Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Da li bi neko mogao da mi kaze koje liste da ubacim u adaway, ove standardne mi nisu dovoljne jer ima reklama na sve strane.

OnePlus 6T
 
Ovo kod mene radi posao, dobio sam na preporuku sa foruma
adcc28df57d495d1056b342d6e39b296.jpg


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nema potrebe uz ovu listu

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ako imate Android 9 možete samo da dodate u Wireless & Networks > Private DNS adresu dns.adguard.com i rešili ste se bede.
 
Caos,
Koju tastaturu koristite ? Ova Samsung keyboard je ok , ali ne funkcionise clipboard svuda gde bi ja to htela..

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ako imate Android 9 možete samo da dodate u Wireless & Networks > Private DNS adresu dns.adguard.com i rešili ste se bede.
Čoveče dal je realno ovo? Svaka čast, stvarno nema reklama, barem za sad ovo što sam pogledao. Fantastično, hvala legendo!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni gboard ne sinhronizuje reči već mesecima, pisao sam o tome na forumu. Moram da koristim SwiftKey nažalost, iako mi je swype radio bolje na gboard I nekako mi je bila bolja tastatura :)
 
Swiftkey + što su ubacili proizvoljno menjanje veličine tastature.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Caos,
Koju tastaturu koristite ? Ova Samsung keyboard je ok , ali ne funkcionise clipboard svuda gde bi ja to htela..

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
To što ne radi clipboard nije verovatno do tastature. Ima mesta gde ga ne možeš prizvati.
Meni recimo ne radi na admin strani rutera.
 
Hvala ,instalirala sam gboard,pa cemo videti


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Koji YouTube to mp3 downloader koristite? Treba mi neki što prostiji za sestričinu od 10 godina koja bi da skida pesme i postavlja ih za zvono.
 
Zahvaljujem, probaću.

@ Shockwave
Detetu je lakše sa aplikacijom.


Šteta što je Peggo crkao, bio je sjajan.
 
Ima neko ideju zašto mi se čuje zvuk notifikacije samo na fabričkoj SMS aplikacijom
A na bilo kojoj drugoj,koju sam probao samo Vibracija...
Sve mi uredno stiže,ali nema zvuka...
Probao sam par poznatih Sms sa marketa...
Uredno sve označim da radi...probam melodiju...ali je nema...

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ponovo instalirao apk...i sad radi....
Nemam ideju,al kao rešeno...
Srećan Uskrs

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
E bravo, ovo je odlično. Jedino ne vidim kako se gasi. :D Probao sam i na double back i klasičnim gašenjem, ali uvek ostane gore u notification baru.
 
Ako misliš na YMusic...
Da ti ne bi bio u notification baru, spusti dole ovo označeno strelicom.
b8b24407892cf4c572fa26ec8dec175b.jpg
 
Aha, na nju mislim. Ugasio sam notifikacije za YMusic u notification settings i sad je odlično. Hvala!
 
Jel postoji opcija da se slike uploaduju na google photos, ali da mogu da izaberem koje ce da se prikazuju preko g photos aplikacije na telefonu, a da ostale koje nisu prikazane u aplikaciji mogu da pogledam preko photos.google.com?

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Jel ima neka app da se umanji veličina slike ? Sa gcam dobijem 10mb, a to teško da može da se okači negde.
Imam Snapseed i Aviary, ali ne nude tu opciju.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
^ smanji kvalitet jpeg kompresije u podesavanjima za gcam.
 
Jel ima neka aplikacija za putovanje? Sutra idem za Bec pa sam mislio ako ima neke kao rute nekih znamenitosti i ono sto vredi obici pa da iskreira putanje. Vidim da Maps ima tako nesto ali vecina toga treba da se plati pa sam mislio nesto slicno ako ima da mogu da koristim dok sam na putu.
 
Predlog za autostart aplikaciju ali da radi na PIE...... znaci aplikacija koja ce da pokrene druge aplikacije posle restarta.....
 
Poslednja izmena:
Jel ima neka app da se umanji veličina slike ? Sa gcam dobijem 10mb, a to teško da može da se okači negde.
Imam Snapseed i Aviary, ali ne nude tu opciju.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
Da, Snapseed (a kapiram i Aviary) su više za napredniju obradu, nego za jednostavnu manipulaciju.

Većina foto galerija ti treba dati opciju smanjivanja. Recimo Simple Gallery.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplemobiletools.gallery
 
Nazad
Vrh Dno