Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ss je bio wi fi.. Na 3g kazem 50mb za 3dana.. Sreca pa sam izvalio da me urnise,vidim ja poslednjih meseci odlaze mi mb sa paketa brze nego inace.. Od kada sam ga ugasio povukao je samo 2mb za 7dana na 3g
 
Evo na tabletu mi je malo vise potrosio, samo ne znam sta je bekapovano, kada imam vise stvari na telefonu.

Edit: pronasao sam da vidim sta bekapuje
 

Prilozi

  • Screenshot (Jan 14, 2016 22-50-08).png
    Screenshot (Jan 14, 2016 22-50-08).png
    38 KB · Pregleda: 218
  • Untitled.png
    Untitled.png
    122.9 KB · Pregleda: 207
Poslednja izmena:
Još kad bi developeri želeli da daju kodove za svoje aplikacije kako bi prebacili one aplikacije koje smo kupili na Amazon App Store na Google Play Store... :)
 
Treba mi aplikacija koja ce smanjiti pozadinsko osvetljenje vise od sistemskog. Mislim bas na backlight, ne kao pojedine sto nalepe filter preko.
Da li znate neku?

Nexus 5, Cataclysm ROM 6.0.1, Rootovan

Hvala :)
Lux autobrightness. Mislim da nema na našem storu.
 
Pitaj Google,MS,Apple da ti naprave tu app :-D
 
Ako uplatim neki od servisa kao YouTube red, Google play music I slično preko VPN-a (jer nema zvanično kod nas), jel se dešava da Google pravi neki problem?

Iako nije logično, znam da je davno bilo nekih gluposti, čak i zatvaranja naloga za takve stvari. (mislim da je bila neka stara Google drive priča).

Naravno da mi to nema smisla, ali reko' ipak da pitam, pošto ne smem da rizikujem bilo šta vezano za Google nalog.


A mogli bi i da mi preporučite neku dobru vpn aplikaciju, nisam u toku sa tim šta je najbolje vezano za bezbednost i šta stvarno radi itd...
 
Poslednja izmena:
Kojom app mogu da zakljucam instaliranje bilo cega na telefon? Na foru izlozenih telefona u poslovnicama provajdera. Trebam penzosu da ozivim telefon ali i da zakljucam da mu unuci (a ni on) ne mogu nista da instaliraju.
 
Koliko puta sam pomišljao zašto GOM nema player za android, sad vidim da su izbacili.
 
Sa kojom aplikacijom mogu da namestim paljenje aplikacija sa gesture-ima? To sam imao na nekom custom romu na starom telefonu. Radilo je i na zaključanom screenu, tj kad ga aktiviram.
 
Mislio sam na one custom, tipa ja nacrtam nesto i tako palim tu app na početnom zaključanom ekranu. Osim ako sam prevideo to u novi?
 
Nisi prevideo, može samo na homescreen. Sad sam pogledao, imaš 9 mogućih opcija. A za to crtanje na lockscreen, ne verujem da ima bez custom rom-a.
 
Ja znam da to ovi iz Meizu imaju, mislim i Xiaomi, ali ovi ostali Samsung itd mislim da nemaju, sem ako se nema displej da podržava + custom kernel. Možda ima, ali ja to nisam vidjao.
 
Mogu li se negde malo preglednije pretraživati xposed moduli? Sa nekim skrinovima itd. Kroz xposed je patnja a i xda nije bolji.
 
Ljudi jel moze Titanium Backup 7.3.0 da odradi full backup Intesa Mobi app, npr bez problma da restoreuje sve da se ne patim da opet ide do expoziture po glupi kod..
 
Prilično sam siguran da ne može
 
Nazad
Vrh Dno