Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Jezik pretrage u Google app je podešen na Srpski (Srbija), prvi put mi je izbacio odgovore na jekavici, sad nije ali i dalje imam ovo upozorenje za kurban!? U čemu je problem?
a15296904947a53da83a66d73274e27c.jpg
 
Mogu li se vratiti greskom obrisane slike? Baba slikala unuka milion puta otkad se rodio a taj isti unuk sad obrisao nekom magijom sve slike.
 
Izgleda da treba root da bi radio kako treba, a telefon je skoro nov i u garanciji. Basic skeniranjem nalazi samo nekih 13 slika.
 
Drugar juče baš našao preko 1000 slika, a nema root.
Možda da pokušaš da ga prikačiš na komp, pa sa kompa da tražiš?
Mislim da sam i sam nekad tako radio..

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Jezik pretrage u Google app je podešen na Srpski (Srbija), prvi put mi je izbacio odgovore na jekavici, sad nije ali i dalje imam ovo upozorenje za kurban!? U čemu je problem?
a15296904947a53da83a66d73274e27c.jpg
Ja mislim da je ovo normalno. Pa i kod nas dosta ljudi ima koji slave ovaj praznik, globalan je.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Da li Intesa mobi i dalje pravi problem sa root-ovanim telefonima ?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Ja sam na samom pocetku imao problem. Mozda je bilo do rom-a koji je bio u telefonu.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Instagram poceo da blokira u poslednje vreme, pri prvom pokretanju, u memoriji mi je uvek, ne gasim ga.. jel ima jos neko problema?

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
I kod mene ne pravi problem što je root telefon.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Obrisana mi poruka...

Imam problem sa viberom. Imam jedan dektop komp koji nije moj na Usa je i ne mogu da ga deaktiviram i obrisem. Da li je jos neko imao ovaj problem?

4e869231db6250a1381052ff8e0b9c45.jpg
d9748c06db01c69eb839b8303a3e2e03.jpg


Sent from my Redmi Note 4x using Tapatalk
 
Ovo me podseti da pogledam koji su uređaji aktivirani kod mene i imam šta da vidim, neku iPad i PC, isto u USA, poslednji put korišćeni 7. jula. Kod tebe je 6. jul.

Međutim, ja sam ova dva bez problema sada uklonio. Nemam pojma otkud oni tu.

Šta ti se desi kada pritisneš "Deactivate"?
 
Nista se ne desi...ostane taj usa.

Sent from my Redmi Note 4x using Tapatalk
 
Kakav je Password Manager SafeInCloud u poređenju sa 1Password - Password Manager and Secure Wallet? Ili LastPass Password Manager? Vredi li uopšte tu lovu?
 
Ja vam davno pricao da je najbolji.
Ja imam i PC varijantu i addons(FF i Chrome) i android verziju koja radi i preko FP ukoliko tel raspolaze istim.
Ma vrh app.
 
Vidim da ima import opciju, može da izvuče user i pass iz drugih programa iste namene (LastPass), što znači da ni oni nisu bezbedni? :wave:
 
Vidim da ima import opciju, može da izvuče user i pass iz drugih programa iste namene (LastPass), što znači da ni oni nisu bezbedni? :wave:
Ne radi to tako :D
Ako je suditi po mom iskustvu prelaska sa 1Passworda na Enpass, 1Password exportuje sve tvoje podatke u CSV ili sličan fajl na tvoj kompjuter, odakle ga taj neki drugi program importuje.
Ako importuje slučajno podatke iz originalne baze, onda ćeš se svakako morati autentifikovati.

A pre par strana imaš opširniju prepisku o ponudi i cenama, jer je nekolicina nas ovde prešla sa 1Passworda na Enpass.
 
Pa nece biti da je tako, a i ako jeste, zaboravite isti.
Kakav crni Linux kome to jos treba, Win, i android 99% ljudi to danas koristi, linux i ios jako mali broj ljudi koristi u odnosu na druga dva da mi je i smesno da pricam o tome, ali ajde, uporan si pa ono...
ed3ea537600e5ce4661f9df96f98e83e.jpg

Aj evo koliko ljudi koristi android koliko ios pre god dana.

A evo Win vs Linux
b6103997a982a6f0d1249e1879d9f706.jpg


Win 90% vs 3% linux

Prosto smesno i da raspravljamo kad su takvi procenti.
I znaci nije dobar zbog 3% ljudi u svetu, ili je dobar zbog 90+% ljudi u svetu?
Hmmmm...
 
Poslednja izmena:
Ovo bi sve imalo smisla da je Enpass samo za Linux, a SiC samo za Win :)

Da ti prevedem u brojeve, ako je 90% tržišta pod Win, 3% po Linuxom i 7% po MacOSom, to znači da je

SiC dobar za 97% korisnika, dok
Enpass pokriva 100% korisnika :)

Obrni, okreni, Enpass bolji. I skuplji. Cena mu se, uslovno rečeno, jedno može naći kao mana, ako ga porediš sa one-man bandom kao što je SafeInCloud :)
 
Da samo sto Enpass nije bolji, nego pokriva tih 3% vise, pricamo o kvalitetu programa a to je na strani SiC.
Ides pogresnom logikom ti gledas samo kompatibilnost sa OS, ne sam kvalitet app.
A kod SiC je savrseno sve kad se poveze win app sa add za browsere i android, milina.
Obrni okreni enpass pokriva 100% OS, SiC pokriva 97%, enpass skuplji, ne i bolji.
SiC jeftiniji i bolji.
Pozdrav.
 
Da samo sto Enpass nije bolji, nego pokriva tih 3% vise, pricamo o kvalitetu programa a to je na strani SiC.
Ides pogresnom logikom ti gledas samo kompatibilnost sa OS, ne sam kvalitet app.
A kod SiC je savrseno sve kad se poveze win app sa add za browsere i android, milina.

Kakva koincidencija, isto tako i 1Password, i Enpass :D Savrseno svaki radi sa svojim dodacima za browsere i desktop. MisaKolumbion.

Ja nisam koristio SiC, ali brate nisi ni ti Enpass, tako da ti pada priča u vidu da je jedna app po tom pitanju bolja od druge.

Ti si samo zapeo da lošim argumentima braniš nešto što si kupio.

Moj je argument neoboriv, SiC nema podršku za Linux, ergo, MENI nije bolji od SiC.
Drugi mi je bio da ga razvija samo jedan čovek i da imam nekoliko loših iskustava sa programima koje ljudi napuste, te da više volim timove ljudi.

Bilo to tebi bitno ili ne, nije bitno. Tebi je SiC najbolji, super, ja samo kažem da postoje različiti kriterijumi i da se ja ne slažem sa tvojim, kriterijumima po kojim misliš da je SiC najbolji.
 
Kako Vam se cini Sesame u okviru Nove? Kosta 3$, ja ne vidim bas toliku korist...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Ne vidim gde je 3 dolara, instalirao sam ga besplatno. Svidja mi se iako se slazem da ne vidim neku preteranu korist.
 
Nazad
Vrh Dno