Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Na pocetnoj strani kliknes na explore/istrazi,otvorice ti se muzika po zanrovima i u svakom zanru imas nekoliko radio stanica.
Ali ti tada skida internet iz paketa.
 
Kad odem na "browse" ispod koga stoji explore (slika ispod) ne idi nigde da piše radio stanica. Samo stoji naziv liste i ispod broj pesama u njoj, što sugeriše da nije radio.
276a1c59701a0fe9262f2642456023d5.jpg
 
Napisao sam ti,odes u browse,otvorice ti se lista sa zanrovima,udjes u neki zanr i pri dnu imas radio stanice za taj zanr. Pogledaj slike
6f6ae56c43c6e2ae2fcadcd5fa76e9a7.jpg
d446f865bee7f449e17cbd0f91c4323a.jpg
 
Jel postoji neka alternativa fb aplikaciji gde bih mogla normalno da pratim notifikacije i odgovore na svoje komentare? 90% notifikacija mi ne stiže a i ono što stiže ne vodi do komentara ili objave, već na početnu stranicu grupe ili stranice. Ili je to fb rešio sve da razbuca tako da je svejedno koju aplikaciju koristim.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Full verzijom dobijas druge boje i slicno, sve bitno vec ima u free verziji.
 
Koliki ste namestili interval za obaveštenja?
Posto sam poslao sebi poruku na mess i nisam dobio obaveštenje
 
Kad ti stigne poruka od sebe ne dobija se obavestenje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nisam bukvalno mislio da sam sebi poslao poruku sa istog profila...

Poslao sa zeninog, posle sam namestio notif na 5min i kad sam poslao opet poruku obavestenje sam dobio nakon 5min
Pa me zanima koliko vreme vi drzite, sta je optimalno zbog potrošnje, a i da se ne ceka previse na notifikaciju.
 
Jedan + za tvtap, super je, samo još da može da se prebaci video na tv....

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Da li ima neka app preko koje mogu da skidam muziku dorektno u tel?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Peggo. Nema na Play Store.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jel ima jos neka verzija, a da ne skida direktno na yputube-a? Da pretrazuje i soundcloud?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Probao verziju sa Marketa....dosta toga ne ide..

Redmi 5 Plus
 
Arena1 radi gde oćeš...ima mnogo nekad bitnijih kanala,koji malo malo pa ne idu...


Redmi 5 Plus
 
Meni bas treba arena,stavio sam da otvara preko mx playera i samo napise da ne moze link da otvori(ista situacija sa vlc playerom)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Imam i taj redbox koji izgleda identicno kao tv tap i takodje mi ni on ne radi,instlirao sam i tv tap na android box istao kao i na telefonu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno