Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Da li neko ima problem kad udje u Whatsapp da mu donja polovina bude crna, a gornji deo se vidi? Nije se desavalo pre, tako da verujem da je do whatsapp update.
Jos jedna stvar, da li vam se desava kada npr udjete u safari da vam ikone za bateriju, mrezu, sat budu kao da ste zarotirali ekran pa se vrate nazad na pravo mesto?
 
Da li neko ima problem kad udje u Whatsapp da mu donja polovina bude crna, a gornji deo se vidi? Nije se desavalo pre, tako da verujem da je do whatsapp update.
Jos jedna stvar, da li vam se desava kada npr udjete u safari da vam ikone za bateriju, mrezu, sat budu kao da ste zarotirali ekran pa se vrate nazad na pravo mesto?
Identične stvari se i meni dešavaju. Nadam se da će ih uskoro popraviti.
 
Takodje, isti problemi sa vuku od Ios 15.0.
 
Nit se crni whatsapp, nit se menjaju ikone na safariju, nit je losija baterija. Kako je na 14.8 bilo tako je i sad.
 
Probaj prvo hard reset. (Volume +, volume -, držiš power dugme sve dok se ne pojavi jabuka). Ne verujem da treba factory reset, ja ga nisam radio od 2013.
 
Pa razlika je što ti ostane sve na telefonu, factory reset briše sve pa ispočetka ili vraćanje bekapa.
 
BED6026E-7B77-45DF-8D4F-EEA6A16CE22D.pngPod factory reset si mislio na Restore ili
 
Koju app za kola/gorivo koristite, ne mogu da sinhronizujem Fuelio sa Androida,
neće da povuče sa Gdiska fajl?
 
Ne znam kako se to zove na ios, na samsungu je bio factory reset ili vracanje na fabricka podesavanja. Odradio sam hard reset po preporuci @NovemberWhisky pa cemo videti.
 
Ne znam za vas, ali ja sam tek danas provalio da sa Adguard moze da se gleda youtube bez reklama, doduse samo iz safarija, ali svakako znaci.
 
Besplatani adguard? Ili plaćeni sa svim funkcijama?
 
Da li neko ima problem kad udje u Whatsapp da mu donja polovina bude crna, a gornji deo se vidi? Nije se desavalo pre, tako da verujem da je do whatsapp update.
Jos jedna stvar, da li vam se desava kada npr udjete u safari da vam ikone za bateriju, mrezu, sat budu kao da ste zarotirali ekran pa se vrate nazad na pravo mesto?
Meni se to desava sa Safarijem na 12 Pro Max a ovo vezano za Whatsup je verovatno do njihove app pa je probaj obrisati i instalirati ponovo. Ako se i dalje dešava isto čekaj update...
 
Meni se to desava sa Safarijem na 12 Pro Max a ovo vezano za Whatsup je verovatno do njihove app pa je probaj obrisati i instalirati ponovo. Ako se i dalje dešava isto čekaj update...
Dobro si mi reko, necu onda dirati nista. Mozda 15.2 resi. Probao sam da obrisem i instaliram whatsapp, nije pomoglo mada je to pocelo da se desava od poslednjeg update-a Whatsappa tako da cu sacekati njihov update, verovatno ce resiti.
 
Dobro si mi reko, necu onda dirati nista. Mozda 15.2 resi. Probao sam da obrisem i instaliram whatsapp, nije pomoglo mada je to pocelo da se desava od poslednjeg update-a Whatsappa tako da cu sacekati njihov update, verovatno ce resiti.
Nesto su zeznuli u iOS 15 sto se tice Navigation i Tab bara, novi app update ce verovatno resiti to, tako da nema resenja sem da sacekas
 
Kako da pomerim ovu liniju u gornjem desnom uglu. U faceid and passcode sam iskljucio bio control centre da vidim o cemu se radi i od tada stoji. Tacnije kada je upaljena opcija stoji sve vreme, kada je iskljucena samo kada se telefon otkljuca ali poenta je sto dok to nisam dirao linija nije ni bila.
 

Prilozi

  • F74C620F-6011-4D56-A383-89AB803D6450.png
    F74C620F-6011-4D56-A383-89AB803D6450.png
    741.1 KB · Pregleda: 102
Da, ukapirao sam mada uvedjen sam da je nije bilo pre pipanja u opcijama. Mozda nisam obracao paznju :D
 
Kako da pomerim ovu liniju u gornjem desnom uglu. U faceid and passcode sam iskljucio bio control centre da vidim o cemu se radi i od tada stoji. Tacnije kada je upaljena opcija stoji sve vreme, kada je iskljucena samo kada se telefon otkljuca ali poenta je sto dok to nisam dirao linija nije ni bila.
Ta linija (crtica ispod oznake za mrežu) gore desno ti označava da imaš nepročitane notifikacije.
Otključaj telefon, povuci prstom od gore ka dole i pojaviće ti se notifikacije, ako ih obrišeš, linija će nestati.
 
Kod mene na 12 pro nestane, kad otključam telefon obrišem notifikacije.
CB5B7F8B-A8AA-474A-B96C-AC5D503739B7.png
Stoji dok nije otključan.
iOS 15.0.2, upravo ga update-ujem na 15.2, pa ću proveriti ponovo.
 
Nazad
Vrh Dno