Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Neka mala aplikacija, može i xposed module koja će pokrenuti željene aplikacije u memoriju prilikom paljenja telefona bez da otvara aplikacije, tj da to obavi u pozadini? Hvala

Do sad probao
Autostart no root, autostart and stay, autostart - ne mogu u pozadini da odrade posao.
Obrisati obe poruke, rešio sam problem drugačijim pristupom
 
[quote name="The PunisheR" post=4472358]На коју фору ради овај Clipper+ ако некога не мрзи да објасни? Јел ако ја урадим copy моћи ћу да то налепим на другом уређају?[/QUOTE]<br />
Sinhronizuje ti se sa drugim uređajima, tako što tome što si kopirao možeš da pristupiš na PC preko Chrome ekstenzije ili da istu app takođe instaliraš na drugom Android uređaju.

Moze link ka toj ekstenziji Za chrome?
 
[quote name="The PunisheR" post=4472358]На коју фору ради овај Clipper+ ако некога не мрзи да објасни? Јел ако ја урадим copy моћи ћу да то налепим на другом уређају?
<br />
Sinhronizuje ti se sa drugim uređajima, tako što tome što si kopirao možeš da pristupiš na PC preko Chrome ekstenzije ili da istu app takođe instaliraš na drugom Android uređaju.

Moze link ka toj ekstenziji Za chrome?[/QUOTE]
Ja i ne koristim neku posebnu ekstenziju. Jednostavno odeš na njihovu stranicu. Uloguješ se sa svojim podacima i to je to. Imaš sve i na kompu kao i na drugim uređajima.
 
Pored modovane gde ima 100 tema koje su odlične, ove mi ne trebaju :D
 
Da li postoji neki nacin da se iskljuci pop up kod Swiftkey-a ? Vec 10-ti put brisem ovu tastaturu, jer mi ogranicava brzinu kucanja.

EDIT: Botovski odgovori na swiftkey forumu u vezi ovog pitanja. Necu da gubim vreme onda. :p
 
Poslednja izmena:
Ljudi koristi neko XuiMod :-D ovo nije normalno koliko su animacije dobre, koliko to u stvati jede bateriju :p koristi neko na 5.1.1 vidim da je poslednji update prosle god odradjen, jos za vreme KK ;-)
https://youtu.be/4QLF_BLEYnQ

Kod Sony Xperia ui-a onemogucen je transition cache pa ova app resava taj problem, ali izgleda cini mi se malo vuce bateriju.
 
Poslednja izmena:
To su imali custom aosp romovi na kitkatu, koristili smo 2014. :)
 
<br />
Sinhronizuje ti se sa drugim uređajima, tako što tome što si kopirao možeš da pristupiš na PC preko Chrome ekstenzije ili da istu app takođe instaliraš na drugom Android uređaju.

Moze link ka toj ekstenziji Za chrome?
Ja i ne koristim neku posebnu ekstenziju. Jednostavno odeš na njihovu stranicu. Uloguješ se sa svojim podacima i to je to. Imaš sve i na kompu kao i na drugim uređajima.[/QUOTE]
Da, tako I radim. Rekoh uz ekstenziju bi išlo malo brže.
 
Ja i ne koristim neku posebnu ekstenziju. Jednostavno odeš na njihovu stranicu. Uloguješ se sa svojim podacima i to je to. Imaš sve i na kompu kao i na drugim uređajima.
Da, tako I radim. Rekoh uz ekstenziju bi išlo malo brže.[/QUOTE]
Da, tako I radim. Rekoh uz ekstenziju bi išlo malo brže
 
Nije loša!
Šta je ovo u zadnje vreme, wallpaper aplikacije niču kao pečurke :)

Evolve, backdrops I sad ova :)
 
Kako mala rezolucija, ja skinuo par komada i nije da su 1080p?

2dab1793b5565ea37da9051c5c40d1ca.jpg
ec1bb57d16d3cd2f192c73d5433f1f3b.jpg
 
Zavisi od slike do slike...
Meni konkretno treba QHD i od 10 slika koje sam skinuo samo 3 su ok :)
FullHD ili manje je bio ostatak.
 
Poslednja izmena:
Aptoide dobio update, odlican sada, ispeglan ui mnogo bolje nego pre ;-)

75e18f634bda9a0da743972dece2d89c.jpg
 
Poslednja izmena:
Koristi li neko Tweetcaster Pro?

Ja ne umem ili nije moguće namestiti jedno od sledeća dva kod njega?
1. Da prikaz automatski kako se skroluje ide od najnovijih tvitova ka sve starijim, dakle bez load more u jednom trenutku.
2. Ako to nije moguće da li je moguće da se namesti da posle load more sledećih 50/100/200 tvitova prikaže hronološki, dakle 11:55, 11:54, 11:53.
Pošto kod mene te sledeće tvitove učita i odskroluje na najstariji tvit u prikazu a a ne sledeći na 11:55

Malo konfuzno ali oni koji koriste Tweetcaster će me nadam se razumeti o čemu pričam :)

uploadfromtaptalk1450869298042.png
 
Koristi li neko Tweetcaster Pro?

Ja ne umem ili nije moguće namestiti jedno od sledeća dva kod njega?
1. Da prikaz automatski kako se skroluje ide od najnovijih tvitova ka sve starijim, dakle bez load more u jednom trenutku.
2. Ako to nije moguće da li je moguće da se namesti da posle load more sledećih 50/100/200 tvitova prikaže hronološki, dakle 11:55, 11:54, 11:53.
Pošto kod mene te sledeće tvitove učita i odskroluje na najstariji tvit u prikazu a a ne sledeći na 11:55

Malo konfuzno ali oni koji koriste Tweetcaster će me nadam se razumeti o čemu pričam :)

Pogledajte prilog 188084
1. Nije moguće
2. Settings/Tweets/Open gaps from top
 
Jel' vredi ovaj Lightning launcher, kako se pokazao vremenom, upoređujući najpre sa Nova? Jel' zahtevan, fluidan, stabilan?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno