Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Moram da preporucim ovaj PixelPhone, odlican Dialer, narocito za dual sim telefone.
Pro verzija ima i opciju za snimanje poziva koja radi kako treba i moze lako da se ukljuci u toku razgovora (dobija se jedno dugme za snimanje).
Jedino u podesavanjma treba iskljuciti dupli caller ID koji ne znam zasto su ga ubacili. (Preference-General-Enable Caller ID-display caller ID)
 
Poslednja izmena:
Ništa to ne vredi.
Bar onima koji su Prizmu koristili na početku.
Novim korisnicima je svejedno (takvih je većina...) ali Prizma je drastično smanjila kvalitet efekata da bi smanjila zauzeće servera.
Okačio sam u Prizma temi istu sliku propuštenu kroz Prizmu nekad i sad, razlika nebo zemlja...
to sam i ja primetio al rekoh ajd možda se tripujem. ovaj kvalitet sad možeš da dobiješ svuda sa app koje imaju slične filtere
 
Znam da se pričalo ali ne mogu da nađem aplikaciju za blokiranje poziva. Hoću da blokira ceo kontakt, kako pozive tako i SMS, a u android podešavanjima nalazim amo opcija za "auto reject call".
 
Nije na svakom telefonu na istom mestu, koji telefon je u pitanju?
 
Jel moguće neki browser namestiti da download ide na sd karticu a ne na internu memoriju? Dajte neke preporuke.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
UC... Onaj što saobraćaj vuče preko Kine? Jesu mu to prigovarali pre nekog vremena?
 
Poslednja izmena:
Može i uc browser.
Moze i skinuo sam sta mi je trebalo.
Opera i Opera Mini (može se i prilikom svakog downloada izabrati neki drugi osim defaultno podešenog).
Verovatno i drugi browseri mogu na micro sd, trebalo bi da je uobičajena opcija.
Ne može opera da snimi na sd karticu. Kad zadam putanju sve je sivo pod storage osim emulated/0 foldera.
Ne može. Kad namestim putanju za sd bude crvenim.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Ljudi, sta sam zeznuo sa google hrome-om. Naime mnogo sporo otvara stranice. Cesto moram skroz po par puta da izadjem iz hroma pa da ulazim da bi otvarao stranicu. Ili kad kacim oglas mnogo sporo pise slova, po par sekindi cekam da ukica slovo...?

S7 edge
 
Neka preporuka za aplikaciju koja radi isto ovo kao ova sa SS? Greenify ima hibernation ali nema ostalo. Nešto ovako kombo jel postoji?

tapatalk_1476037421629.jpegtapatalk_1476037419252.jpegtapatalk_1476037416548.jpegtapatalk_1476037413307.jpeg

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ljudi, sta sam zeznuo sa google hrome-om. Naime mnogo sporo otvara stranice. Cesto moram skroz po par puta da izadjem iz hroma pa da ulazim da bi otvarao stranicu. Ili kad kacim oglas mnogo sporo pise slova, po par sekindi cekam da ukica slovo...?

S7 edge

Ja sam primetio problem sa streaming videom.
 
Ja od sinoc imam problwm sa gps-om. Cim pokrenem neku aplikaciju koja koristi gps, pojavi mi se gore pored baterije ona ikonica za gps, i nonstop stoji tu, cak i kad zatvorim aplikaciju i zaustavim je da ne radi u pozadini(svaku aplikaciju sam "ubio"). Pre je bilo cim zatvorim app, ikonica nestane, sada ne. Jedini nacin je restart telefona, ali i posle toga, cim se otvori neka aplikacija ista stvar. Da nisu mozda ponovo azurirali google play services? Sumnjao sam na here maps, ali isto radi sa svim gps aplikacijama. Da li moze nekako da se proveri sta pravi problem?
 
Caos ☺
Nisam duze vreme pratila android teme, pa sam malo ispala iz fazona. Moze li mi neko reci koji je sad launcher najbolji, da najmanje opterecuje telefon. Hvala puno i veliki pozdrav.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Nova.
 
Hvalaaa ☺ i ima li neke velike razlike izmedju free i placene verzije? Da ne kupujem ako ne moram ☺

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Videćeš kad počneš da ga prilagođavaš po svom ukusu.
Bude ponekad na nekom popustu za 99 centi, možeš i to da sačekaš.
 
Probaj free a na dva - tri meseca puste na 1$ na neki dan.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Jel vam radi Tunnelbear?

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Moram da preporucim ovaj PixelPhone, odlican Dialer, narocito za dual sim telefone.
Pro verzija ima i opciju za snimanje poziva koja radi kako treba i moze lako da se ukljuci u toku razgovora (dobija se jedno dugme za snimanje).
Jedino u podesavanjma treba iskljuciti dupli caller ID koji ne znam zasto su ga ubacili. (Preference-General-Enable Caller ID-display caller ID)
Da potvrdim, dajler koji potpuno može da zameni exDialer na telefonima sa dva sim-a. Pretraga kontakata po nadimcima, kombinaciji slova imena i prezimena... rezultate izbacuje iz loga, kontakata, brojeve, mejlove...

Obavezna app.

Samo mi nije jasno zašto ovaj lik što pravi exDialer kaže da ne može da uradi aplikaciju za 2 sim telefone (zbog politike Google!?) a ovaj može?
 
Poslednja izmena:
Da potvrdim, dajler koji potpuno može da zameni exDialer na telefonima sa dva sim-a. Pretraga kontakata po nadimcima, kombinaciji slova imena i prezimena... rezultate izbacuje iz loga, kontakata, brojeve, mejlove...

Obavezna app.

Samo mi nije jasno zašto ovaj lik što pravi exDialer kaže da ne može da uradi aplikaciju za 2 sim telefone (zbog politike Google!?) a ovaj može?
Kada imam propušten poziv, stoje mi 2 notifikacije (od Pixel-a i onog stock dialera). Jel ima to negde u podešavanjima da se podesi?

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno