Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ima li još neko problem sa fb aplikacijom? Ne učitava mi ni na chrome ni u aplikaciji od danas popodne, predveče, nemam pojma. Connecting error problem. Probala resetovanje app, deinstalaciju, brisanje keša i ništa. Prvo je počela da ne učitava samo komentare, kasnije ni novosti.
753ccd4947b7b111eaa5a39f2c31a68b.jpg
64b0d6e6026a734d3784b14e2e43f315.jpg


Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Čudi me da nema već odavno da zabraniš nekoj aplikaciji net.. Na ios ima da zabraniš mobilni net aplikaciji, što je super korisno..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ima i na Huawei/Honor telefonima da zabraniš net nekoj aplikaciji preko kartice ili WiFi, ili oba.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
OK, ali bih voleo da ima svaki android u samom Androidu..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Za to će Google morati da se portudi i implementira na nivou OS-a, ako već nije u novijim verzijama.
Huawei i par drugih proizvođača su to ubacili u svoje skinove. Bar sa te strane ima prednosti skinovani sistem u odnosu na čist Android.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Da li neko zna gde se nalazi arhiva u gmail-u?
Arhivirao sam slucajno neke poruke,ali kada mi se izgubi opcija OPOZOVI,ne znam gde da trazim dalje da bih vratio poruke.
 
Da li neko zna gde se nalazi arhiva u gmail-u?
Arhivirao sam slucajno neke poruke,ali kada mi se izgubi opcija OPOZOVI,ne znam gde da trazim dalje da bih vratio poruke.
Imas sa leve strane (All mails (Sva pošta)) i tu nadjes tu arhiviranu poruku. Barem ja tako radim,mozda ima i drugi nacin

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Nemam gde da postavim ovo pitanje, a bas mi je hitno.
Pre nekih pola sata, sve normalno.. a sad pre deset minuta, uzimam telefon da pozovem i vidim da nemam nijedan kontakt. Svi su mi sacuvani u guglovom nalogu, i ono klasika, cim se ulogujem, svi kontakti su mi tu. Ali sad su naprasno nestali.. Ne razumem kako je ovo moguce. Ulazim u accounts, pise da nemam nijedan synced kontakt. Nijednog, jedinog nemam, a koristim taj nalog vec dugo godina i Boga pitaj koliko imena i brojeva ima tu, a nikad nije bilo problema sa tim, ni na Windows Phone, a ni na Androidu.
Pokusao sam i da "otkacim" nalog, uklonim ga sa telefona, pa opet ubacim i nista.. sinhronizovao opet na razne nacine, vise puta.. restartovao uredjaj, ma nista.
Koristim ovaj telefon vec dva, tri meseca i sve je bilo ok, a sad ovo ne znam koji djavo.
 
Kad se ulogujes na desktopu na Google nalog, da li su tu kontakti zivi i zdravi?

x01_selecting_contacts.png.pagespeed.gp+jp+jw+pj+ws+js+rj+rp+rw+ri+cp+md.ic.io44JVbmHU.png
 
Nema nijednog jedinog. Ne razumem kako..
 
Uh, to bas i ne uliva nadu. Ne znam sta si mogao uraditi, secam se da sam jednom hteo da obrisem 20-ak kontakata odjednom, i stiglo je upozorenje - dakle, ne bi trebalo da je to uopste moguce slucajno obrisati. Jesi li napravio koji *.csv backup?
 
Nema nijednog jedinog. Ne razumem kako..
Da ti neko slucajno nije uzimao telefon i vrsljao po njemu, pa slucajno obrisao sve kontakte kada vec ti nisi? Jer samo da se desi od sebe ili da je neki bag, tesko....

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Možda je i su samog Googlea, oni ne garantuju za emailove, pa me ne bi čudilo da ti isto ne važi i za kontakte.
 
Ma spremam ispit, telefon pored mene sve vreme, sam u stanu..
Nasao sam resenje, guglao i guglao pa slucajno naidjoh. Na desktopu ima restore, i isao na jucerasnji datum i evo sve vratilo kao pre.
Sad cu neki third party backup da ubacim za svaki slucaj.
Hvala na pomoci.
 
Ja par puta godisnje napravim CSV backup i savrseno sam miran sto se toga tice.
 
Nestalo je i meni par kontakta sa Gmail koji koristim na iPhone.
 
Sestri prošle nedelje nestalo sigurno 20ak kontakata s Google naloga samo od sebe. Verovatno je taj broj veći, ali toliko je za sad provalila.
Isto sam mislio da je greškom nešto obrisala ili neko drugi uzeo obrisao.
 
Ima li neka aplikacija koja kada se dva puta klikne na power dugme napravi fotografiju ?
Nešto slično kao na Huawei telefonima.
 
Znači ima nas više, i ja sam mislio da je do mene nešto. I ja imam CSV, zato nisam ni ******. Provalio sam jer mi na viberu pišu brojevi a ne imena osoba.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nemam gde da postavim ovo pitanje, a bas mi je hitno.
Pre nekih pola sata, sve normalno.. a sad pre deset minuta, uzimam telefon da pozovem i vidim da nemam nijedan kontakt. Svi su mi sacuvani u guglovom nalogu, i ono klasika, cim se ulogujem, svi kontakti su mi tu. Ali sad su naprasno nestali.. Ne razumem kako je ovo moguce. Ulazim u accounts, pise da nemam nijedan synced kontakt. Nijednog, jedinog nemam, a koristim taj nalog vec dugo godina i Boga pitaj koliko imena i brojeva ima tu, a nikad nije bilo problema sa tim, ni na Windows Phone, a ni na Androidu.
Pokusao sam i da "otkacim" nalog, uklonim ga sa telefona, pa opet ubacim i nista.. sinhronizovao opet na razne nacine, vise puta.. restartovao uredjaj, ma nista.
Koristim ovaj telefon vec dva, tri meseca i sve je bilo ok, a sad ovo ne znam koji djavo.
Imaš opciju da opozoveš promene od pre 1h, dan... Pa ih vrati tako.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ovo.
2ed00cd8924b3c2262abfe5678530b4c.jpg


Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ima li neka aplikacija koja kada se dva puta klikne na power dugme napravi fotografiju ?
Nešto slično kao na Huawei telefonima.
To je do kamera aplikacije, većina ih ima, neke za power neke za volume dugmiće

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
U podešavanjima Google naloga, licni podaci i privatnost.

Послато са SM-A530F
 
Nazad
Vrh Dno