Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

I kod mene je 5.5.4 verzija. Tražio sam na internetu, neki pominju da im ne radi na Oreo sistemu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja sam na Oreu, do telefona je 100%

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Ne ide mi baš u glavu kako je do telefona. Ipak mislim da je bug, a tebi u beti ispravljeno. Pošto sam ja na placenoj prime.
63e044184bc1884c95f7c74b283f3460.jpg
 
Moze preporuka da povracaj podataka sa SD kartice?
Probao neke,ali uglavnom mi prikazuje djubre od stikera sa vajbera,tako da mi treba neka koja vidi sve sto je obrisano.
Slucajno malopre obrisah folder koji mi je bitan.
Nije bolje uzeti SD USB čitač i pomoću GetDataBack na PC-ju povratiti sve?

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Nije bolje uzeti SD USB čitač i pomoću GetDataBack na PC-ju povratiti sve?

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

Moguce,ali onda moram da vadim karticu iz telefona,skidam silikon...
Ali,ako ovo moze da pomogne onda i vredi se cimati.
 
Pozdrav
ako znate neku app koja vam sluzi kao podsetnih/shooping list ali da ima i opciju da se namesti alarm za task...koristim jednu odlicnu ali nema opciju za alarm...
zove se todolist..i dlicna je ali nema alarm varijantu..
 
Collateral je isto dobra opcija ako tražiš samo kreiranje lista i reminder

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Pitanje - da bi se onemogucio FRP na telfonu prilikom hard reseta, potrebno je ukloniti Google nalog iz telefona pre reseta, jel tako?
 
Da ili da znaš šifru pri dizanju sistema.
 
Prodao sam neki stari Android sa 6.0, uklonio sam jedan jedini Google nalog iz user & accounts sa kojim je bio poveyan i uradio reset preko dugmića. Nego je bio neki nalog koji je kreiran pre par godina, i samo korišten za setup telefona, ni šifre se ne sećam, pa reko da nije da moram i telefon da uklonim sa device liste na google nalogu preko kompa, pa da se ne desi kada ga novi vlasnik bude konfigurisao da naleti na FRP.
 
Koji player za muziku koristite?

Preporuka za neki minimalisticki, sa tamnom temom po mogucstvu, samo da ima opciju pretrage?
 
Poslednja izmena:
@ivanbass1 Phonograph.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Phonograph mi je legao, odlicno odradjen Material design, tamna(ne crna) tema, bas onakav kakav sam trazio.
 
Pozdrav svima, slusa li neko radio i preko koje apk. TuneIn je poceo opasno da zeza. Ima li neka slicna da ima pretragu stanicu po zemljama a ne po vrsti muzike. Hvala.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Jel zeza nekoga zvanična YT aplikacija? Uvek mi pušta video u 480p. Jel moguće da ne postoji opcija da izaberem default rezoluciju?
Nije do neta, pošto imam 50/8 paket.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ko jos to koristi pored Youtube Vanced :)
 
Pozdrav svima, slusa li neko radio i preko koje apk. TuneIn je poceo opasno da zeza. Ima li neka slicna da ima pretragu stanicu po zemljama a ne po vrsti muzike. Hvala.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
slusam preko TuneIn uvek.. iako bi app mogla biti bolja, nisam primetio neke probleme u radu, ne chrashuje, ne prekida mi stream..radi ok kod mene.

Sent from Galaxy S8
 
Jel zeza nekoga zvanična YT aplikacija? Uvek mi pušta video u 480p. Jel moguće da ne postoji opcija da izaberem default rezoluciju?
Nije do neta, pošto imam 50/8 paket.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Na redmi 3s isto 480p i ručno menjaš, taj fon podržava 720p max. Na redmi note 5 pušta u 720p a podržava max 1080p i opet mora ručno da se menja. Tražila u podešavanju, ne mogu da nađem ni jednu opciju za to.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Sumnjam na Google photos da mi troši mb, iako je isključen ba kup preko mobile data, ne znam šta bi drugo bilo pod media, bio sam na 2G području, povremeno 3G.
238ba5b61df5fad41e1604bda1664e54.jpg


Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Meni odmah stoji na 1080p...nisam ništa dirao...
Na redmi 3s isto 480p i ručno menjaš, taj fon podržava 720p max. Na redmi note 5 pušta u 720p a podržava max 1080p i opet mora ručno da se menja. Tražila u podešavanju, ne mogu da nađem ni jednu opciju za to.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
0bd96531880ede6803f5b00104771aee.jpg


Redmi 5 Plus
 
Pada li jos ikom ova benchmark aplikacija?Meni ona sluzi samo za citanje naslova jer kad se udje u bilo koji clanak odmah Benchmark has stopped.
 
Napokon nova beta izasla. Sada će definitivno biti najbolji launcher još dugo dugo vremena

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno