Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ово ми дуплира слике, тј не стварно али ми фон препознаје као да је их има и у фону и на картици(заузета меморија). Тако да ми је бескорисно.
Наместих некако, сад је све ок.
Само их показује да су ту ал не заузима меморију.
 
Poslednja izmena:
Neka dobar wiget za vremensku prognozu. Znam da je pisano o tome ali ne mogu da nadjem. Listao sam zadnjih 30 strana.
 
A možemo i otvoriti pasoš i isto to videti na prvoj stranici...
 
Naravno, Pera Kojot super genije! Pa ne, koja korist od toga?
 
Korisnije ovo ;-)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.github.devnied.emvnfccard

Radi sa emv, provereno na Telenor kartici, MC
Transakcije i koliko puta ste pogresili pin :-D
bd649ed5a5c6933f119b58b8aeb3ea6a.jpg
 
Има ли нека апликација која ни преко НФЦ-а очитала податке са Бус плус картице? Нпр. колико кредита је остало на њој...
 
Koju app koristite kad hocete da zakljucate,odnosno da ne budu vidljive druge aplikacije.npr hteo bi da sakrijem/zakljucam viber sa tom app.i dok je tako "onemogucena"da i ne funkcionise,dok je ja sam ne pokrenem
 
Има ли нека апликација која ни преко НФЦ-а очитала податке са Бус плус картице? Нпр. колико кредита је остало на њој...
Da li uopšte radi preko NFC standarda?
Možda je neki proprietary near field.
 
Koju app koristite kad hocete da zakljucate,odnosno da ne budu vidljive druge aplikacije.npr hteo bi da sakrijem/zakljucam viber sa tom app.i dok je tako "onemogucena"da i ne funkcionise,dok je ja sam ne pokrenem
ja koristim program,mada nesto i ne krijem..:)...ali sljaka dobro...kad pokrenes program,on izgleda kao bilo koji drugi za stelovanje zvuka,jacine,i slicno...a onda imas foru da udjes u razne opcije...:)
Hide Pictures - Hide it Pro
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hideitpro
o9ntz8.png

20pxy7a.png
 
Hvala za javljanje.jedini app koji sam probao bio je taj.radio je ok,dok jednom sam od sebe nije obrisao sve foldere koji su bili zakljucani.
 
Bilo je neke price o ovome. papirne su otkljucane, a plasticne zakljucane. uvek moze nesto da se ocita sa njih, ali to nije nista.
Papirne su bile zanimljive za igranje. steta sto ih vise nema :D
 
Hvala za javljanje.jedini app koji sam probao bio je taj.radio je ok,dok jednom sam od sebe nije obrisao sve foldere koji su bili zakljucani.
a da nije sve to izbrisao neki Cleaner....meni je znao Master Cleaner da izbrise sve mape i ostale dodatke za iGoPrimo....od tada to djubre ne vidi ni jedan moj Android uredjaj...
 
Koju app koristite kad hocete da zakljucate,odnosno da ne budu vidljive druge aplikacije.npr hteo bi da sakrijem/zakljucam viber sa tom app.i dok je tako "onemogucena"da i ne funkcionise,dok je ja sam ne pokrenem
Koristim titanium backup, opcije Freeze/Defrost.
 
Izgleda da postoji neki opasan problem sa permission oko stanja telefona za pojedine aplikacije. Sinoć sam apdejtovao dosta aplikacija i vidim da outlook pravi problem, textra mi poslala poruku da i ono imaju problem i da će ubrzo update, chrome izbacuje crveni trepteći okvir...
 
Roknes Apps Ops i nema da zeza ;-) radi jos od android 4.3

Nego ima li neki photo editor a ujedno mi bude main (ne volim da imam 5 verzija slicnih app) da ima osnovne funkcije poput resize, kompresije kvaliteta slike (formata), neki filter i tako to :)
Vidim mnogi photo editori nemaju resize opciju, svi guraju crop, a nije isto..
 
Poslednja izmena:
@ dejan87dex: QuickPic ;)
 
Koju app koristite kad hocete da zakljucate,odnosno da ne budu vidljive druge aplikacije.npr hteo bi da sakrijem/zakljucam viber sa tom app.i dok je tako "onemogucena"da i ne funkcionise,dok je ja sam ne pokrenem

To mozes sa Smart Applock. Izaberes aplikacije za koje zelis da ti trazi sifru (pin/pattern), i izaberes da izbacuje lazne dijaloge da se aplikacija ugasila (a usput moze i da uslika onog ko pogresno unosi sifru). Ima i druge korisne opcije, zakljucavanje u portrait/landscape za pojedinacne aplikacije, zakljucavanje gasenja displeja za pojedinacne aplikacije...
 
Neki pouzdan voice recorder koji nece kresovati ili slicno?! Dakle telefon na stolu, snima sve pa i ako dodju notifikacije ili poziv uglavnom bez prekida.
 
Ova nova je sa ovim novim shitom gde izravnjava sve ikonice postala takva prevara od programa da je to jeza..

http://www.androidpolice.com/2015/0...-icon-normalization-is-now-live-apk-download/

Sada ne mogu da povecam ikonice na zeljenu velicinu nebitno da li je ovo stiklirano ili ne..

uploadfromtaptalk1442347652358.png

Ranije sam furao 140% ikonice gde god sam hteo a sada 10 uslova da bi ih povecao.

Moram izaci iz ovog beta programa,kud je updejtovah :(

Edit: posle 10min bagova i mucenja nekako sam se vratio na staro.. Ne znam ni sam kako
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno