Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

3911c2e22621eddcfb31a48c711a1d45.jpg
Takođe ugasi i ovu opciju da ti ne bi iskakao Dorado dialer pop up po uspostavljanju poziva
e3a0a36a98296df189f504582fba8909.jpg
 
Poslednja izmena:
To prvo mi je uključeno, a drugo sam isključio zbog tog iskakanja, ali opet imam 2 notifikacije kad propustim poziv.

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Samo da budemo cisto, ovako ukljuceno?
Sad sam proverio i meni radi ok.
11viber image.jpg
 
Onda mora da mene zeza sistem nešto (flyme).

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Trebala bi mi neka aplikacija koja ima mogucnost kao sto su ove za trcanje, sa mapom (najcesce to bude google maps) i da markira kretanje po gradu tj ulicama. Ali da ne bude kao neka sezona pa kako stopiram da se ne zavrsi markiranje po ulicama kojim sa se kretao nego da uvek mogu da se nadovezujem na zadnju rutu i da nastavim tamo gde sam stao.
Nadam se da sam dobro objasnio :)
 
Većina ih ima pauzu, a znam da BikeComputer ima opciju da nastavlja rutu, samo je app malo overkill za to za šta bi ti možda trebala.
 
Google clock, osim ako nema nekih posebnih zahteva.

Sent from my Nexus 7 2013 using Tapatalk
 
Ja godinama preferiram Timely. :)
 
Google clock mi izgleda kao stock.
Probao bih neki drugi ako ima opciju da izaberem vremenski period od do i broj alarma u tom intervalu.
Menjam cesto intervale pa onda moram rucno da menjam 10-20 alarma svaki put..
 
AlarmPad ima mogućnost da ponavlja alarm i na x minuta, ako ti treba.
 
Alarmy, neko mi je vec preporucio ovde, fora sa slikom zakon, jos se nisam uspavao.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Najbolja app za muziku?
Neću poweramp.
Koristim g play music, al' bilo bi lepo da ima i lyrics npr..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Većina ih ima pauzu, a znam da BikeComputer ima opciju da nastavlja rutu, samo je app malo overkill za to za šta bi ti možda trebala.

To je pauza koja ocekuje nastavak, ako ubijem aplikaciju prekinuce to i nece biti snimljeno. Meni treba ovo za razgledanje grada, da bacim pogled kroz koje sam ulice prosao i jednostavno da nastavim sa markiranjem gde sam stao
 
Da, BikeComputer ima nastavljanje, a verovatno ima i Locust.
 
Nema lyrics valjda.
 
Trebala bi mi neka aplikacija koja ima mogucnost kao sto su ove za trcanje, sa mapom (najcesce to bude google maps) i da markira kretanje po gradu tj ulicama. Ali da ne bude kao neka sezona pa kako stopiram da se ne zavrsi markiranje po ulicama kojim sa se kretao nego da uvek mogu da se nadovezujem na zadnju rutu i da nastavim tamo gde sam stao.
Nadam se da sam dobro objasnio :)
Strava, ima to sto trazis.
Dok je pauzirano snimanje u pozadini mozes da pregledas mapu i sve ostalo.


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Ne treba meni, samo sam napomenuo. Meni je Phonograph i više nego dovoljan. :)
 
Meni mysixmatch deluje tromo (nisam je koristio par meseci), zato je vise ne koristim. Imam instaliranu genius aplikaciju, pa kada pustim pesmu preko phonographa on sam u pozadini prepozna pesmu i izbaci lyrics

Nexus 5X
 
Strava, ima to sto trazis.
Dok je pauzirano snimanje u pozadini mozes da pregledas mapu i sve ostalo.


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Mislim da Strava ne može da nastavi trek kada ga završi.
Objasnio je posle čovek da želi da nastavi trek bez obaveze da ga ima pauziranog.
 
Pominjao sam vec ovaj material plejer koji je jos uvek u beta fazi ali vrlo lako moze da bude jedan od najboljih: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cnj.nplayer

Po funkcijama je vec bolji od Phonographa. Za sada nema reklama ali ce ih verovatno biti u full verziji.

Ima bagova (predefinisani EQ umeju da zabaguju pri promeni) ali sredice to. Inace koristim opciju da plejer aktivira sistemski walkman EQ ako zatreba za manji bas boost.

UI treba jos malo da se pegla ali u sustini je dobar, tu su i stock teme (8) od kojih je najbolja material dark. Floating widget, dosta podesavanja..

Uglavnom preporuka iako je beta.

Phonograph sam obrisao jer osim dobrog material dizajna ne nudi nista posebno a ovaj N mi ostaje za povremeno testiranje razvoja.




Sent from my D6503
 
Ja sam dao sansu 10-ak plejera, i nijedan nema UI i UX kao Aimp. Poweramp je apsolutna truba za kreiranje i izmenu plejlisti, ja ne mogu da shvatim toliki hajp oko njega. Cak se i njegovi ekvilajzeri se nekad zaglupe, kao kod Aimp-a, tako da sam ga definitivno precrtao. Probacu sad i ovaj da vidim kako se ponasa.
 
Ima li nesto bolje od PicsArt aplikacije?
Da je free, da ima manje reklama i da ima siroku paletu Clip Art ikonica?!
 
Ne znam sta ti tacno treba ali probaj Aviary i Pixlr.

Sent from my D6503
 
Ne radi mi ni jedan vpn program na fonu. Ako se konektuje, odmah se diskonektuje ili se uopšte ne konektuje. Probao sam ih više sa PlayStore-a i neće nijedan. Ima li iko ideju do čega može da bude.
Meizu Mx5 - flyme 5.1.9.0g

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
nakon iskustva sa mx4, rekao bih da je do meizua :D
 
Nazad
Vrh Dno