Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Koje opcije imam ako želim da linkove kopiram sa mozile na računaru na android telefon na kome nemam mozilu i ne želim da je instaliram? Može i program kojim bih link kopirao iz mozile na računaru na taj program na računaru i čime bi se sinhronizovao sa datom android verzijom programa na svom telefonu. Znači samo za slanje linkova potrebno.

Unapred zahvalan
 
Mozes da instaliras za firefox neki qr code generator addon, pa onda taj kod skeniras pomocu telefona (na telefonu instaliras qr code reader). Takodje, mozes da ih kopiras u google keep, i onda ih automatski imas i na telefonu. Verovatno postoji jos hiljadu nacina, ali ja ovo koristim povremeno...
 
Verovatno ti Pushbullet add-on moze zavrsiti posao.
 
Valja za starije uredjaje koji nisu dobili official Android 4.3 update.

Android(4.3+ verzije) ce svakako trim-ovati NAND kada ne koristis telefon(preko noci na primer).
 
Ne znam zašto mi na mobu ne da da gledam Live kanale.
Ne znam kakav je ograničen režim u pitanju.
Zna li neko kako da otklonim ovaj problem?

Screenshot_2016-10-16-14-27-01_com.google.android.youtube.png
 
Koje opcije imam ako želim da linkove kopiram sa mozile na računaru na android telefon na kome nemam mozilu i ne želim da je instaliram? Može i program kojim bih link kopirao iz mozile na računaru na taj program na računaru i čime bi se sinhronizovao sa datom android verzijom programa na svom telefonu. Znači samo za slanje linkova potrebno.

Unapred zahvalan
Probaj Pocket. Može da radi i offline

Gesendet von meinem Nexus 5X mit Tapatalk
 
Spotify je poceo mnogo da smara sa reklamama. Svake dve pesme dobijem po dve reklame.
Na svu srecu, na telefonu imam modovanu app.

Da li je neko zainteresovan da probamo family paket? Izgleda da se mesecno ukupno placa 15$ i moguce je ubaciti max 6 clanova. Navodno, svi moramo da budemo na istoj adresi, ali ne znam kako oni to mogu da provere. Osim adrese, nema ogranicenja. Svi ostaju na svom nalogu i ostaje im sve sto su imali, samo sto je sada premium.
Vec na 3 osobe je super isplativo.
 
Momci, na fejsbuku, instagramu i tako tim aplikacijama, nece nikako da mi ucita video snimke preko mobilnog interneta, samo preko WiFi. Da li postoji neko resenje? Brisao sam data i cache, reinstalirao aplikaciju i ipak...
 
obrisi proxy, mada instagram danas nesto zeza sa pustanjem klipova

Nexus 5X
 
Danas išao sve normalno na kp i sad kao neće, jel može da se uradi nešto da se zaobidje Screenshot_20161017-184847.png

Sent from my Sony Xperia Z5 Compact
 
Ideš na advanced pa proceed, istekao im sertifikat verovatno

Sent from my Nexus 6P
 
Snapchat, posle nadogradnje novine sa kojima nisam oduševljen. Nema opciju da samo čuva slike u galeriju? Mora i na njihov servis i galeriju?

Da odgovorim ako još nekom smeta, izbauljah u podešavanjima:
 

Prilozi

  • Screenshot_20161017-201045.png
    Screenshot_20161017-201045.png
    90.8 KB · Pregleda: 223
Instalirah a better camera i povuce izgleda sa sobom jos nesto i to mi crpi bateriju nenormalno, u pitanju su procesi: com.almalence.opencam plus i mm.qcamera daemon. Kako da ih obrisem?

Sent from my ZUK Z2131 using Tapatalk
 
Almalence je a better camera, camera deamon fabrički servis koji ona mora da koristi. Restart telefona će ti verovatno rešiti problem. Jedino ako nemaš onu matoru verziju androida sa tim camera daemon bugom, kao što je viber pre pravio problem, onda ćeš verovatno morati da je brišeš.

Sent from my Nexus 6P
 
Spotify reklame su sve intenzivnije na računaru u poslednje vreme. Da li još neko ima taj problem, a da koristi pečovanu aplikaciju na telefonu?
 
Mogu da potvrdim da su učestalije reklame na kompu, koristim regularnu app.
 
Na kompu baš smaraju te reklame. Ne znam da li se pojavljuju i preko telefona?! Nisam odavno slušao. Koristim modovanu verziju.
 
Meni se ne pojavljuju na modovanoj app na telefonu ali ako pustim preko chromecasta sa telefona reklama nakon svake trece pesme.
 
Je l' bio skoro kalendar Today na promociji?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
U poslednjih ~mesec i po izgleda da nije

uploadfromtaptalk1476839467423.jpg

Sent from my Nexus 6P
 
Caos, treba mi apk za merenje predjene destinacije ali pesaka. Imam neku sHealth, koja kao meri korake, ali ne radi kako treba, tj i svako ima razliciti korak, mislim na duzunu. Kako bih mogka ti da merim, mozda nekom apk da je vezana za gps?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Imaš u sHealth opciju Walking koja radi to to što ti treba.
 
Da, kada uključiš da koristi i GPS, onda meri preciznije.
 
Od danas mi nekako Google tastatura pogubila veći deo naučenih reči. U ovoj rečenici sam dva puta morao da kucam reč ručno. U ovoj pre 3x.

Smorio sam se. A usput se se pojavile reči poput "treba mo" i sličnih.
 
Nazad
Vrh Dno