Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Treba mi predlog za dobar offline rečnik engleskog (može englesko-engleski), koji bi nekako mogao da se koristi prilikom čitanja EPUBa, PDFa, web stranica (za ovo poslednje svakako ne mora offline rečnik ;) )

Bilo bi super da se npr. reč selektuje pa da se preko SHARE opcije prosledi u taj rečnik.
Ja još nisam našao dobar i lep i da može da se poziva iz drugih app.
Za sada sam se skrasio sa dictamp.
 
I kako ja sad da vidim promo app, na popustu?
 
Skini app sales pa prati.
 
Za dictionary jutros bila neka besplatna na app of the day, ali moguce da je ta ponuda istekla. Najjednostavnije resenje je da koristis chrome, ukucas (ili ako si ukljucio Google now kazes) define + rec koja te zanima, npr define dictionary, mnogo je bolje tako nego bilo koji recnik koji postoji...
 
Chrome mi je disableovan i na telefonu i na tabletu ;)

Google Now bih mogao da probam, ali bih radije da selektujem reč pa da je nekako pošaljem u rečnik.
 
Pocket book aplikacija može da pozove većinu rečnika. Probao sa Google Translate i Merriam Webster.
 
Ja čekao dosta dugo da obore cenu. Zadnji put u martu 2015 valjda... Ali tada nisam nešto pratio i propustio sam... :) Ono sada skoro je bilo free da se proba ali je isteklo posle mesec dana.
 
Stigao update za Textru, ikonica oskrnavljena...

05dbb7f62af9f2fd31c2bc5792e30d9a.jpg
 
Nisam ispratio ovde, ne videh da je neko komentarisao.
Vidim da mi u Youtube aplikaciji kada pauziram video, prikazuje koliko mb baferuje, a kad zavrsi kaze da je snimak spreman za gledanje. Ne secam se da sam nedavno azurirao aplikaciju, pretpostavljam da je server-side ukljuceno.
 
Enpass što smo pokupili ima lifetime licencu i može se instalirati na do 5 uredjaja. Upravo dobio mail
 
Ne znam da li je neko primetio, ali u poslednjih par dana ja sam primetio da se nesto cudno desava sa fb i fb msn aplikacijama.
Prvo, baterija je pocela dosta krace da traje. Otvorio sam BBS da proverim - i vidim ove dve aplikacije drze telefon budnim dosta dugo. A obe su mi stavljene u greenify. Vidim nesto ne stima kako treba, treba da idu u hibernaciju, otvorim greenify i vidim ovo

b8ce2e3ebd592452cefa5bb2eece1e04.jpg


Izguglam sad i vidim na greenify g+ strani da se dosta ljudi zale na isti problem u poslednjih par dana.
Izgleda da je resenje da se ukljuci opcija block state abuse(samo uz donation package).
Sad ukljucih pa cu videti kako ce biti.

Dosta koristim obe aplikacije, ali sve sam blizi da ih obrisem i stavim neku 3rd party.
Katastrofa da ne mogu krstenu aplikaciju da naprave.
 
I mene je devojka pre 2dana smarala da joj se baterija brzo trosi.. Instaliram bbs ostavim mob na 2h i fb ga u tom periodu drzao budnog 1h i 50min [emoji23] znaci samo 10min deep sleep-a..

Kakva apk jbt
 
Poslednja izmena:
Sta radi taj greenify vidim svako drugi na xda pominje to, evo i ovde, izgleda je to must have app na lagdroidu :-D
 
Must have za one koji imaju fb i instagram app koje su top level ubice baterije.
 
Ne znam da li je neko primetio, ali u poslednjih par dana ja sam primetio da se nesto cudno desava sa fb i fb msn aplikacijama.
Prvo, baterija je pocela dosta krace da traje. Otvorio sam BBS da proverim - i vidim ove dve aplikacije drze telefon budnim dosta dugo. A obe su mi stavljene u greenify. Vidim nesto ne stima kako treba, treba da idu u hibernaciju, otvorim greenify i vidim ovo

b8ce2e3ebd592452cefa5bb2eece1e04.jpg


Izguglam sad i vidim na greenify g+ strani da se dosta ljudi zale na isti problem u poslednjih par dana.
Izgleda da je resenje da se ukljuci opcija block state abuse(samo uz donation package).
Sad ukljucih pa cu videti kako ce biti.

Dosta koristim obe aplikacije, ali sve sam blizi da ih obrisem i stavim neku 3rd party.
Katastrofa da ne mogu krstenu aplikaciju da naprave.
Probaj metal app
 
Ne koristim FB, ali po recima supruge koja ga koristi, FB Lite aplikacija manje troši bateriju od "normalne."
 
Meni lifetime jutros stiglo, možda ima veze što ja mnogo koristim whatsapp
 
Ne vredi vise greenify za fb.
I pored donate verzije i ukljucivanja block state abuse(pa cak i onaj force hibernation) nece da radi. Cak sam i u appops ukinuo dozvolu za keep awake fb-u i fb msn-u.
Ma nista, ne hebe zivu silu.

Nije mi jasno kako ? Mislim, ove greenify i appops su root aplikacije, koriste xposed, i nista mu ne mogu!
 
Vrh Dno