Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Sve zavisi šta si skidao.
Uđeš u my library, pa tu po tabovima nađeš. Još ako isključiš download preko 3G/4G, prikazaće ti samo skinuto.




Naravno da je stvar ukusa.
Verovatno je razočarenje bilo i veće jer sam je dugo čekao.


Inače, Hitman GO, Lara Croft GO i NBA JAM su na popustu, između ostalih, pa preporuka za njih.
Нисам кликао да скидам, само пуштао.. Значи морам да кликнем да скине, не може само од слушања да се кешује?

А 60 дана сам само ушао и писало ми 60..
 
Imal neki sms scheduler a da nije od prije 100 godina, pozeljno material design.
 
61091594f907aee4be087baf7a900ce5.jpg
9ba56653ab07c467bf1380587bc3d39d.jpg
89ec6d29d4801f2f0bb86585f8d35d19.jpg

Tačno da imaš 8 giga rama, opet ne bi bilo dovoljno.

Nije ni čudo što Samsung ne može više od 5-6 aplikacija da ima u pozadini. Njihov bloat + ovako dve tri aplikacije i ode 3-4 giga rama.
 
Pozdrav za ekipu.........neko vreme se nisam družio sa Androidom pa me ukratko zanima aplikacija kao "Viral pro", znači aplikacija za youtube ali da pušta full HD i da može da se podesi da prikazuje subscriptions kada se aplikacija uključi ili neka alternativa za Super tube koji kada ga instaliram izbacuje network error......................uredjaj nije root-ovan,4.4.4..........................
 
Planiram da uzmem Spotify Premium. Moze li se platiti srpskom karticom uz americki play store? I jedino sto me cudi, slusam od sinoc free muziku, nijedna reklama mi do sad nije bila...
 
Planiram da uzmem Spotify Premium. Moze li se platiti srpskom karticom uz americki play store? I jedino sto me cudi, slusam od sinoc free muziku, nijedna reklama mi do sad nije bila...
Ima tema za Spotify... Potraži :)
 
Kod mene je drugacije, mislim na maximum usage

Dobro ti si na 6.0.1

Ja na 5.1

Mada ja provedem po pola sata u aplikaciji, pa onda možda i zbog toga poveća dosta.


Edit: jesi ti išao na cached ili foreground?
 
Pod app info, to je novo od mm
Evo malo se popelo, ali i dalje duplo manji od tebe maximum usage
a641464ccdb43227e308764181c480cc.jpg
 
Poslednja izmena:
Videću kad dodje 6.0 možda se promeni situacija...




OnTopic: Dobar kalendar + transparentan widget?
 
Probaj Month,mislim da ces biti vise nego zadovoljan, ima vise transparentnih tema.
 
Za divno cudo kod mene fb aplikacija vise ne prelazi 135 MB. Verzija 58.0.0.28.70
Ranije i preko 350 MB.
 
Ne uvek, nekada ih kompresuje nekada ne, nemam pojma zasto.
 
На ово сам мислио, мени никад не маши.
uploadfromtaptalk1451116600535.jpg
Опција не постоји кад едитујеш већ само кад пишеш оригинални пост.
 
Poslednja izmena:
Problem je što neće da radi nekad attachment, nekad kada se bench raspada, neće uopšte da radi upload kod njih, tako da moraš ovako na tapatalk da upload-ujes.
 
Nazad
Vrh Dno