Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Iskreno meni je to malo čudno. Koliko se sećam, on slike odmah pokaže u galeriji pa ih posla skida u punoj rezoluciji. Moguće je da grešim.
 
Edit: Pojavile su se sad i stoji downlod paused jer sam na mobilne podatke. Bitno da su ti, ali ceo dan ne gasim wifi i cekam, i kako sam preso na mob. pod. posle pola sata su se pojavile 😂
 
Meni je znalo jednom ili dva puta da zabode tako, iako sam imao malo slika u iCloudu, pa sam to batalio skroz. Očigledno ima nekoliko procesa vezano za to, pa kad jedan zabode, nastane ovakav problem, koji se otkrije tek prekidom veze sa ruterom. Par puta sam morao i telefon da restartujem da bi prošlo sve kako treba, a to je bilo na iOS9/10, ali je očigledno da još nisu to savršeno odradili.
 
Pozdrav svima od skoro koristim iPhone 11 pro max treba mi pomoć oko Jailbreaka ako neko može da me uputi šta i kako može i na PP Hvala
 
Za koju onu aplikaciju za mail rekoste da je bolja od fabričke.
 

Taj alat je samo do iPhone X modela, a on koristi iPhone 11 Pro Max, a za njega zavisi i na kojoj je iOS verziji :)
Za taj model, do iOS 14.3, radi Taurine i unc0ver, koliko znam :)
Ne pamtim kad sam ga radio i za detalje bolje da neko drugi napise.

@rix

Za gmail,niihova aplikacija, Spark, Airmail koji je bio free i bazicni deo je i dalje takav, ali mozes da bacis pogled

 
Ja peglam Gmail app…
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Spark app definitivno.
 
Jel ima neka fora za Lightroom pretplatu da bude nešto jeftinije( tipa kao za YT, Netflix…)?
 
To sam video zato i pitam, na Argentinu je isto skupo. Najjeftinije mi ovo sto nudi iz stora na Hrvatsku oko 2600rsd za godinu dana.
 
Da li je moguce imati npr dva vibera na iphone-u? Kao na androidu?
 
Ne. Može 2 Whatsappa (običan i business)
 
Ako si otvorio "naš" nalog mislim da je nema u prodavnici. Moraš ili da promeniš zemlju na postojećem nalogu, ili da otvoriš drugi i registruješ ga negde drugde da bi je video u prodavnici.
 
Ako si otvorio "naš" nalog mislim da je nema u prodavnici. Moraš ili da promeniš zemlju na postojećem nalogu, ili da otvoriš drugi i registruješ ga negde drugde da bi je video u prodavni
Ako si otvorio "naš" nalog mislim da je nema u prodavnici. Moraš ili da promeniš zemlju na postojećem nalogu, ili da otvoriš drugi i registruješ ga negde drugde da bi je video u prodavnici.
Nas je nalog zato i nema. Hvala na odgovoru.
 
Jel Opera za ios dobila sync opciju ili je i dalje nedosupna?
 
I ja imam taj osecaj, mislio sam da je net loš ovih dana….ali izgleda da je do safarija
 
Pozz,verovatno je neko imao istu situaciju. Telefon od kolege,hteo je da odradi reset ali zaboravio sifru. Igrim slucaja prilikom reset pokrenuta je procedura apple recovery mode,stigo je mail da je proces procene 10dana i da ce se javiti na naveden br telefona 10.02. Sad covek ima pristup i mailu i telefonu ali kad ides na opciju otkazi procenu i pocnes izbova reset i udjes opet u zaboravljena sifra,kaze da je vec pokrenuta procena i resetuje vreme javljanja appla. Sad sta da radi dal da ceka da istekne tj dodje 10. pa da vidi,ali ga strah da se ne zakljuca mob skroz. Neki savet?
 
Nazad
Vrh Dno