Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

@joriq
Ne radi ni u nemačkoj . Not available in your country

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ako ti se ne sviđa total commander, onda skini mk explorer, vrlo je sličan solid-u. Ova aplikacija dark sky, sta sve ima u free verziji, koji provajder koristi?

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Ajde kad se vec pokrenula diskusuja o Instagramu: jel moze da se iskljuci automatsko startovanje videa ??
 
Da li je neko probao da kupi aplikaciju na google play-u poslednjih nedelju dana? Pprikazuje mi da "purchase currency is not supported" a prošle nedelje sam normalno kupio aplikaciju.

2016-05-12 18.40.13.png
 
Meni isto to izbacuje...

Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 
http://www.theverge.com/2016/5/12/11658818/dark-sky-android-weather-app
Dark Sky is finally available on Android!

ne znam da li radi u SRB, ovamo u CG naravno ne moze ni da se skine normalno, a nema je jos na apkmirror i aptoide. Neko je davao neki link za web stranicu, u koju se ubaci play store link, i onda omogucava skidanje apk-a. Sjeca li se neko?

A ES file explorer moram pod hitno da micem, sad i adware dodaje o_O
http://www.xda-developers.com/psa-l...le-explorer-brings-adware-to-your-lockscreen/

total comander mi ima smushen dizajn, vidjecu sta drugo umjesto njega, a da mogu da pristupam PC-u preko LAN-a
MiXplorer je vrh.

Imaš ga na XDA.
 
Probajte Amaze file manager, ja ga koristim besplatan je open source i nemam apsolutno nikakve zamerke na njega. Radi sve savršeno još je i material.
Ima li opciju da povežeš telefon i komp preko WiFi-ja? Meni je to extra stvar kod ES-a.
 
Mora lokacija da vam bude upaljena.
 
Мени пише да апликација није доступна у вашој земљи.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
Ja sam uzeo free trial na dve nedelje, pa ću da vidim kakva je, mada vidim već iz sata u sat da ne radi, nemaju radare, tako da, trebaće vremena dok postane neka ozbiljna.

Inače na Flyme-u radi.

16a33fc3f32a48643e6d3286ca7d7854.jpg


Sent from my m2 note
 
Ima li neko poslednji "čisti" ES koji je potpisan ili kako se već to kaže? Onaj koji ne može da se apdejtuje...
 
Ako ti se ne sviđa total commander, onda skini mk explorer, vrlo je sličan solid-u. Ova aplikacija dark sky, sta sve ima u free verziji, koji provajder koristi?

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
ne nalazim je ni na play store, ni na apkmirror :-/
(#PrecrnaGora)
Probajte Amaze file manager, ja ga koristim besplatan je open source i nemam apsolutno nikakve zamerke na njega. Radi sve savršeno još je i material.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
isto kao za gorenavedeni :p

Barem sam nasao MiXploerer na apkmirror, pa cu da ga probam...
Ima li neko poslednji "čisti" ES koji je potpisan ili kako se već to kaže? Onaj koji ne može da se apdejtuje...

mozes sam da ga potpises sa zipsignerom, al ne znam koja se verzija moze smatrati cistom, bloat samo stize li stize...
 
ko sto rekoh, nadjoh ga na apkmirror, vec instaliram, vidjecemo da li ce zadovoljiti sve moje potrebe B-)
MK explorer.
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.mkexplorer.kormateusz

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

ko sto rekoh, nije mi dostupan u CG :)
Offers in-app purchases
This app is incompatible with all of your devices.
 
Uopšte ne mogu da se setim gde u mx player sam podešavao kašnjenje zvuka u odnosu na video. Kada povežem bt slušalice zvuk kasni otprilike 0.1s i to se primeti, barem ja primetim. Za toliko sam pomerao zvuk da bi sve bilo OK ali šanse nema da se setim gde je bilo to podešavanje...
 
Uopšte ne mogu da se setim gde u mx player sam podešavao kašnjenje zvuka u odnosu na video. Kada povežem bt slušalice zvuk kasni otprilike 0.1s i to se primeti, barem ja primetim. Za toliko sam pomerao zvuk da bi sve bilo OK ali šanse nema da se setim gde je bilo to podešavanje...

Ideš u settings - audio - audio delay.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ni meni adguard ne radi. Na igrici posle svakog nivoa reklame, preko 200 puta sam rekao da neću da otvaram reklamu, uopšte ne prati moje navike. ☺
A i na youtube izaze reklame.

Instalirao sam adguard, otvorim b92 i imaju reklame, koji još ima adblocker za andorid da ne treba root :/

via Tapatalk
Prosto je nemoguce da ne radi kome god sam stavio kao i meni radi savrseno i nema reklama nigde ponavljam nigde ni igrice ni app ni surf.
Nesto ne radite dobro.

My Samsung S6 sent this
Ради али половично, на Б92 и Блицу нема више реклама и још неким програмима, а на игрици Fruit bump идаље има.
 
da li neko moze da preporuci neku alternativu za messenger :) nakon nekog update-a je poceo da mi brljavi, ne prikazuje mi kompletne poruke :smash:
 
Nazad
Vrh Dno