 
+1 za CamScanner!
 
+1

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Beše onaj oko koga je izbio skandal zbog privatnosti ili nečeg takvog? I ja ga koristim godinama.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Imao malware u svom kodu, tačnije reklamama. Tako da i ja preporučujem notebloc kako voyager reče.
 
Evo probah ga, ali on nema koliko vidim opciju bas za skeniranje knjiga...nego stranu po stranu?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Sestra se žalila da je brzo istrošila net iz paketa, i šalje ovaj screenshot. Kaže da Viber gotovo ne koristi, a Whatsapp tek nešto više. Sve da je slala sve sezone GoT-a DVDRip kvaliteta svim kontaktima u imeniku ne bi ovoliko neta potrošila... Jel imao neko sličan problem, šta bi moglo da bude po sredi? U pitanju je Huawei Mate 20 lite i mts.
e783d40b1d95f6b95253ecd4d2fa00b8.jpg


Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Verovatno je u nekoj Viber grupi (ili vise njih) pa su joj se ucitavali filmovi, u aprilu su ljudi slali kao nezdravi svaku glupost na koju naidju.
 
Valjda nije aktivirala opciju da joj se automatski download-uju atačmenti i na mobilnoj mreži?
Pre će biti da je sama otvarala štagod joj stigne. Svakako ogroman protok...
 
Viber kompresuje do iznemoglosti sve živo, tako da teško. A i WhatsApp je takođe skinuo baš mnogo.
Čudno baš.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Tako je, 20+ videa dnevno i eto ti ga GB.

Ja sam skoro drugarici pokazao koja joj je potrošnja za Instagram i FB, devojka ne može da veruje da toliko troši, preko vajerlesa mislim da je bilo tipa 15GB za Instagram, 10GB za FB i tako neke sulude cifre...
 
Nije "Data usage settings" već "Data usage stats"
Uđi u Settings i u pretragu ukucaj: "Data usage stats"

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kad zelim da uplodujem video na ytb izbaci mi sledecu gresku:
Dovrsite radnju pomocu a nemam ni jednu apk ponudjenu?

Sta bi mogao biti problem?
6d23d47bf31f07f3a5920f567aa74015.jpg


Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Čemu služi ovaj obeleženi taster(kada se zadrži enter) u Gboard?
ec5e7698da87848c81c5194520c445ac.jpg


Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Verovatno, da premesti kursor na kraj reda (ne u novi red)
Interesantno, kod mene je obrnuta strelica.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, planiram uskoro da uzmem Amazfit Verge pametni sat, prvenstveno zbog mogućnosti obavljanja telefonskih poziva. Na sam sat inače nije moguća instalacija novih aplikacija, ali sam pročitao negde komentar da je to ipak moguće uraditi preko alata "TOOL ALL IN ONE". Da li je neko ovo konkretno probao na bilo kom pametnom satu? Da li se ovde ubacuju klasiči apk fajlovi za telefone ili je u pitanju nešto drugo?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Moze li preporuka za call recorder ? Koristim callX, ali ne radi kako bi trebalo. Vise se ne ukljucuje nego sto se ukljucuje. Andrkoid 9, miui 11.
 
Nazad
Vrh Dno