Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Kad bi vremenom ubacili da za svaku aplikaciju moze da se bira shortcut bilo bi OK, ovako ne vrijedi 3$.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Hvala, neće dobiti 3$.
 
Ja ga upravo sada instalirao. Čini mi se malo funkcionalnijim od AppDialera koji mi je stalno na telefonima. Ja jedino tako i okrečen aplikacije, i na telefonima i na kompjuterima. U app drawer uđem smo greškom :)
 
Kad bi vremenom ubacili da za svaku aplikaciju moze da se bira shortcut bilo bi OK, ovako ne vrijedi 3$.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Nije to do njih, već do aplikacije. Neke apps imaju te "kuke" (hooks), neke nemaju.

Prvi screenshot, app to ima, drugi, app to nema.

43a7916b6ba64c4567bc9288a730df4c.jpg
dd92493dc64260429945dfb7f31f00ca.jpg
 
Jos mi smeta sto kukice nisu uradili kao na Pixel Launcheru, vizuelno. Tamo mogu i notifikacije iz notification bara da se pokrecu/ciste na ovaj nacin /hold tap na ikonicu appa/. Nije lose.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Ni ja necu kupiti, mislim na Sesame, koristan mi je samo za dve aplikacije.
 
meni je sesam odličan, stvar navike, svaku app mi već na prvo slovo stavlja na spisak, a najbolje mi je što mi izlistava taskove iz taskera i bukmarke

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Glupost, $3 naplaćuju, ej bre, jedan Tasker toliko košta.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ili dva sata rada u ovoj zemlji npr.
Koristio sam app, ništa posebno nije korisna, zato kažem da je mnogo.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kad bi vremenom ubacili da za svaku aplikaciju moze da se bira shortcut bilo bi OK, ovako ne vrijedi 3$.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Sa poslednjom verzijom to je moguce za svaki app.
 
Neki program koji "lepi" audio fajl (po mogucstvu da mozemo da izaberemo iz telefona) na sliku - kako bi se ista uploadovala? Programi koji se nude na GP su ocajni, ne sluze toj svrsi ili ih ja ne znam koristiti [emoji23]

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Nadam se da bar neko na forumu razume sta ti zapravo zelis.
 
Ima li Amazon Kindle alternativu, u smislu funkcionalnosti?
 
Koji bese free package disabler a da radi bez roota?

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Neki predlog za auto call recorder koji cuva snimke na cloud ne u telefon...?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Svaki sadrzaj koji se kaci na cloud mora najpre biti sacuvan u telefonu.
 
A ima li barem da nakon snimanja na telefon automatski uploduje na server, sa telefona cu lako obrisati?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Boldbeast recorder i recorder Drupe dialera podržavaju provereno
 
Da li ima neka verzija za ostale telefone osim Samsunga? Neka alternativa za AdAway za nerutovane telefone?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Ja sam kod devojke na honoru prvo ubacio adguard, ali valjda istekao trial ili tako nesto, pa instalirao blokadu, za sada radi kao sat. Reklama se pojavi u aplikacijama na manje od sekund i nestane.
 
Vidim da je VPN based, kakvo je vaše iskustvo sa ovim? Potrošnja baterije?
 
Punim ga pa se sutra zanimam , da li postoji hack ili mod da mi radi market na androidu 1.6 !? uhvatila me nostalgija, pre SE Arc-a ovo sam koristio dok nije crko mikrofon :(
f7ed423f7e66d04865e66ea9d28014ed.jpg
 
Ne postoji. Koristi alternativne markete ako uopste rade.
 
Browser mi ne otvara linkove, pojavi se poruka "Unable to connect", link je normalan a kad ga otvorim bude neki deseti. Imam AdAway i ne znam kako da podesim da mi sve radi. Za više stvari se dešava.

Npr:
Mislim da trenutno nemaš ništa bolje od Logitech K400 Plus

Za link u citatu otvara ovo:
http://cj.dotomi.com/j4116shqp7/hot...66.u098pt.myw:IA/mvsmu-GBEGJGB-BAGAGGJC<<Q<<<

A za ovaj:

Otvara ovo:
http://s.click.aliexpress.com/deep_...67766&af=240682&cv=47843&afref=&mall_affr=pr3

I naravno "Unable to connect" poruka za oba...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno