Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Intesa je konacno omogucila aktiviranje i reaktiviranje mobi aplikacije preko online naloga.
treba otici na tab usluge. Potrebno je neko vreme da bi se stranica ucitala do kraja, odnosno pojavile opcije. Ja imam 4 opcije, jedna od nih je za mobi. Nisam probao, ali opcija je tu.
Cek sad moram do inteze za e banking da podesim!? ili kako drugacije, pisis na pp da ne spamujemo ..

Sent from my Nokia 5
 
Može li neko da postavi mts centar apk, na mts sajtu nude samo GPlay link.
 
Cek sad moram do inteze za e banking da podesim!? ili kako drugacije, pisis na pp da ne spamujemo ..

Sent from my Nokia 5

joj, ne secam se aktivacije e bankinga. Mislim da je za registraciju bio potreban JMBG i kod sa one neprovidne koverte (LIB valjda). Ima par brojeva, ali taj LIB se valjda koristi za online registraciju. Tu kovertu dobijas u banci prilikom otvaranja racuna.
Svakako ne mora da se ide u banku za to ako si sacuvao kovertu.
Takodje je moguce otvoriti vise naloga po osobi, samo username mora da bude drugaciji
 
Intesa je konacno omogucila aktiviranje i reaktiviranje mobi aplikacije preko online naloga.
treba otici na tab usluge. Potrebno je neko vreme da bi se stranica ucitala do kraja, odnosno pojavile opcije. Ja imam 4 opcije, jedna od nih je za mobi. Nisam probao, ali opcija je tu.
Hvalim te bože da su to uradili na neki normalan način da se odradi, a sa se ne mora ići u banku i nepotrebno gubiti vreme. Baš ću da probam ako flashujem telefon.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
probao neko dns66 , radi li kome ?!
jes da je open source ali ja sam glup ne znam da namesti ili ima neka caka!?

Sent from my Nokia 5
 
Instalirao sam pre neki dan Samsung Internet beta i mogu reci da za sad odlicno radi. Sve preporuke od mene.
 
Jel zna neko zato g maps me prikazuje ove gužve na granicama? Sećam se da mi je prošle godine kada sam išao za BG iz Mladenovca (ugašena navigacija ali sam prethodno pogledao trasu u g maps) Sofia notifikacija o gužvi na Bubanj potoku. Sada gledam recimo rutu BG-Zagreb, sinoć ništa dodatno nije predlagano a danas se pojavila i ruta preko Vukovara (i dalje kao drugi predlog). Mislim da bi sa 10 sati čekanja na Batrovcima, trebala Bosna ili Mađarska da se pojave na prvim mestima.
 
Meni pokazuje guzve, ali ja idem u GR preko BG i tamo meni sinoc pokazivalo. Nisam gledao BG-ZG stvarno.
 
kako na tom samsungovom internet b. ukinuti ***** mondo, brisao sam ga i iz history, i ukinuo da ne bude h. page i ne pomaže, uvek ga otvara na njemu?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovako sam ja stavio, otvara mi quick access stranicu a ako hoćeš neki drugi homepage stavi na other.
84a45f25679b92b1b4312cc577f905a9.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
ne vredi, bez obzira šta postavio za h.p. i nakon čišćenja keša i history, pojavljuje se
batalio sam
hvala, svakako

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Koju mi sms aplikaciju preporucujete? Pozeljno je da ima opciju da kad mi stigne poruka (sms, viber i wa) pise "private" i tome slicno, tj da se ne vidi sadrzaj poruke kad ista stigne na dispeju... Hvala vam unapred.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Ne, ne nego mislio sam ako se sadrzaj poruka uopste regulise preko sms app. Pretrazio sam ceo wa i viber i nigde nema te opcije... Mozda i ne moze to sto trazim... Pa sam mislio da se mozda to regulise uopste preko sms message app, ne znam...

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Ovo sa Intesom i njihovom aplikacijom ne funkcioniše kod mene, da li je neko to uspeo da uradi do sad?
 
Ne, ne nego mislio sam ako se sadrzaj poruka uopste regulise preko sms app. Pretrazio sam ceo wa i viber i nigde nema te opcije... Mozda i ne moze to sto trazim... Pa sam mislio da se mozda to regulise uopste preko sms message app, ne znam...

Sent from my LG V20 using Tapatalk
sms ne regulise sadrzaj poruka sa vibera i wa. to su odvojene app i nemaju veze jedba sa drugom.

mozde te ovo muci Settings/Notifications pa zupcanik pa dobijes ove opcije...

1c76ca4550e1f781a9a785f0c1636aa0.jpg


to mozes i za svaku app posebno da podesis...Settings / Apps izaberes app i imas deo gde jasno pise Notifications...

Sent from my Nokia 5
 
Poslednja izmena:
@ Mapkc
@ Dex
To je to. Hvala Vam mnogooo. :) Prvi put sam na Androidu pa mi je sve novo a ovo mi je bilo bitno zbog privatnosti... A i da ne budem kastriran.:D Hvala Vam, jos jednom.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Moraju novi i da se onda kada se unesu aktiviraju u sistemu. Zato stari ne mogu da prođu.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno